Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De nagyon veszélyes, nem ajánlom!
Csak ha amerikai vagy...!
Mestertol ideztel?
13g28. Es mit csinálsz a koddal?
Köszi Totocs de sajna nincs másik motorom.
2005 gyári bordó színkódot tud valaki?
Hibakód Már csak azt kell megtudnod mié Azt hogy honnan aztatnemtom Talán service.
13312-es, és 13316-os hsz. (2009.01.28)
kb.2 oldal
Ezzel gyakorolj:
link
hat ha hejes a fordulat szamod teszerinted nemporog relantba hanem szabjosan csak pufog normalis fordulaton 1000 ren ... s ne neked 2700 mutat ki akor a turometer szenzorod hibason mer ...
Szia !
Nekem a celzius Lo-t ír ki majd ahogy melegszik 40 ről kezd el nekem mérni , és elvileg teljesen tökéletes...
Nekem a fordulat szám mérőm buzizik
ráadom a gyujtást és 2700ra ugrik fel egyből és ha beindítom akkor az aktuális fordulathoz hozzá adodik a 2700 és úgy mér
Bár senki nem válaszolt még rá miért is van ez , de hátha majd most valaki segít ?!
1-esbe megy kuplung nélkül is, de szerintem nem R1-el kellene nekiállni kerekezni tanulni :) Csak óvatosan!
Így van Lo-t ír ki, majd 40ről megy felfelé.
koszonom szepen hogy segitetel.... mert nekem egyazegybe 70 rol kezdi akor az agya odavan szarva enszerintem ...szenzorokat most csereltem mert ase mentfel joban akor mint 66 fok de most felmegy a homerseklet de a ventilatoromse kapcsol be ...nagygaz van nalam.. koszi szepen
Semennyit nem mutat Lo-t ir ki ha hidegen ráadod a gyujtást majd mikor melegszik asszem60fokról indul talán
helo dobos04 .. elarulnad a mocidnak mikor elso gyujtast adod ra menyit mutat a bordon a celzius merod ...
valaki megmondana ... hogy hidegen ,mikor begyujtja az r1 yamahajat menyirol kezd merni a bordon a celziusz mero oraja... koszike eloreis
Esetleg valakit érdekel... teljesen állítható.
5000Ft
dobos04!

Egészen pontosan ilyen csavarból kellene 4db-
Érdekel, kérdés mennyit tudsz adni :))
Srácok, szeretnék megtanulni egykerekezni R1-el. Hogy kellene? Egyesbe, kettesbe, kuplunggal, anélkül ? Vigyázva hanyatt ne vágjam magam. Ha leírná valaki, hogy hogyan kezdjek neki, megköszönném.
Sziasztok !
Én rendelek hamarosan bubis plexit , amihez adnak bonuszba csavarokat , és ha megérkezik akkor egy párat tudok nektek adni
Sajnos én se találok plexi csavart sehol, gondoltam hátha itt lesz..
Ha találsz műanyag fekete kereszthornyú plexicsavart, az engem is érdekelne. Mindenhol csak eloxált alu csavarokat látok.
Rendben, elérhetőség az adatlapomon, csak mert ide ritkán nézek fel...