Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól sejtem, hogy Kecskemét, Szeged környékén laksz? Ipari méretekben viszik ki a románok a mi járműveinket....
Épp ezt akartam mondani az egyik barátom is így járt csak autóval, neki ki is szedtek az autóból dolgokat a kinti rendőrök, és azt mondták h ők már így foglalták le majd a magyar rendőröknek átadták és ők is csemegéztek belőle! Mire vissza kapta..... és nem kevés idő...
De persze húzós ott kint hepajkodni de lehet megéri, nagy tasli a hirdetőnek, rápattintottad vna a pótolt rendszámot, zsebedben a forgalmi és usgyi haza. Persze könnyű ezt mondani kivitelezni azért másabb főleg így h buherálták az alvázszámot! Akkor azért nem találtam én a lopott motorok listáján mert meg lett! Hálistennek!

És hogyan szóltak mit szólt a hirdető kiváncsi letttem vna az arcára, gondolom azt mondta h ő így vette vkitől. Na mind1 ehhez már senkinek semmi köze. De elmondhatnád akár privátban is. :)
kakuk24@citromail.hu
Az a rahajtogatott piros rendszam romaniaban az ideiglenes rendszam!
Kemeny am hogy millyen balkan a helyzet ott kint!A rendorsegi jegyzokonyvet mikor irtuk A4-es lapra a rendorsegen azt mondta a rendor hogy ne rontsuk el mert nincsen tobb papir! ? Komoly?
Sokat gondolkodtam ra hogy lehet hogy jobb lett volna kimenni a hirdetesre raulni es hazahozni..
De biztam benne hogy jogi uton egyszerubb lesz es gyorsabb de

sajnattevedtem.
NAGYON RENDESEK VAGYTOK TENYLEG!
Igen ezek a kepek nekem is megvannak! Hirdettek a 4tuning.ro-is es a tocmail.ro-n.Mind a ket helyrol letoltottem a kepeket,a zold haznal keszult kepeken meg a rendszamom is rajta volt!Este rakok fel kepeket amin majd Ti is latjatok hogy kis magyar formaju rendszam van rajta a roman meg azt mondta ra hogy az nemet rendszam volt...
Pancserek!
Ugyveddel lefoglaltattam,rendorseg nyomoz az ugyben itt is,romaniaban is...rengeteg igazolas a yamaha hungariatol altalam keszitett fenykepek es mostanra lett kesz az igazsag ugyi szakertoi velemeny.Szerencse hogy a motor eredeti allapotaban van csak 1-2 matrica hianyzik,a vazszamat utottek at...kokany modra!
TENYLEG HALAVAL TARTOZOM NEKTEK IS,OSSZEFUTUNK VALAMIKOR ES EGY GURULAS MELETT ISZUNK VALAMIT!
Mennyi az annyi?
Azért szépen elvitték inenn 525km-re! A határon komoly ellenőrzés lehetett, ez is minősít bennünket!
A barmok még olyan szöveggel hirdették h nem rég érkezett be az országba, és h okmányok nélkül!
Aham akkor már le is törölték :) A maffia :)
Most látom nem működik a link! :) De a képek megmaradtak!
Szia Anti!
Na én bukkantam rá Romániában a hirdető oldalon még mindíg fent van!
És szólni akartam neked kézzel lábbal hogy meg van! Ráadásul el akartam mondani hogy mit tanácsoltak hogyan kell vissza szerezni!Épp azért hogy ne legyen ott Romániában még most is!
Ezek lefoglalják ülnek rajta majd átadják a magyaroknak .....ki ne szedjenek belőle vmit.....
Akkor most már lesz két mocid! Kerestelek a facebookon, nem találtalak sehol.....Nem akartam nagy dobra verni de idegesített hogy nincs meg a mocid! Bárcsak mindet megtudnám így találni és segíteni a motoros társaknak.Teljesen véletlenül bukkantunk rá a munkatársammal!Hirdetést adtam fel és böngésztem az oldalt!Gondoltam azonnal segítek amint megláttam és megittunk vna rá egy sört! :) itt hirdetik még most is:
http://www.bestbike.ro/yamaha/...
Egy motoros találkozón találkozhatnánk v ha mész Kunmadarasra!
Rem ezért a garázda románok nem fogják az enyémet is meglovasítani! Rettegjenek a tolvajok rá megyünk a témára!
De akkor a zsaruk most résen voltak!
Jó motorozást! Anti bácsi! Már egy pár Antalt felhívtam a telefonkönyvből de ők nem motoroztak! és kb 65 év felettiek voltak de jól eldumcsiztam velük!
Jó hogy végre írtál! Már kutató csoportot szerveztem a megtalálásodra! :)Üdv: Laci. kakuk24@citromail.hu
Ugyan az fenyezesre a ket motor csak a kepen meg nem latszik de az ujon termignoni van mar a regin meg raptor.
Ez meg a regi Romaniaban a megtalalasakkor!
Jah, látom már!
Nem ezt keresik lopottként...?

