Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pontosan a komunikacios agy mellet vann ugyanaba a szintbe.. ha hattalalsz a kormnynak.. jobb reszen a dobozbann egy negy labas csatlakozo van 2-2 parhuzamosan ...
megkaptam .. a hianyzo darabot otvan atthidalva az mian mert hianyzik a relle onana... a rele szerepe az olajszint csokeneset minimum ala esik akor jelzii hogy bajvan .. nekem az kivaniktatva mert aszt nemtuom.. megszeretnem tudni az adatokat rola..a kepeken lathato 13-mas alkatresz-rol van szo...
Nekem is van amiben csak egy áthidalás van 2002-es. De gyárilag van így, nem gányolás. Ha raksz fel képet kiderül.
Az enyém 2004-es(RN12) szerintem teljesen más .Tegyél fel képet róla mert van itt olyan akinek ez a tipus van.
lemegyek delutan es felteszek egy fotot oke ... koszike eloreis
1999 .06. 16 datumu r1 -es az aksinal a bisztositek tablanal vanak a rellek es az elektromos komunikacios rendszersz miagya a parancsokat otann kene nekem egy foto ha kisegitenel ;) koszonom szepen.....
Milyen évjáratú a motorod?Tegyél fel képet mire gondolsz pontosan.
Volna egy új plexim eladó....kettőt rendeltem,az egyiket eladnám.
sziasztok fiuk ! valaki egy fotoval nemsegiitene ki .. yamaha r1 esnek a bisztositek tablanall mijen kutyuk vanak.... mert nekem valami hianyzik es nemtuom pontosan mi :( pontosaban hatall alsz a kormanynak a vezerlo aggy jobb felen ugyanabba a szintbe van 4 labas dugasz... denekem atvan hidalva szimplan.. vajon mijonoda segiitetek?! :) szaki monta hogy hianyzik onana nekem valami de hogy mi nemtuom .... MOST VETTEM A MOTROT ES SZERETNEM RENDBERAKNI... koszonom eloreis
OK megtaláltam a serice manuálban.
srácok hol kell alapjáratott állitani RN04-n?
foxx5@freemail.hu

Előre is köszönöm ! :D
Szia !
dobos04@freemail.hu
Nekem is bátran megoszthatnád
Csak úgy érdeklődök!
Jelzem: Soha nem használnék ilyet mert törvény tisztelő álampolgár vagyok
Mér? Jó az. Harisnyán átszűröd aztán mehet vissza
ismerös a gep de van 2-3 eve hogy valaki büszkelkedett vele.
Gumi valakinek? Conti Race soft, 190-es. 5-6mm minta körben, 15 pénz.
nekem van rá dolog adj emil címet.
Ismeritek a Forgó Antalt?
A barátom rábukkant erre az állítólag lopott mocira, de nem éri el a tulajt! Szerintetek van ilyen? Nem ismeritek?
Srácok!
Valakinek esetleg van nyereg táskája r1-re ?
Mert én nézegettem , de nem tudom , hogy a felfogatás hogy is működik ?
Csak feldobom a hátsó ölésre és annyi ?
A burkolat akkor nem törik el ahogy neki nehezedik a táska ?
Vagy hogyan is van ez ?
Danke
Valter Moto állítható rendszámtábla tartó eladó, hibátlan.
5000ft, utánvét megoldható!
Baszki emebr nem vagy egyszerű eset
Volt sérülve, így fényezték :)