Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

120-ast vettem!Pont elfér!Jól néz ki nagyon meg fog is rendesen!Elég am neki a 110 is!Én csak terepen használom!A michelin-tö l meg nincs jobb gumi !
értem!Annyira még nem veszélyes csak egy kicsit taknyol de csillapit még jól!
Szia!
Én 110/100 18 méretet használok (ac10).
Meg vagyok elégedve vele.
Elvileg otthoni körülmények között nem.
Csika felhasználó javít teleszkópot.
Konkrétan ezzel foglalkozik a krossz mellett.
30-40 körül van a hátsó teló javítása.
Érdemes bontottat venni inkább szerintem.
értem!A hátsó rugós tagot lehet javitani?Az első teló az jó lett!Köszi még1szer a szimering méretet!
Ráhúzol egy mipolán csövet.
Fellazítod a csavart, és a csövet felfordítod a karbi mellé.
Addig jön fel rajta a benzin (közlekedőedény elvén) amíg a benzinszint magassága.
Természetesen nyitott benzincsapnál ellenőrizendő!
Oké!Köszi!Hogy tudom ott ellenőrizni a szintet?
Szia.
Az a csavar, a pohár leeresztője, ill. ott tudod ellenőrizni a benzinszint magasságot.
A csavaron van egy "O" gyűrű, valszeg az ment tönkre.
Próbáld meg meglazítani, és utána húzd meg.
Első körben ne vedd ki, csak lazítsd meg és utána húzd meg.
Szia!Olyan gondom van hogy a karbi alján van egy cső csonk,és onnan csöpög a benzin!Van ott egy csavar is gondolom a pohár leeresztője!a csavarnál van gond vagy a tüszeleppel?Köszi!
aztak.... koszonom szepen. jovok egy sorrel!
A hátsó blokkrögzítő csavarnál van a blokkfelek között távtartó.
Egy kis üregben megtalálod a helyét. A blokkfuratokban ott persely van, azok között hézagol.
sziasztok. esetleg vki nemtudna megmondani h ezaz alkatresz honnan eshetett ki? blokk szethuzas kozben esett ki, esetleg oldadekninel a vizternel? kosz
80000 ft de hivj fel és megbes
Sziasztok valakinek nincs fölösleges DT 80 lc2- hez tűszelepe?A gyári mikuni karbihoz?
Sziasztok!dt 125 r-re (2000) keresnék kipufogót,ha van valakinek eladó irjon!giannelli,dep,arow
hali!már vettem de küldj képet meg árat hát ha érdekel valakit!
helló nekem volna egy Yamaha Dt 125 r 2002 kék!ha érdekel itt megtalálsz: megoka@citromail.hu
Szia!Köszi!
És mi a szimering mérete?
DT 125R 2000-es
Üdv.
495ml/ szár.
Minél sűrűbbet, a DT telóiban nincs szelep.
Hidrokomol U-68-at szoktam, az csillapít.
Hello mennyiért adod a blokkot?
Sziasztok.

Az első telókat szeretném felújítani, mert sokat állt a moci, több évet egy helyben. DT125 1996-os elvileg.
Milyen és mennyi olaj kell a szárakba és milyen szimmering kell bele?
Előre is köszi a segítséget.
Hali mindenkinek.valakit nem érdekel egy km óra?a 80-as dt -re rendeltem csak 180-ig van számozva.125-ös vagy valami nagyobban lehetett.esetleg kisebb órára elcserélnén(120-asra)
125 komplett őninditós blokk összes tartozékával egyben vagy bontva eladó 10500km .20 3779746,Debrecen.