Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah, én is meek fellőtték a pizsit jóéjt mindenkinek, nagy Műűt
OK! megbeszéltük.
bye
majd kimegyünk filmezünk lezárunk döntögetünk
ja-ja, millió ötlet és lehetőség van kamerázásra.
Van egy két cimbora akik komoly tempót mennek, velük meg lehet csinálni.
hy,jóéjt
megyek én is,
jó éjt mindenkinek!

Vigyázzatok a motorozással, mert nagyon veszélyes - ráadásul van egy pár idióta is motoron aki azt hiszi az utca játszótér!
Üdv,
mindenkinek
meg olyat is lehetne hogy valami örült embert szerezni neki a motorjának a hátsó ülésére fel a kamerát és követed.mi csináltunk olyan videot dingoékkal krva jó lett találhatsz ki vitte a kamerát
nem lenne rossz, mert amim van az mind on board, de jövőre olyat is akarok, h pl. a lepencés visszafordítóban vki kamerázik, mert ha a dunától jövök fel, akkor mindjárt gyors jobbos kerék a kis egyenesben, nagy fék, aztán balos visszafordító térdelős, felfelé meg megint kerék. ezt nem lenne rossz kintről felvenni.
Na megyek!
Jó éjt mindenkinek!
van több videóm is, csak meg kellene vágni. Van Lepence+Dobogókő kör, egy 2/A kör (sajnos ez nem túl jó minőségű, mert itt próbálgattuk a kamerát) , meg 1 ring 4x20p, csak össze kellene vágni őket, ahhoz meg se időm se tudásom, se semmim. Vannak benne húzós részek (kerék, sztopi, 300++, utcán térdelés, ringes célegyenes kerekezés, meg ilyenek), majd egyszer vkivel csinálok belőle egy 5perces klipet.
ha lepencés cucc lesz benne szivesen beállok filmezni segíteni ha tudok meg sztem attila is forgalmat terelni esetleg "forgatás folyik...kérem válasszon más út vonalat"
Lepencén is lesz?
Azt hittem csak a ringen!
Ha jól tudom akkor már van egy vidó a ringről?
éllat=állat
kurva billentyűkiosztás...
meg jövőre már lesz film is, h a sok simsonosnak és gs űrlénynek legyen majd mit fikázni és napokat lehessen majd arról vitázni, h az "ilyenek miatt ilyen a motorosok megítélése", meg "nem is te vagy a filmen" , meg "ilyen példát mutatsz a fiataloknak TE ÉLLAT" és hasonlók...
Hamar összeszoknak!
remélem h addig megbarátkozik az 1D-vel.
Húúúúúúúú milyen képek lesznek jövőre!
BakondiG olyanokat fog lőni!
nem hiszem h eladja jövőre.
meg újat akarok.
Frici sem az az economy típusú motoros...
Bár az övé is vadállat.
matricaszettet vehetsz bagóért, nagyon szépeket.
Netán Frici motorja eladó?
az ahhoz sok h lezúzzam:) én itthon valami kitalálok rá:) meg rakok rá 1-2 matricát aztán ah a többiek mondják majd megfesti a kavicságy:)
igen. általában ez volt a válasz...
aztán ahogy erre rájöttem, rúgtam a harmadikat.
így jogos.
igazad van.
ADRENALIN!
az a baj h idén én is összefostam már magam egy párszor, mikor lenéztem az órára és megkérdeztem magamtól, h miért is megyek az erdőben üvöltő motorral 200-al...