Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uhh köszi, akkor nem érdekel :S
Esetleg ha van más cuccod is eladó ird le bátran :)
egy sárgát láttam! de az csak ki volt állítva!
Nem láttam, hogy mentek volna vele. Lehet, hogy kint volt de a pályára nem ment fel.
r125 volt kinn?
Gondoltam viszek egy motort is a tesztnapra!
Hali!

az új gyári ára elég horror, olyan 70 körül,
én 25-re gondoltam.
Zema, bukogomba? :)
Az a zöld béka hogy került oda?
A Yamaha tesztnapról pár kép.
sziasztok tud valaki kultúrált áron egy 2003'-hoz hűtőt és leömlőt?
Nah ki is itt a nagy PS szaki? Egy gyors felvilágosítást tarthatnátok nekem.... De inkább msnen
Aazert hasonlitom a vertigohoz mert a masik csizmam az egy vertigo :) Meg jo hogy nem abban voltam :)
micsináltál vele?
A csucsmodellt ne a vertigohoz hasonlitsd, hanem a vertigo corsahoz. Zemanak is ez volt.
Gratulálok! :)
Nameg sok sikert a mocihoz!
Gaerne Shockwave, aszem 2002ben volt a csucsmodell. Teljes boka merevites meg minden. A lenyeg hogy teljes testsuly-al ranehezedve kiforgattam a bokamat, ahhoz kepest szepen megfogta. Ha a Sidi Vertigo van rajtam szerintem meg most is a szalagjaimat varrogatjak a helyere :)

Na de ejtsuk ezt a temat, nem az R1 topikba valo hogy pofara estem :)
Gaerne
Nekem meg túra csizmám van.
Nekem csatos Gaerne G-RS csizmám van (Pl. Toseland ilyenben hasít a GP-ben), és a Mansellben bukásomkor ez védte a lábamat, ezért csak kissebb húzódásom lett, semmi több! Sztem biztonságos, jó csizma, nekem naon bevált!
Szal akkor milyen csimma volt, kedves Balagee?
Hello!Nem tudom mással is előfordult-e,de nekem már a második gyári bukógombám tört el magátol.A 04-es R1-en,és most a 07-esen is.A konzol simán kettétört.Valakivel előfordult már?
HI
Megvettem a vasat. Nem hiszek a szememnek annyira szalon éllapotú.Ritka példány
Balagee jobbulást! Mocsok szar a bokasérülés :((
Soksok türelmet hozzá! Én a nemrégi bokasérülésem után szerencsére már 3 hét után motorozgattam (hátsó fék elfelejtve), de az enyhébb volt egy pöppet.
Nekem a sima vertigo van, de az is nagyon tuti ilyen téren... Amiért még pénzt adnék, max puma...
Egy R6 meglocsolt par kanyart olajjal en meg megprobaltam bekanyarodni rajta :) Sajna a csuszas vegen megporogrem es a bokamerevitos csizma ellenere sikerult eltorni a bokamat. Szerencsere egyszeru (stabil) tores, de mivel elmozdult a letort csont - csavarozni kellett. Most remenykedem hogy ugy 2 honap mulva vissza tudok ulni a motorra es 3 honap mulva mar normalis idoket is tudok motorozni, es a mar tutira elkurt szezon vege fele legalabb gyakorolni tudok :)