Lopott motorok topic, [1592] 2011. augusztus 24. 13:43
Ez az uj gep,ha lattok allitsatok meg!
Szia Laci R1 fan!:-) ES Tobbiek!
Forgo Anti vagyok!Nagyon szepen koszonom hogy ilyen figyelemmel kisertetek az ellopott motorom sorsat de meglett romaniaban decemberben talaltuk meg egy roman motoros oldal hirdetesen.8 Valaki irta hogy latta es nem tud nekem szolni... Azt a motort meg nem lathatta mert meg kint van romaniaban lefoglalva,viszont En decemberben vettem egy masikat es megcsinaltam ugyan olyanra mint amilyen az volt csak nem raptor dobbal hanem termignoni-val. HA LATTOK VALAMERRE ALITSATOK MEG HOGY SZEMELYESEN IS MEGKOSZONJEM A FIGYELMETEKET!
gondoltam valami egyebbel tudnall segiiteni ... a hejjjjesiras nem az ennn erosegem sajnos ...
Én megmondom helyiség!
Ne haragudj, ezt nem lehetett kihagyni.
hogyirjak pontosan neharagugy mert nemtuom kiveni a nevet... azaz a hejiseg nevet
prolong szeerepe hogy az olaj viszkozitasat felerositse hogy reteget tegyen a surolodo feluletekre hogy kevesbe kopjanak az erinkezo feluletek... nemrontel semit inkab vedelmet add fogas kerek dugatyu kuplung satb.. nyugotan amugy enis aszteszek a kovetkezo olajcserekor mar megondoltam enis :)
aham ertem koszike csakazon mijen adatok vanak hogy keresem :) amugy igen sepsi szengyorgyi vagyok jovoheten sepsi szengyorgy napokis lesznek iten erdelyben :) szivesen latunk mindenkit :) a toltes mian akor vegulis nekem csak relantban van totesem mikor gazalom akor nics az megzavarhatja a szenzoraimat ?mert a vizem 70 fokrol kezd merni es az nemjo....
Valaki öntött már prolongot motorba ?
Valami vélemény esetleg ?
Sajnos nem nagyon találtam leírást , hogy motorba lehet-e avagy sem , mert ugye egy térben van a kuplungal a motorolaj ....
THX
Most látom Szepsi Szentgyörgy? Nekünk vannak barátaink Visnilanec lehet nem így kell írni : felsőláncon!
Nincs töltésed? !
Szia! Nekem is gond volt az olajszint relével! Ki kellett cserélnem a relét mert néha villogott a visszajelző piros lámpa. Kicseréltem a szint jelzőt utána is maradt és úgy jöttem rá h a relé rossz. Szerintem neked is ezért hidalták át, mert villogott nekik..Próbáld ki szerezz egy ilyen relét és tedd be mit mutat.nem dréga 2v3e ft bontóban.Amikor ráadod a gyújtást akkor világít a víz és olajszint visszajelző piros led? Üdv:L
ha nics toltesed allando akor bebolondulhatnak a szenzorokis ? homero satobi ?