Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Van gombám hozzá. 12 pénz az ára. Kép van a honlapomon, r6-ra szerelve még nincs kép.
Ha kell neki lábtartó most igenolcsón adom.
Tomi
Hát 1.35 nem rossz ha engedsz belőlle egy 100-ast és 1.25-ért odaadod...... .....Én azért akarom eladni, mert építkezek, egyébként örökre megtartanám, mert nagyon jó gép.....
Hihetetlen! Igaz jobb az újta a THM de jobb 3-3.5M-et fizetni 10 évig? Na mindegy, azért köszi!
Szerintem egyszerűen a sok hülye megveszi "kis kezdő sok hitellel" a zsír új mocit.
Értem. Hát, van rajta extra de valamiért nem igazán kapkodnak érte, pedig nagyon eladnám de 1ért azért nem szeretném. Volt pár telefon de egyik se jött megnézni. Nincs az embereknek pénze vagy csak egyszerűen sok a 1.35?
Szia Tomiboy!

Kérdésem lenne: 2006-2007 Yamaha R6-hoz van e bukógombád? Ha igen mennyiért és kép van e róla. Amit nekem küldtél megtetszett a barátomnak.....akinek R6 van...pályázik vele.
1.2-1.4 állapottól és extráktól függően......szerintem. Én az enyémet 1.4-ért szeretném eladni 2002-es, enyhe csúszással.....
Hello!Jók a képek Gart.
Ajánlom ezt az oldalt ha még nem ismered!
Ezt az oldalt!
Sziasztok!

Nézegettem a hírdetéseket és az lenne a kérdésem, hogy egy 2001-es R1-nek mi a reális ára most?

its arai
tomiboy-
köszi-akkor kaphatott szegeny palyan kivül is .gondolom baleset vagy a palyan vagtak haza.

zema-
csak viszanyitaskepp,feleskaskoban ,atöbbivel 1ütt ,270ben van az enyem
Biztosítás: 16,574/negyedév
Casco (törés, lopás, minden): 26,144/hó
Teljesítményadó: 36,000 körül. Most 12,000-et fizettem erre a fél évre, de mivel február végén vettem a második félévi több lesz!
A sárgában gsxr telók vannak. A féknyergek k1-2 1000-esről valók.
en is gondolom,hogy kaphatott
mas 1

zema
mennyi az eves költseged-biztositas es kilowatt ado.260FTes vagy vagy 300as

mas2:
pancsi ringre jon valaki, 14-15en?ugy nezem a salzburgringi kiruccanasbol nem lessz semmi,sem jelentkezö sem jo idö:(((
én nem ismerem egyiket se. de a sárga árából ítélve kapott hideget-meleget.
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
ez a sarga
es
ezt?
http://www.kepesmotor.hu/yamah...

megvalok, nem szivesen,a THE CULT bikeomtol
melyiket?
sracok
ezt a gepet valaki ismeri?palyamotor volt
Nekem is, meg az amerikai cimbimnek is volt 600RR-je, én nagyon szerettem. Viszont mióta ezressel támadok és átülök egy haccázra mindig azt hiszem, hogy vmi baj van vele. Meg kerékre is olyan bután jön fel, oda kell neki baszni belekuplungoláskor, aztán ha hagyod kicsit leesni, erőből már nem húzza vissza. De pályázni azt vennék én is. De utcára már nem.
Egyébként ha csak pályázol vele, arra biztos tök jó.
Utcán elég nyűgös, vonyít de nem megy.
Megvan még a kék R1 is ha eröre vágyom....
Hát igen. Erő.
Nem is kevés...
Na méééér.?
Pályázni tök jó lessz nekem.Fiatal könnyü...mi kell még.(ERÖÖÖÖÖ)?
Őszinte részvétem...
Na most találtam egy jobbos kormányt 15000 ért.Megnézem azt elöbb.
Mit szolsz hogy 600 rr re váltottam?