Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miután a jogsit rögtön elveszik az okmányirodában ezért mással nem is tudsz menni.
Én eddig 6 jogsival jártam mindig papirral és sosem szoltak érte!
Sztem nyugodtan viheted papirral!

Hát,basszus,...nem tudom,hogy mi legyen
Szivem szerint saját lábán hoznám
Én a papírral simán kidumáltam magam a fakabátoknál.... De elviszem én neked haza ha kell!
Vinném én,csak a gáz az,hogy addigra nem lessz még jogsim.
Eddig egy xt 660-as supermotoval nyomtam,.....jogsi nélkül.(leszartam,hogy nincs)
Most megcsináltam a korlátlant,de 2hét mire kiküldik és hiába kérek az Önkormányzattól igazolást,hogy megvan,akkorsem mehetek vele amíg az új jogsit ki nem küldik
EZ A GÁZ
Eddig leszartam,hogy nincs jogsim de így hogy megvettem az R1-et csak kell.Meg hiteles is lessz és ahhoz is kérik.
Vizsgáim megvannak,R1 megvan csak éppen még a jogsi nincs(a kártya)
Így muszály vagyok utánfutóra tenni
Sokat agyaltam rajta énis, de nekem már tört igy meg motorom és inkább lábon hoztam haza, hidd el megéri az élmény :D
Ja igen, sorry...

Chriss! Fel ne kötözd már! Saját lábán vidd el ilyen jó időben....!
Skacok

Ötlet arra,hogy egy sima utánfutóra,hogyan lehet lekötözni a bringát,STABILAN?
190/50 a gyari nem 55.
elfer az 55os.
a 60as alapbol beleer a lengokarba.
190/50 a gyári
Az a gyári méret.
Urak!
A 07es R1-en gond nélkül elfér a 190/55?
Végül énis a danger-nél veszem, ma megyek is hozzájuk, majd megsasolom milyenek vannak Chriss
Danger Bikes

Vagy itt a gyártóé:
Motografix
Kössz!
Nézek valamit
Zema Barátom
Amikor ilyeneket irsz,a szívroham és az agyvérzés keringet
Az-az DUNLOP 218,...az van az enyémen is,legalábbis úgy rémlik
tudsz adni egy vebcímet?
Dunlop 218cal is szereltek R1eket.
Tankpadot nem vennék mástmilyet, mint amit Daniék árulnak. A legmegbízhatóbb darabok, garanciával leválás ellen, hatalmas választék, minden motorohoz. És nem sokkal drágább, mint az egyediek. Nekem bevált, csak ajánlani tudom.
Szia !
Mennyiért adnád egy komoly vevőnek?(pbandee2@freemail.hu)
Az enyémen is ugyan azok a gumik vannak mint a tiéden, énsem értem dehát ezvan, a lényeg hogy a mocival rendben van minden!

Egy kis off:
Mikor én hoztam el egyszerre adták át egy ZX10 el, előbb azt inditották be kicsit megis szeppentem űű mondom az enyémnek tuti nem lesz ilyen hangja, aztán beröffent a kicsike és óriási mosoly került az én arcomra a kawáséra meg kis csalódottság :D
Ugyanis fokokkal szebb hangja van az R1 nek, leglaábbis szerintem.

Nameg Tankpadban is tudok neked segiteni, neten találtam őket és én innen is rendeltem meg!
Egyedileg is készitenek neked az lesz rajta amit te akarsz és mág a rendszámod is ráirják mindent kb 4500 ft ért!
Itt a cim: Tankpad
Jó böngészést, énis elvoltam :D
Hát,Én csak a jövőhéten hozom el,úgyhogy addig agyalhatok rajta
Mindegy,....ilyen és kész
Na,megyek,mert fel kell autóznom még Pestre
Sziasztok
Az ővén se az aminek lennie kellene...
Asszem ez is Dunlop.
De ha megnézitek a kézikönyvet ott a Michelin Pilot Powert írja és a Dunlop D208-at, szóval lehet h mégse tadzsikisztániak a gépek...
Hero!
A Te gépeden milyen gumi van?