Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A használt motorolajodat akartad ide is eladni?
nem értetek hozzá,hülye nyomorékok vagytok mind pfff dikmán
Hová lettek a gyári matricák? Ujrafujtak?
semmi gond nincs pl a hiflo szűrővel sem
felesleges a gyári
Nincs vele semmi baj.
Megrendeled az olajat,...szólsz a srácnak,hogy kell hozzá szűrő is és adnak,...olyat amilyet,az teljesen jó.
Olajszűrőből nem kell gyári,fölösleges.
az után gyártottal mi a baj?
kizárólag motult vegyélmszűrőböl meg csak gyárit!
ragassz le 1 betűt csak ne az elsőt xD
Sziasztok! Most vettem meg az első R1-m és azt szeretném meg kérdezni, hogy milyen motorolajat vegyek bele és ha tudnátok mondani 1 szűrő típust azt meg köszönném :D
Ezt most akarják módosítani hog y a barmilyen nemű detektor vagy akadályozó berendezése törvénybe ütköző
Még nem ragasztottam le, másoknál láttam.
Ha leragasztom, akkor nem hiszem, hogy a motoros rendőrök utol érnek
Elölről nem látszik, ha elmész valaki mellett, és utánad fordul, akkor meg megállsz, és leszeded.
Szerintem ez a legbarátibb megoldás.

Vagy van egy másik, betartod a sebességhatárokat!
Amúgy meg az is érdekelne,hogy pontosan melyik típusú detektort/vagy blokkolót ajánljátok nekem amit fel is tudok a motoromra stabilan szerelni és menet közben a sportdobom mellett is meghallom a bukó alatt ha sípol valamint egy gyors kapcsolóval ki is tudom kapcsolni mielőtt meglátnának és elkezdenék a mérést (mert ugyebár ezzel a módszerrel legális a "használata" ! ) :)
Tudsz képeket küldeni ? vagy esetleg egy jó videót használat közben stb.. ? :)
50-helyett mentem és 45.000-et kértek el a sünök....
Pesti sracnal tanga volt fent.szerintem erre csak figyelni lehet.mennyit kértek a 87 km h ert
Igen jó ötlet ha leragasztod , mert akkor tuti megálítanak !
Ha motoros rendőr látja meg akkor utánna is megy és nem sok ember van aki fogja magát és elpróbál menekülni!
Ha meg elmenekülős ember vagy akkor ne ragazdgasd hanem vedd le a rendszámot!
Amúgy ha leveszed , vagy leragasztod és megfognak akkor is rábaszos úgy hogy nem nagyon van ésszerű és rizikó mentes megoldás!
Szia !
Én kitaláltam eggyet ami szerintem elég jól kell működjön , és nem látszik eggyáltalán , de az a baj , hogy a tiedét szerintem nem nagyon lehet megoldani , hogy ne látszodjon a rendszám a kipufogód miatt !
Mert hiába hajtod fel , ha megnézed a képet akkor is kivehető lessz a rendszámod :(
De ez az én véleményem , és meglátásom!
Kívánom , hogy ne így legyen ....
Mindenért büntetnek, egy átalakításért többet kapsz!
Inkább ragaszd le egy szalaggal...
Sziasztok,

2004-05 bordó oldal idomok,tank eladó..meg sok apró műanyag,első lámpa stb.
30-244-58-11
Üdv,

Chris
SEGÍTSETEK KÉRLEK!

Elegem van a bírságokból már meguntam.
Ha valaki tudna esetleg egy király rendszámtartó elektronikát ami megbízható stabil és max egy kis alakítgatással még el is rejthető akkor könyörgöm segítsen és értesítsen ! :)
Előre is nagyon szépen köszönöm ! Széles utat és vak fakutyákat ! :)
0918

Deep Red Metallic K (DRMK)
5253 1253


oldal

http://www.colorrite.com/matri...
erre van a forum,es erre vannak a tapasztaltabb bikerek.
Ma meglett a motor műszakija.
2 éve vettem, tulajdonképpen a szerelőtől hoztam el szervizelés és friss műszaki után. Műszakira akkor Yoshi dobbal vitték, még a hangtompító betét se volt benne.

A hétvégén visszaraktam a gyári dobot biztos ami biztos alapon. Új hátsó gumi, patent állapot.
Az egyik biztos szóvá tette, hogy nincsen piros prizma a motor hátulján. Elvileg kötelezően lennie kéne.
Végül átengedték.

A vizsgaállomások se egyformák...
Egy bordó R1est kellene lefényezni.
Egyértelmű!
Zema mindig jó tanácsokat adott és bármikor bármit kérdeztem,mindig segített.