Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a válaszokat én 99-2002i évjáratba gondolkodok majd etz után azért vettem nsrt125 szokjam a kormányzást,szerintem a régi R1szebb ujnál a hátulja olyan mint ha hiányos lenne,de eleje szép meg a teljesitménye.
Mennyire kapott? Van képed? Nem kerül eladó sorba?
Túratempóban (110-130 + egy-egy kövérebb) 4,8-5,2/100km (2005 R1) a fogyasztás.
Neem, az Terminátor dolga!
A 99-es R1-em pedig hasonló használattal 6-6,1 litert fogyasztott a városban.
A típusidegen post-okat nem törli a rendszer?
Hihihi, egy olyan gixxer ami MEGKÖZELÍTI az R1 teljesítményét, már eleve többet fogyaszt!
Iszákosak, de nem mindegy?
Ha túrázgatni akarsz, találsz megfelelőbb típust is.
Mondjuk állatkodásra is, mindjárt itt a GSX-R...
Igen, a jobb oldali kapott a pofájára szegény...
Városban normális használatnál kb. 7,4-5 liter fogyaszt az én új R1-esem; üzemanyagszint jelző nincs benne, tök fölösleges - viszont ha átkapcsol tartalékra, kigyullad egy lámpa, és egy számláló bekapcsol ami a tartalékkal megtett kilométereket számolja. 30-ig ne nagyon akarjál elmenni, még normál használattal se!
Nekem van ilyen motorom.
Danny! Amúgy neked sérültek a dupla bratyi dobok?
Na erre énis kíváncsi vagyok... Nagyon megütött a műszerfal látványa, mikor nem találtam rajta üzemanyagszint jelzőt és mivel még 100km-t sem tudtam menni vele nem tudok fogyasztást se
Melyik R1- fogyasztására vagy kíváncsi?
Sziasztok jo a gépeitek én is R"1 egyet vagy xx-et szeretnék jövöre 5-6év körülit igaz etz150 után sok egy picit.Azt megirná valaki Yamahanak menyi fogyasztása?Persze nem cspatva hanem turatempoban.
Micsoda kemény emberek...
Én a helyedben vigyáznék miket mondok, nehogy eltörjön a másik kezem is...
Most haragszóó?
Miért nem mosol inkább hajat?
De jó, hogy vannak barátaim is.
Tetvek
De csak lassan!
Szógálati közlemény:
Miller barátom Eriggyébe bekerül egy PC, úgyhogy lassan annyira megerősödik a gép, hogy már nem vezetheti A-korlátozottal.
Ja bocs.
Inkább te miről beszélsz? 1 év?! 5 hónap után!
aztán Peti...mondjuk őt nem ismeritek