Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia baranyas. Könnyek szöktek a szemembe hogy ilyen szép állapotban megőrizted jó volt látni a kicsikét még mindig nagyon szép.
KERESEK!
Keresek 2000-2001 es r1 eshez fejidomot! lehetőleg olcsón... valaki tud valami megoldást az irjoin! cimem reeeman@freemail.hu! vagy pedig ide válaszba! sürgős!
120/80/16 meczeler
Hali!Mit adnál érte?
Ha eladod engem érdekelne,egy jó árért csizmábol lesz valami
szia!Érdeklődnék hogy 110/80-17es vagy 110/70-17es gumid van e?
Szia!Igen,a konzol is megvan hozzá!Ugyanilyen.
a konzolod is van hozzá?
Keresd Tomiboy-t, ha ráér fabrikál neked
Sziasztok!Szereztem egy Öhlins kormánystabilizátort ami Yamahára való,de nem R1-re.Valakinek ötlet,hogy lehetne felbarkácsolni?Gondolok én arra,lehet-e külön konzolt venni?Ez 05-ös R6-é,a kormány fölé való,07-es R1-re kellene.
Jó Neked!
Közben intézem a matricát,Pesten kivitetlezhető,csak tudni kellene a gyári méret
Úgyhogy Pohi-hoz minnél előbb le szeretnék jutni
Vagy estleg a hálón rákeresni,csak nem tudom,hogy hol is kezdjem
Ja-ja
Mikor jöttök?
Szerda,csütörtök jó Nekem
budapest 20 585 4031
Én ma raktam le 1002 km-el :)
Jövő héten megy szerviz, aztán jöhet a bevetés
Akkor jöhetsz mátrázni....
Sziasztok !

Eladó lett az R1-esem ( ex-@Tomcat) , sajnálni fogom, de ez van ...

http://www.hasznaltauto.hu/2060658_yamaha_yzf_2004


Érdeklődni telefonon vagy emailben .
Szerdán jön a gépem
Éppen itt lessz az idelye
Zotyó!

Nekem ez nincs fent ezen a bájkon. Az RN12-őn mentem sokat 2CT-vel.
A legjobb utcai gumi, ha csak utcán motoroznék akkor ezt raknám fel. Jobb mint a Corsa, mivel az RN19-en Corsa van és kevesebb visszajelzés jön, mint a 2CT-től.

Azért adom el, mert ez a második év, h D209-el, vagy full slickkel megyek, viszont utcára CSAK 2CT-t vennék.
A 7290-es hozzászólásom tartalmazza, hogy:

EZ IS ÚJ!

Ráadásul ez már nem made in france, mivel sok ügyeskedő a visszahívás előttieket árulja.
Elérhetőséget tudsz adni?
michelin pilot pover 120/190 első és két hátso egybe 25e ft sportmax race 120/190 párban 40e ft
uj pirelli párban 120/180 50eft corsaIII 40e ft és még néhány!
Elsőt + hátsót tudsz 40ért?
Hát ezaz a DC III-nak a széle Supercorsa sc2 keverék a közepe Diablo. Tehát tovább tart , hasonló tapadással
ez elsöt,hatso 40