Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg azt: pl. én!
Azt írta: Óccsóóéé!
De igen, pl. én.
Mellesleg ez a motor életem legnagyobb (plátói) szerelme.
Igaz ez kiment a fejemből.
Volt egy SP márkajelzésel fémjelzett, limitált szériás R1, ami gyakorlatilag a 04-06 os évjáratokkal egyezett meg, csak Öhlins futómű, csúszókupplung, kovácsolt kerekek voltak benne. Ja, és volt egy 4+ millás ára.
Standard igaz.
De már az előző SP-ben is volt csúszókupplung.
Mármint mit?
A 2007 es évjáratban volt először gyárilag csúszókuplung.
Az exup szelep pedig az alacsony fordulatszámtartományban leadott nyomatékért felelős. Ez a kipufogóban egy szelep. Ami gázállástól függően nyit vagy zár.
Keresd meg a Millert.
Skacok!
az R1-ben mikortól van csúszókuplung?
és mi az exup-szelep,pontosan?mi a szerepe?
hehe oké
Szívesen neked is, használd egészséggel, aztán ügyelj rá, hogy szétszerelés után ne maradjon ki egy marék alkatrész
Szívesen örülök, hogy van egy kis forgalom az oldalon.....mostanában kicsit lecsendesedett az élet
nagyon szépen köszönöm a segitséged!
ezt sose értettem
Nem tud vki 2007-es R1-re dobokat? Occsóóóón Pl. Laser X-trem
a felső gyönyörű az alsó is de ha megnézed az adatlapom megérted
A másik ehhez hasonló.link
A harmadik pedig ehhez hasonlít:link
Persze. Azért eladó mindhárom. Meg mint minden ami eldó.
Viszont az eladási ok nem mindegy.
Ebből a három R1-ből, kettő gazdijának ott figyel a garázsában 1-1db 2007 es R1.
A harmadik tulaja pedig befejezi a motorozást.

Ez az egyik.link
Nagyon köszi, rengeteget segítettél! (be is raktalak a linkajánóba...)
Üdv.
Itt találsz R1-es dolgokat. Ennyit gyűjtöttem össze, néha ha ráérek csinálgatom......de most sok a munka. A szervízkönyv linkeknél a motorosok.hu oldalon van fent R1 szervízkönyv több is. Meg még több száz más típus. A többi oldalon is vannak érdekességek. Válogasd ki ami kell.
Javítva!
Mostmár működik!
http://www.speedmotor.hu/index...
Itt vannak robbantott képek.

Az oldalamon érdemes szétnézni raktam be linket, általában ezek közül valamelyiken megtalálható a szervízkönyv vagy robbantott rajz. Ez esetben csak robbantott rajzot találtam, remélem segít....
Értem!
Csak közben már r1-boy is írt.
08-ast 2.95-ért.
Azt hittem,hogy arra írtad.
ja,lehet,hogy el van írva