Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak 1et erteni tudok danny velemenyevel.a cult a 98-2001es .
danny-szerintem meg nem a kormanycsutka a hibas,hanem a gagyi(sz@r) utak.
nekem a 04-06 osok mar tul kenyelmesek
túrára menni gyalog kell
Szerintem a 2004-2006-os a legszebb, de turázni nem R1-et vennék
Ezt a kijelentést egyszerűen még lereagálni sem vagyok hajlandó!
Méltóságomon aluli lenne.
Tudom, hogy nem ezt kérdezték, de szerintem a legszebb R1 a 02-03-as. Az újabbak nem tetszenek annyira.
Jana, érzésem szerint a 2004-06-os szériáról szólt a kérdés! A 98-99-es széria tényleg b@szott kényelmetlen, de jól szóltál: ki a f@szt érdekel?! Szerintem nálam többet keveset használják városban az R1-üket, el lehet viselni. Egyébként a legfőbb oka ennek a kényelmetlen üléspozíciónak a hülyén beállított kormánycsutka.
Ennek nagyon örölülök ,hogy az eddigi válaszok alapján pozitívan jött ki a gép...!
A 2004-es évjárat mennyire jó választás és mire kell nagyon figyelni vásárláskor?
(nagyon szeretném már gazdagítani az R1-esek körét, egyszerűen szerelmes lettem ebbe a mociba )
üdv. mindenkinek
csak kitoltam menni nem tudok
Szia
szerintem kibasz...t kényelmetlen, de kit érdekel???
Szia!

Milyen az R1? Király! Kényelmes, megbízható, gyors ! Számomra minden benne van amit akarok, csak ajánlani tudom! Én is túrázgatok néha de semmi bajom sem volt még! Hátul tényleg nem egy álom de én mondjuk felraktam a sportidomot így nem kell azon aggódnom hogy az utasom nem érzi a fenekét . Lehet hogy önző vagyok, az én barátnőm is kritizálta a dolgot, így nem űl mögém, de együtt motorozunk!
Sziasztok!
Én 185cm vagyok. Ilyen kényelmes sportmotorral még nem mentem. Vettem rá egy nagyobb, gyári Yamaha plexit,igy minden oké. Imádom
Csáó én szinte csak túrázok vele és nagyon szeretem! Ma is mentem vagy 300Km! Két személlyel és semmi bajom ,a hátsó ülés az nem egy fotel ,de a barátnőm nem panaszkodik! Lényeg a lényeg hogy a magaságom (193cm) miatt egy nagyobb plexi elkellene de ezen kívűl részemről tökéletes! Fogyasztás 5,5-12l-ig csuklótól függően! :-)
Sziasztok!
Egy nagyon rövid és fontos kérdésem lenne.-légyszi segítsetek- Mennyire alkalmas egy R1-es túrához?
(nincs tapasztalatom sportmotorokról de nagyon tetszik... )
köszi és mindenkinek szép napot!
Sziasztok!

Nagyon jót motorztam ma is, igaz lett egy hátsó defim de megérte ! Holnap (aki teheti) guruljatok egyet nagyon tavaszias érzés!!!!!
jo nektek hogy mar gurultok:))
Salzburg-sogoreknal-austria-stb
Ma gurultunkegy rövidet 200km király volt Mediterrán telet akarok még sokáig utánna jöhet a tavasz
Ez a "salzbzrgb" hol található??
gyere juliusban salzbzrgba-ott lessz minden fele moci
Évek óta arról álmodom, hogy pár haverral összejövünk, telerakjuk a mocikat kamerával és kipróbáljuk őket, hogy mit tudnak a valóságban. Nem azért, hogy alázzuk a másikat csak annyit írnak össze-vissza az újságok, ott meg nem lenne apelláta . Persze minnél több féle motor kéne, meg valami jó kihalt útszakasz.
szerintem kikkell probizni minden hülyeséget csak ami nemmegy nemkell erőltetni ami meg megy azon finomitani kell szerintem
én is erről beszéltem 0-rol gyorsulni nagyon pilótafüggő(und kuplunggyilkos ).ezért szeretem gurulóból mert csak ráadod a tüzet osszt goooo .probiztam állóbol is de még egy K2 750 is simán vert .kiderült nemtudok rajtolni ezért nem is erőltetem
Erről beszéltem....