Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pl mindkét végén zárt bowdeneknél jó. Pl dominátor szivatójánál.
Eladó Yamaha Dt 125 R alkatrészek.
szia. sajnos ezeket kiszenvedtem vagy fogom hamarosan. a beszerzési forrásom nagyrészt Pinkmotor volt én ezt tartom a legolcsóbbnak és ott lehet a legtöbb fajtát kapni 1 helyen. sok sikert. olyan sokkal olcsóbb neked sem lesz. üdv. BJ ( megjegyzés: hihetetlen de a bontott sok esetben durván drágább.....)
Huuh köszi szépen a választ
Mumi! megvan még az eladó robogód?
Hogyne volna! Meg német fórumokon láttam téma címben 185 ccm-t is.
Tudom hülye kérdés, de Dt re is van tuning henger mint pl crm re polini stb? 150-160 as hengerek mert eddig nem hallottam semmi ienről válaszotokat köszönöm
vagy lehet igen a lendkeréknél is csak az a dt-n nincs fog monyuk oda is lehet fabrikálni fogaskereket
Nos ezen már én is agyaltam szal szerintem is mindent meg lehet oldani csak pénz és idő kérdése az egész/föleg pénz/ szóval ugy amit eírt a koléga elöttem is azok ugye keenek (öninditó aksi és kábel ) én személy szerint alulra fogatnám mivel fölötte a karbi /szerintem nem fér el mögötte már a váz van szal alulrol vasfürésze kivágni a deknit és alulra felerösíteni az öninditót úgy hogy vasbol kell formálni 1 kis szart amibe 1 fogaskerék ven/lesz ami meghajtaj majd a kuplungkosarat a fogaskerék és az öninditó közöt pedig 1 tenely van amit szimeringel biztosítunk hogy ne foyon ki az olaj és persze több olaj is kelesz a blkoba.... szerintem így meg lehetne oldani jah é a dekni és a vasdolog közöt csavaros megolrásos felfogatás + ugye valamijen papírral tömíteni + fbs vagy ki mit szokot használni. ha hülyeséget iretam akkor várom a kritikát
Helló.

Hány mm vastag egy új DT első tárcsa? Menyinél szokták cserélni? Előre is, köszi!
Mindent meg lehet oldani, kérdés megéri-e? Kell egy komplett önindítós motorról levett önindító meg gyújtás, egy komolyabb akksi (6 Ah minimum), aztán meg kell oldanod, hogy az önindító odaférjen a lendkerék alá-felé-mellé, szóval a blokkhoz vagy deknihez heggeszteni kell egy tartót. Alumíniumot se minden műhelyben heggesztenek. Szerintem felesleges és nem éri meg.
Üdv mindenkinek!

Érdekelne hogy yamaha dt 80 LC 2 esre lehet e felszerelni önindítót?
Ha gyárilag nincs is érdekelne hogy házilag meg lehetne e valósítani.
Yamaha dt 125 tenere, bontott alkatrészei eladók, lc2es, a blokkja szét van bombázva, darabokban vihető, új dugó, fúrt henger stb..
idomok nem sérültek, csak festés kell rájuk.
R-es blokk van benne a képen, de a gyári lc2es is megvan szétszedve.
köszi!és ez milyen márka?
Komplettt, működőképes blokk 45ért eladó, vagy igény esetén bontva is.
köszönöm szépen akkor nekiálok keresgélni olyan foaskereket
bár bízok bene hogy csak a zégert dobta le
egy igazán jó megoldást találtam. DT 80 Mx /levegős/ fogaskereke. 2* olyan vastag mint a sz@r lc fogaskereke. kicsit köszörűvel el kell vékonyítani, majd bronz nélkül /ennek 12 es a furta, pont mint az lc tengelye/ rá kell tenni. igényesen kihézagolni, és egy 12 es laposalátétet felhegeszteni az adott tengely végére mert az a zégergyűrűs megoldás vicc kategóriába is gyenge. ez a megoldás jól működik, és sem a tengely, sem a fogaskerék nem kopott meg 6-7 ezer km alatt, mivel olajban fut.
tudtommal az, de amúgy gyenge, következőnek JT lesz, majd ha úgy alakul lehet tőled rendelem
Sziasztok van valakinek valami ötlete arra hogy e kejen havonta szétszedni a kuplungot az alatta lévő berugó melleti fogeskerék bronz perselyének való kikopása ellen? skf boltba vettem bronzt és azt is szétbaszta és már eléggé idegesítő:S így még eladni sincs pofám
ha tényleg erősített?
az jó, de én csak gondolkodtam, hogy mi lehet az oka
a gépkönyv, és az összes katalógus 428-126 láncot ír a típushoz. mivel 126 szemes nem volt, ezért 428-130 "erősített" került bele. Miért ne lenne jó?
mert lehet nem jót választottál
A sima DID láncot 8300.-Ft-ért nem is írtam fel hozzá