Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

q area 51 lehet hogy csak énvagyok zizi de mi az a ps
Minnél többet nézegetem az új R1-est annál jobban nemtetszik a hátulja! Az eleje az oké ,de szerintem nagyon kilógnak a kipufogói ,szerintem nem szép! Már várom a pénteket ,hogy élőben levislathassam!
Ennek örülök! Köszönöm szépen!
Akkor a pontos arat egyenlore homaly fedi! Mindenesetre a nemeteknel olcsobb, mint az osztrakoknal!
Amelyik kereskedesben a kepeket keszitettem 12675€-ert aruljak, bevezeto aron forg.helyezes nelkül.
De, a weblapon az "07-es ara 13782€. Viszont, a motorkatalogusban 18.000€ szerepel. (07-es Polo katalogus)
Elgondolkodtato, hogy megeri-e külföldrol behozni. Sztem nem, mert ebben az esetben egy összegben kell kifizetned, utana jön meg a 230e Ft-os reg.ado, +a forg. helyezesi kts., aztan ki kell menni erte, es visszajönni a mocival valahogy. Ez mind eleg költseges es egy nap alatt nem jarod meg oda-vissza vasarlassal együtt...
Az általad megadott vázszámú motorban nem kell alkatrészt cserélni. Ez már a javított alkatrésszel került értékesítésre
2003 ban volt a modellváltás. 2002 ig egyforma kell, 2003 tól másfajta /plusz ugye most az R6R/
Extremetech-t tudom javasolni. Nálunk beszerezheted.http://www.extremetech.it/
sos-kerdes, emberek

99-2000es r6os es 2001-2003as r6os kozött van valami külömbseg,ami a kormanytelot illeti???
elviekben öhlins erdekel de mas gyarto is erdekel
tomcatR1
en is mondtam csak nem figyelt ide senki.

de akit erdekel a februari aktualis PS-ben utannaolvashat.azt meg jo helyeken otthon is aruljak
sasa
amugy az osztrakoknal 16490€ ,nem semmi.500al több mind a 06os.
én is várom a pénteket legalább élöben megnézem.bár azt hallottam hogy utcára jobb a z előző modell .a 2007es a pályamenőknek lessz jó
Én 3.75millát hallottam .elég zúzós
Győrben a Yamaha Deltában van fehér-piros. Pénteken körbetapogatom
3.675.000 vagy 3.700.000 nem emlékszem pontosan, a hét elején hallottam.
Nekem azt mondta az a kereskedő akitől én vettem a motort hogy 4,000,000.- körül lesz!
Nemetorszagban ennyibe kerül jelenleg. Megkerdeztem, ebben az arban az afa es a regisztracios ado mar benne van. Csak a forgalomba helyezes költsege jön meg hozza. Viszont, ha be akarod hozatni Magyarorszagra, az 1000cc-es motorokra vonatkozo regisztracios adot kell kifizetned, plusz a hazai forg.helyezest. (ebben az esetben Nemetorszagban kerhetsz ideiglenes rendszamot, vagy nem kered a motor forg.helyezeset es furgonnal, trelerrel, stb, tudod behozni a motort.) A teljesköru garancia igy is megmarad.
Áfát elég kinn fizetni, ha külföldön veszed, de még jön a regadó , stb ..
Szia Baranyas. Nem cseréltek szenzort.viszont nemvolt semmilyen problémám a mocival alapjárat stb .de azért nézesd meg mivel gariscsere szerintem cseréltesd ki mond azt hogy egyszer kétszer leált lámpánál
Világítás nem kell köszi!
Ez az ár ,reg.adóval + áfával együtt van?
Ime nehany kep az uj R1-rol!
(kaptam egy DVD-t is videokkal, csak nem tudom oket feltölteni.)
Ya, a számom pedig: 06-70-236-00-69
ya, a mailcím : millerr@freemail.hu
Nos, a helyzet az, hogy a levélben amit hivatalosan kaptam a Yamahától, nem részletezi pontosan azt, hogy a 2004 es évjárattól felfelé, mely R1 esekre vonatkozik.
Viszont a jó hír az az, hogy ki tudom deríteni neked, ha megadod a váz számot.
Ha érdekel a dolog, hívj fel légyszi, vagy küldd el a vázszámodat mailben, és visszahívlak, vagy írok mailt, hogy kell-e cserélni az alkatrészt, avagy nem.
Megvan, válaszoltam is, köszi!
Küldtem! Átért?