Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rosszul értelmezted
Tegnap felkerült a gépre a tankpad, majd lövök pár képet :)
Arai a legnagyobb baj
viszont eladó a motorom ha gondolod megbeszélhetjük hogy cseréljük az R1esed TZRre,az enyém is szép és teljesen legálisan mászkálhatsz vele rendszám nélkül.én meg szívok szivesen a rendszámmal.na?
hát köszi de nem igazán tetszik a fényezése
Válaszoltam itt. De akkor még 1X.
Szóval SUOMY Spec1R Anthony Gobert Replica. A Suomy versenysisakja, Gobert replica fényezéssel (SBK), a legjobb anyagokból, gyöngyházfényezéssel. S-es méret, rád öntötték. 2007-es modell.
Sztem nagyon szép, nekem baromira tetszik. Teljesen új, egyszer volt "használva" mikor felpróbálták. 540EUR az ára a 2008-asnak, itthon most akciósan asszem 90ezer körül van a nem idei fényezésű.
Én 75 körül gondoltam, de meg tudunk egyezni ha érdekel.
Pohi,
a lesipuskás trafis kollégknak sok szeretettel...

Ez jó:

"na mind1 ez meddo vita, mert en jedi vagyok, te pedig a sotet oldalon allsz..."

szia írtam neked ide de ezekszerint nem olvastad méret ár meg hasonlók érdekeltek csak msnen már nem tudtalak elérni.meg ha esetleg egy képet betüznél róla.ez új?
a hiteluket azert vesztettek el mert mindent vhogy el lehet intezni ha van nalad eleg motivacios eszkoz.
erdekes, ausztriaban vhogy nincs kedvem gyorshajtani es megkerdezni h nem e lehetne e mashogy...
mas orszagokban akkor allitanak meg csak ha szabalytalankodsz, nincs szivatas csak azert h meglegyen a mai bevetel.
na mind1 ez meddo vita, mert en jedi vagyok, te pedig a sotet oldalon allsz...
Z3!
SUOMY-ra vmi reagalas v valasz?
ÚJRA MINDENKIHEZ!
Olvasgattam,hogy tegnap este óta miket írtatok
És ha jól értelmeztem,sikerült egy pár emberkének összeszólalkozni?
Pedig negyon nem kellene,szerintem
Inkább segítenünk kellene egymást,megosztani az élményeket észrevételeket,NEM PEDIG HÜLYESÉGEKEN összeveszni!
EGYÉBKÉNT,MilleRR-el mi lehet?
Tud valaki valamit Róla?
Kössz
sztem is egyszerübb ha csak simán leveszed azt elrakod amúgy grat a géphez én is rendszám nélkül motorozom egyenlőre
MINDENKINEK!
A tegnap esti rendszámos témához csak annyit,hogy Nekem eszem ágában sincs meghajlítani.
Nem azért írtam!Csak kíváncsi voltam,hogy ki mit mond rá,hogy miért szokták meghajlítani.
Hülye lennék zsír új gépnek,hajlitgatni a rendszámát.
Ezt azért most egypillanatra úgy fogtam fel mintha fenyegetnél:"Szóval Nógrád megye, remélem találkozunk",mert Te rendőr vagy!És pontosan ez a baj nagyon sok rendőrrel,hogy ilyenek!
Egyébként állok elébe!Nézd meg a képeimet,írd fel a rendszámot és ha látsz,már le is inthetsz:KÖTÖZKÖDNI
Úgy is megyek Szécsény felé,mert laknak ott rokonaim!
Remélem,nem eggyenruhában leszel
Egyébként benne vagyok
Zema, most nem értek veled egyet.

hol az eu csomag (1000 Ft ülés alatt elfér), me a buszsavban mesz (Budapest ganyé hely közlekedésileg), felalltam a jardara (nem lehet, de szívatás bár jogos)az oktogonon azert baszogattak, reflektor rajtamaradt tízezer(ez szívatás, de jogos), palyagumi (nem egészséges közútra, a pirelli supercorsa csak elég lenne enm és az legális is) hangos dob (hát nappal én nem foglalkoznék vele, de szintén jogos, bár csak a NKH ellenőriheti a decibel-t) "hallottuk h ez nem 50kmh volt" (csak sebességmérővel tudsz ezért feljelenteni) sajnos m.o.-on a kozlekedesi rendorok egy resze eljatszotta a hitelet es a bizalmat. persze van kivetel aki int h menjek elore a kocsik kozott, meg "csak meg szeretnenk nezni a motorjat" meg ezek. de ez ritka (nem tudom miért játszották volna el a hitelüket, ez a dolguk, lehet neked hátrányos, de attól még nem biztos, hogy rosz dolog).
Ugyan igyvagyok énis!
Nekemsem jöttek még meg a cuccaim, és a dzsekimbe tolom, 2 mosás után nem nagyon akarnak eltünni ezek a dögök róla :D
Most voltam motorozni egyet. Nagyon szőrmentén, mert a megrendelt cuccaim még nem értek ide, szóval ílyen utcai szerelésben toltam. (És most szedegethetem le a bogarakat a dzsekimről). Elképesztő ez a motor. Nem tudom a többi hasonló kategóriájú milyen, mert elsőre ennek a formájába szerettem bele, de fantasztikus. Teljesen szerelembe vagyok esve
Ráadásnak Arai a sisakod...
+ ezres motor, mikor elég lenne egy fojtott GS500.
Így hogy érzed az illatokat, látod a madarakat?
Ha szereted beválalhatnád az enyém is
Hogy ragáltam volna ha lehülyézel meg mümájerezel mindenkit aki forgalomba motorozik...,nézzél már magadba
Ezért szeretem énis a helyi rendőröket, azok tényleg cska azért állitottak meg mert jo volt a hangja, körbenézték gratuláltak és mehet tovább.
Csak sajnos igaza van Zemanak szomszád városban rögtön az első kérdés a biztositás csekk, mást elsem kértek!
Szerencsére azóta még nem igazoltattak, de nemis nagyon várom, eleve beöltözök frankon, akkor meg vehetek le szinte mindent