Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah, köszi
Az adatlapomon megtalálod, de ha kell csinálok még róla képet.
Én sosem használtam, a motorral kaptam, elvileg gyári az előző tulaj vette Angliában.
Szia !
Tudnál nekem küldeni 1-2 képet róla ?
Meg egy baráti árat esetleg úgy a mihez tartás képpen
dobos04@freemail.hu
Majd ott akkor megbeszéljük a többit!
Köszi
na ennek örülök hogy meglett, képzeld engem hivott fel telefonon, hogy látta hogy belinkeltem anno amikor irtad hogy lenyulták, örvendetes, hogy vannak segitőkész emberkék , bár anno az én gépem is elökerült volna, szoval nagyon királyság hogy végül rátaláltál a vasra. üdv gábor
Nekem van tankbőr, és tanktáska eladó, akkor felfér az utas is.
R1 re való kék színű.
Szóval na... újra nekifutok!
Lehet ezzel a nyeregtáskával egyidejűleg utast szállítani? Vagy ilyenkor felejtsük el a hátsó ülést?
Van esély, hogy ezt a nyeregtáskát úgy tegyem fel, hogy a hátsó utas is fel tudjon űlni?
Én ennyivel talán tudok seghteni:link
Sziasztok R1 kormánycsapágynak mi a tipusa?
De nem az SSS903R -re gondoltam hanem pl az SKF.nél melyik felel meg! Pl?
hat a lanckenesere valo adalekot nemontam ennn-se hogy ted bele a motorba mert jo .. logikus elmelet ..enn peldanak tetemfel.. hogy az mukodik ... akor a prolong merne mukodne ha celnak megfeleloen hasznalod ? vagy nemhiszel benne :)
Én is Én is!
Gyönyörű állapotban lévő fiatal motorgumik eladóak. Több pár! Garantáltan repedezettség,vágás és javítás mentesek!A képeken látható állapotban.
Az árak 23-28.000ft között vannak

-Avon Azaro AV49-SP

-Continental Conti Race Attack (DOT:4306)

-Pirelli Diablo Strada (DOT: 3705)

Éredklődni csak telefonon! 06702465353
Rossz a megközelítés.
Egy lánc kenésénél mások a követelmények mint egy motor kenésénél.
Ezen követelmények figyelembevételével kifejlesztette a Motul/Casrol/MOL stb. a maga lánc spray-ét.
Olyan az összetétele amilyen.
De ha Prolonggal átkened, biztos jobb lesz...
Én nagyon díjjazom az r1 talit
Mondjuk májusban vagyok csak othon és akkor akár még valami hosszabb gurulásban is benne lennék!
Van még valaki aki lelkes eme csodás ötletben ?
Nah srácok most jól el bizonytalanodtam a prolongba
Írtok pozítívumot is meg , amolyan igaznak tűnő ellen javaslatot!
Motor szerelő ismerősőm is aszt monta mi a fa.znak az bele vegyek bele castrolt az nagyon jó
Bár én most repsolt vettem bele , véleményezni nem nagyon tudom mert sajnos csak 300km-ert tekertem még bele
Májusba elméletileg elég sokat fogom használni és majd tuom véleményezni!
Finisről én is halottam , de mivel én a prolongot próbáltam ki autóban így hát ami bevált alapon gonoloztam !
csak peldanak attam a rosz motort....
egy reteget ad a feluletre az oo tulajdonsaga szerint... hujek lenenek hogy rairjak mitesznek bele.. de van hatasa amugy neked a rosz motrodat nemfogja atol felujitani satobi.. de hoszabitsa az eletartamat minimalizaljan mitom enn hany szazalekal a kopast ...de hat.. mondok egy peldat a teflonizalo sprek a lancra az nemhat ? vagyte megpucolod es utana olajazod?
Nem vagyok pesti, de mi a kérdés/kérés?
Hella Ombre!
Köszi, már nem, viszont, ha bontasz 04 R1-et, szólhatnál!
Köszönöm!
Sziasztok! Olaj ügyben szuper lett a gép lehet h majd csipegeti de úgy érzem mintha fordulékonyabb lenne. Rem nem a kuplung csúszik!
Viszont van ezzel az olajszint vissza jelzéssel problémám. Még tavaly elkezdett pirosan világítani a vissza jelzőm, hol világít hol nem...
Ez még az olaj csere előtt is megvolt. A szintjelzőt kicseréltem akkor sem változott megkerestem az olaj relét azt is kicseréltem akkor úgy tünt h megjavult a dolog kb 2000km et mentem vele és újra elkezdte, lehet h vmi kinyírja az olaj relém?Vagy csak vmi kontakt hiba? Olaj csere után sem, javult a dolog eleinte nem jelzett kb 30km után újra. A szint meg van. Megint nem akarok új relét venni bele. Mit tanácsoltok?
Repsol ezt ajánlja a motorodba:

REPSOL Moto Racing 4T 10W-40


http://www.repsol.com/se/Produ...

Hasonlítsd össze a két olaj hideg és meleg viszkozitását, aztán döntsd el hogy jó-e bele.
Urak!

Van-é valaki e topikba aki 07-08 eriggyet koptat és budapesti? Esetleg lenne hozzá pár kérdésem....

Köll még erhathátsóülés töki?