Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az zsír, ha újratekertetted ötezeré.
úgy 200 forintnyi anyag van benne, és mintegy 30 perc alatt komplettem meg lehet csinálni, ha az ember az egyik keze a seggében van akkor is:)

Ki volt az az ombre aki így levett?
125R tulajok...
érdekes megállapításra jutottam, mégpedig hogy az én powe szelepem így mozog:
http://www.youtube.com/watch?v...
VISZONT elnézegetve az összestöbbi youtube-os videót mindenki másnak így mozog:
http://www.youtube.com/watch?v...

van itt valaki akinek ugyanúgy mozog még mint az enyém? mert akkor gyanítom h vmi nem stimmelhet az enyémmel, mert nem találtam egy olyan videót se ami olyan lenne mint az enyém...
Sziasztok
Szeretnék venni egy '99-es DT 50R-t és lenne néhány kérdésem
Megbizható-e a tipus? Mire kell odafigyelni a vásárláskor? Különolajzás rendben van-e? És hogy automata szivatós-e?
Előre is köszi
Mint mondtam meg kell mérni a töltőtekercsnél (ami van a generátornál) van-e feszültség. (ott még váltakozó feszültség. Lehet egy vason van a világító és a töltő tekercs, akkor a kisebb szokott lenni a töltő :)
Hát az eléggé érdekes lenne! A világítás váltakozó feszültségről üzemel, az akkut egyenfeszültséggel töltjük. Az hogy egy vasmagon van a két tekercs esetleg még nem jelenti, hogy egy tekercsről van szó!
A benzincsapba magába egy műanyag cucc van. az zárja el a benzint a műanyag cuccot megy egy rúgó feszíti be.
De de ha jól zár a tűszelep nem folyik.
a tűszelep nem zár el az biztos.kitakarítottam de nem jó.ezért is kelle a tömítés a benzincsapba hogy legalább az zárjon el :S
a világítással együtt van mert úgy írtam eleve hogy töltő/világító tekercs. :)én az egész tekercset újra tekercseltettem az volt 5000ft és a töltés is megoldódott vele.
köszönöm a segítséget!
de ha a tűszelep elzárna akkor nem folyna a túlfolyón, nem így van ?
Amúgy a benzincsaphoz én vágtam magamnak egyszerűen benzinálló gumiból.
A benzincsap és a túlfolyó nem függ össze. Ha a túlfolyón folyik akkor a benzinszinttel van gond.
Okés!
Nekem világítás van a feszszabályzó jó mert nem vagja ki az égőt !
De töltés nincs! Az akkunal neztem a vezetéknél de 0v akkuval 12.1V
Szoval akkor is 0! Arra lettem volna kíváncsi hogy külön tekercs van neki vagy a világítással egyutt van!
Köszönöm a válaszokat!
yamahánál állítólag 1700ft vagy mennyi
Töltés természetesen külön tekercsről megy, mert a világítás nem akkuról megy. (kis teljesítmény miatt) Ha tudsz mérj rá a töltőtekercsre, van-e feszültsége? Ha magának a tekercsnek van, de akkunál nem jön belőle semmi, akkor érdemes megnézni az egyenirányító diódát benne (ha külön van) ,a feszültségszabályzót és a csatlakozókat.
Pucold ki a karbidat mert nem zár a tűszelep! Ha jó a tűszelep, akkor nyitott csappal se szabad egy dekát se folynia.
szívd le a tankból a benzint vedd le a csapot, menny be egy csapágyboltba és mond hogy neked ilyen tömítés kell DE olyan ami bírja a benzint.
Sziasztok!Tudnátok segíteni abban hogy honnan szedjek benzincsap tömítést mert nagyon ereszti a benzint a túlfolyón. :S Seholsem találok és tele a tank ... :S
valamit rosszul kötöttél mert nekem is a töltő/világító tekercsel volt a gond.Nekem se töltés se világítás nem volt.Tekercs csere megoldotta a gondot! :D
köszi a válaszokat
fentről hozta le és nem lentről vitte fel
Sziasztok!
Kezd alakulgatni a kis dt-m! Össze van pakolva lampa fejidom stb!
De nincs töltésem! Lámpa világít jo minden de töltés nincs! A töltéshez van még 1 külön tekercs vagy valami vezeték probléma van? Nem jo dugtam össze valamelyik vezetéket?
Válaszotokat elöre is köszönöm!
Üdv.: Tomi
Bizony belemászik a pára aztán szépen lecsapódik.