Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló letört a lamella kosárból ,ahová 4 rugós csavar megy bele az egyik csavar helye !lehet valami gond ha igy rakom össze vagy nyugodtan használjam?
észel kell melegiteni
Yamaha DT 50 FULLFULL eladó!

Yamaha DT 50 Eladó!
csababoy0@t-online.hu
06706574245
Deformáció meg ilyenek mindegy is
Csak levegő kell még neki. Azt meg meg tudod oldani sokféleképpen.
acetilin és okszigén-el kel felizitani a kipufot és adig kel izitani mig füstöl! mikor már nem füstöl akkor tökéletes!
nekem se volt kértem kölcsön , akkor marad a tűz !
Na nekem csak gázégő és hőfúvó nincs
mi múltkor egy végdobot gázégő + hőpisztoly ezt nyomatuk neki úgy éget mint 1 sugárhajtómű 2-3perc után elvettük a gázégőt és akkor már éget csak a hőpisztolytól 10 perc után fémtisztára égett az egész
köszi az infot !
nincs szomszédunk én egyszer próbáltam egy dobot kiégetni de az az istenért nem akart felizzani... nem tudom mi volt a gond
Igen.
Ha izzásik hevíted a vasat, kiég belőle a koksz.
Elvileg a szén is, de az így is úgy is....
Viszont nem csinálsz hirtelen akkora füstöt.....hogy a szomszéd lelőjön...
te hogy égetted a rezót? jó nagy tábortűz azt mehet bele sülni?
Ha hátul fújja a vizet, akkor szar a hengerfejtömítésed.
A pover csalható, 6-7 körül nyit, a menetes orsóval állítható.
Rezó le, és úgy állítsd be.
Csekkolás után elvágólag, nyitott állásba kell állítani.
Ott kicsit csalhatsz, de gyengébb lesz alul, ha azt akarod előbb nyisson.
Nyerni nem fogsz vele.

Amikor nem pörgött ki, valszeg bekajált, azt dolgozta ki.
Bár lehet nem ártana neked is kiégetni a rezót.
Ha leveszed pover állításhoz, kukkants bele.
Üdv.
Felfűzöd a dugót gyűrűk nélkül a hajtókarra.
Ráteszed a hengert, átlóban megfogatod 2 anyával.
Alsó holtpontra letekered.
Megkened a hengerfalat olajjal, és feltekered a dugattyút.
Amelyik oldalt feltolja az olajat, arra feszül.
Ha egyenletes kétoldalt a felhordás, akkor középen van.
De ha felső holtpontra tekered, elvileg megmozgatod a dugótetőnél oldalra, akkor érezni ha feszül.
Ha visszaáll középre, akkor jó.
Ha valamerre húz, akkor franciakulccsal ráfogsz a felső szem alatt
és picit hajtasz rajta ellentétes irányba.
Csak picit.
Utána próba megint.
Ha középen van, mehet össze.
3. a power 6-7ezernél nyit az elég vagy hogy lehet állítani?
4 az előző tulaj azt ami a powertől jön bovden és belemegy abba a fekete dobozba azt a fekete dobozt kirakta a hűtő mögé az miért jó vagy miért kell az mivan ha visszateszem a helyére?
Lenne 1-2 kérdésem! Sikeresen beindítottam igaz elejében nem akart kipörögni ezért mikor egyszer lassan kipörgött nem engedtem vissza a gázt és kiprüszkölt valamit és most már jó van alapjárat meg egy rugásra indul csak:
1 a tanksapkánál nem kap elegendő levegőt mert miután leállítom hallom hogy a tanksapka még lélegezni próbál
2 a hátsó tartályon át kinyomja a vizet amit nem értek mert a vízhőfokmérő még alig megy fentebb és a henger se veszett meleg
ezeket hogyan lehet orvosolni segítenétek!
rendben köszi segítséget , eltudnád mondani hogyan tudom pontosan megvizsgálni a derék szöget és hogy mit kellene látnom ha rendebe van és mit ha szar ! kösz előre is
Ehh..
Nem azt mondtam, hogy rossz, hanem arr akívántam utalni, hogy nevetségesen túlárazott, kb minden catsrol termék.
Power 1 nem biztos hogy rossz olaj,de a castrol oldalán meg kell nézni a flakonotok sorozatszámát,mert visszahívási akciók vannak magasabb víztartalom miatt.Még akár téríthetik is a károsodást.
Szerintem összerakható.
Törd le az ablakok éleit, mert az a képen láthatóan elmaradt.
Mehet bele az új csapszeg tűgörgővel, meg nézz egy derékszöget gyűrűk nélkül.
Felesleges ezekbe rengeteg pénzt locsolni.
Nem dráma, mert nem 15 öt forgatsz, de csak csak bele kellene mérni abba a hnegerbe, hogy alul mé tükrösödött jobban mint fölül.
A pover 1 meg a közhiedelemmel ellentétben legfeljebb csak alsó középkategópriás.
hát szét kellet volna egyből szednem amint elhoztam .... hát már mind1
castrol power 1 olajjal használom, a külön olajazás jó + rakok 1 kicsit a
tankba is ezért nem is értem :S akkor szerintetek ne rakjam össze új csapszeggel meg kosárral?
Nagyon szépen köszönöm