Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

BUÉK
Önrész szerintem bármelyik karosszériás túlszámláz neked és már nincs is önrész......nade ne én tanítsak senkit rosszra . .
Akkor már küldhetnél is egy fülnélküli, hajligathatós feketés rendszámtartót R1-re Elmenni érte jelenleg nincs időm...
Nem kell levágnod: a beépített indexedhez adunk olyat, amelyiken nincsenek a fülek!
Önrész akkor is van.
Casco mester casco
Milyen anyagból van ez? Ha levágom az indextartókat, nem kezd el rozsdásodni ugye?
Nem mindenki krőzus mint Te! Egyébként csak egy ötlet.
Nem igazán foglalkozunk csúsókuplunggal, mert túl drága, jobban jársz ha egy új motort veszel, amiben van.
De megoldható, emlékeim szerint olyan 150 ezer körül van.
Csúszókuplungot K4-es 750-re árultok?
Hello! Abszolút állítható, két csavart kell kilazítani és szinte 180 fokos szögben tudod állítgatni.
Ilyen plexi van most raktáron, ez Valter Moto gyártmány, 18.900 Ft-ért.
Lehetséges.
Jobbnal nem jobb, csak esztétikusabb... Minőségibb érzetet ad. SZERINTEM!
Háát. Alapvetően szeretem őket. De amikor 20 000Ft kértek egy bal tükörért és 60 000 a fejidomtartó konzolért akor lehidaltam. (GSX-R 750K4 ugyan ez 10 000 és 32 000) Azt meg csak úgy fél füllel hallottam, hogy az R6R-nek 90 000 a fejidomtartó konzolja.
Túl drága a yamahás esés. Tudom nem kell elesni vele. Az R6R áráért meg 750-est kapok.
Annyival nem jobb a yamaha (már ha jobb egyáltalán).
mért nem?:(
A 2002-2003-as a legszebb R1! Bár yamahát többé nem veszek.
OK! Köszi Neked is!
2002-től az. De vannak 2002-ben forgalomba helyezett 2001-esek is, tehát figyelj oda. Van különbség a motorok között, eléggé szembetűnő. A 2002-es-nek led sor a hátsó lámpája, fekete a váza, de még ezek nem immo-sak......a 2003-asnak arany színű az első villája, 2004-től meg teljesen más a forma. Persze több száz dolog van ami még különbözik, de ezek szembetűnőek.
Igen. (neked)
dtomi!

Ha ez nekem szól, akkor köszi szépen!
Nem.
Üdvözlet R1-esek!

Kis segítséget szeretnék kérni!
Kérdésem: a 2001. gyártási évű R1 már injektoros?

Köszönet!
Sziasztok, tud valaki homerseklet jelado problemarol?
Pláne ha téli álmot alszik...
Jah.....így látták, hogy milyen veszélyes vagyok....le is húzódtak mind a ringen .....Ráfér Danny-ra egy kis reklám.......soha nem lesz kész az új R1