Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv dt 125 höz keresek dugattyu,t ha van valakinek, vagy tudja hogy hogy honnan rendelhetnék, az légyszi irjon. Előre is köszönöm
sziasztok dt tzr elektronika fesszabájzó trafó kábelköteg eladó. 20 3779746 .
Helló engem érdekelne a tárcsafék védő menyibe postáznád ki sajnos nem tudok felmenni budapestre érte
Nagyon nagyon köszönöm
színek
fehér-piros=jeladó
fehér-kék=jeladó csatlakozó két saruval anya
zöld-fehér= cdi töltőtekercs1
fekete-piros=cdi tőltőtekercs2csatlakozó két saruval apa
gyújtás alaplapi vezetékek.......
narancssárga trafó+ cdi egységből jön ki
a töltötekercs egyikvége testelve jeladó egyik vége testelve
Sziasztok borultam 90km/h ról szerencsére sárba de a motor csak Tolva indul és nincs alapjarat rúgásra annyit csinál hogy puffan egyet a kipufogó. Valaki tud segíteni hogy kezdjem a szerelést?
Még kéne egy kormány. Ha van vkinek szóljon pls
Thx előre is
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni hátha van ötlet.
egy 2002-es dt125r vettem. Ami gyújtás hibás ,
-generátor tekercseket kimértük és jók.
-akkumulátor nincs benn, de gondolom nélküle is kellene menjen.
-gyújtótrafó+gyertyapipa ellenőrizve és jók
Na már most akkor nem maradt más elvileg nálam is a CDI lesz a hiba oka. Ezért vettem is egy ilyen CDI-t amin + egy sárga vezeték van még! Szerelési útmutató szerint abba kellene segítenetek, hogy melyik vezetéket a motor milyen színű vezetékére kell kötni.
Köszönöm előre is!
Átbaszott! Ez a `96 előtti évjáratokra való. 97-től vannak már a 3RM-esek. Ezt nem tudod bekötni a tiedre.
Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem teljesen laikusként, hogy van egy 125ös 98-as évjáratú dtr-em (4bl-es) és cdi hibás lett. Vettem is hozzá egy másik CDI-t ami elvileg szintén 98-asból van. Namost az enyémből 16 szál jön ki, amit vettem abból pedig 11. A csávó váltig állítja hogy be lehet simán kötni, és jó rá. Tudna ebbe valaki segíteni nekem? Vagy csak ugyanilyen jó rá és átbaszott? Csatoltam egy képet, a jobb oldali az ex, a bal oldali pedig a jelenlegi jelölt lenne. Valamint találtam még egy ilyet is erről vélemény? http://mullerelectronics.hu/gy... Válaszokat előre is köszönöm!
Sziasztok! DT 125 LC2-höz vennék jól működő CDI-t! Ha van akkor vagy itt, vagy a bigmike9724 (kukac) gmail.com-on jelezd kérlek.
üüüdv dt125 lc2-t lehet valami módon tuningolni? esetleg rezóból kioperálni folytást? vagy valami gyáricross rezóját feldobni rá?
Egyben eladohttp://m.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Yamaha_dt_125_lc2_alkatreszek_36271677.htm
Helo!
Keresek yamaha dt 80 karburátort membránnal együtt!
Kérem akinek van írjon.
email:rgrunwald@freemail.hu
Valaki tudna lőni egy képet pontosan,hogy van összekötve az állórész a cdi-vel yamaha dt 125 lc2 ypvs-nél ?
Köszi a választ! Holnap meglesz a másik hengerfej kiváncsi leszek a különbségre !
Yamaha Fehérbe felvittem és megcsinálták. 8e pénz volt. Valamennyit vettek le belőle, de csak síkolás szinten
És te a fojtottat alakitottad át vagy vettél rá nem fojtottat?
És a hengerfej lapjából is vettél le?
Én is arra vadászok de hiába. Valami más típus cdi-je rámenne az lenne a legfaszább. .
Van :) elég sok. Nyomatékosabb lesz tőle
Sziasztok van egy dt 125 öm és a karbi és a légszürö közé keresek egy gumit van valakinek?
CDI :) ?Ár?
Hali!Dt125 lc2 88-as poweres kiadáshoz kellene CDI ami nem fojtott esetleg valakinek és jó is?Sürgős :)
Yamaha dt 125 lc2 alkatrészek eladok :)
Csak arra lennék kiváncsi lenne e valami érzékelhető változás (motor járásába teljesítménybe)?
inkognito! jobban jársz ha a fojtottat átalakíttatod. nem fogsz találni. megjártam már ezt az utat