Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most mi van nem érted a poént
ha-ha-ha-ha-ha
Kérd meg pohi-t, hogy kísérjen el hazáig!
Nem mered mi . .
MÉG NEM HOZTAM HAZA!
Hollós.....most írta msn-en.
80-ért vett alu two brotherst haver a Blackmotors-nál vagy a hollós-nál nemtudom valamelyiknél....érdeklődj atomul szól
Mikor hozod haza?
Tankpadot néztél már?Nekem nagyon bevált amit vettem a Dangernél!
Ajánlom neked is!
sziasztok már egy éve hajtok gsxr 600 k6-ra sportdobot tud nekem valaki segiteni valami elérhető áron .jozso79@citromail.hu.
Múltkor hollókőig jutottam el, most még nem tudom. Nálam ilyen randomszerűen megy, mikor egyedül vagyok....
Merre leszel jövő héten?
Ma csak itt a környéken voltam.... Bár tervezek arra is majd egy kisebb csapatást! Lehet jövő hétvégén meg is ejtem, úgysem kell dolgoznom
Nem voltál ma Szécsény felé. Az a cbr és kawa ami az első képeden van meg még motoros nagyon rémlik egy csoportban....épp hazafelé csapattunk öcsémmel meg a drz-sm-jével és szemben láttam, bár elég gyorsan elmentünk egymás mellett
Szia Zsu! Ma leszek msn-en
Nekem most így a jó időben 3 nap alatt bele ment 1600++!
Valóban,szép a bringád

Én még heza sem hoztam
Már csak 200 km és megyünk az 1000-es szervizre! :)
szándék a fontos én is csak 2szer+lepence ring
A beöltözés stimmel, azt mindig. Viszont pályázni még csak egyszer voltam. :( Sajnos. De nem sokára lesz új gumim aztán go. :)
úgy értettem hogy pályázol vele meg beöltözöl normálisan
Köszi. Hogyan is kell használni?
új a srác majd betörjük (szép a géped meg ahogy elnézem azon kicsiny motorosok társaságába tartozol akik úgy használnak egy sportmocit ahogy kell gratgratgrat, elismerésem )
Látszik, hogy nem ismered Pohit. Ezt a hülyeséget amit írtál. Lol.
Bakker, igen gyenge lennék Dart Vader-nek.......esetleg yoda nem lehetnék