Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

marcy022! A törött idom, meg a hiányzó tükrök akkor is számítanak majd, ha el akarod adni. Én személy szerint azt javaslom, hogy olyan motort vegyél, ami megéri az árát. Ezt is megveheted, csak ne 190-ért. Szerintem.
airsal 70ccm nikasilos aluhenger-szett 25-28 körül van. (robogotuning.hu) Enyémen polini 70ccm volt öntöttvas (az újan 40) volt. Elég szépen ment vele, hiába járta már a végét. 75km/h földúton két személlyel. Betonon órám szerint egyszer mentem vele 97-et így meghalva (akkor repedt el az amúgy már összeolvadt) dugóm. Viszont az órám tuti, hogy csal mert nekem 4.ben 80at mutatott az utóbbi időkben (top speed xD), akkor már a robogósok lemaradtak, egy sr-es srác maradt mellettem, neki 110-et mutatott. Szóval a 97 meg a 80 alég bizonytalan. Gyorsulásban otthagyta a kemény robogósokat, de csak amikor 6-7-et pörgött legalább, mert a kipuffal volt valami gixer és alatta nem húzott.
Én konkrétan nagyobb hengert is nézegettem,csak az kompletten 30-40 ezer!
Én meg úgy vettem, hogy tudtam, hogy tropa. Itt Kecskeméten 4ezerért fúrják+dugó a legjobb helyen. Hajtókarszettet kellett vennem, 6ért, de nem gyári, azt ismerős rakja bele, amúgy kb 3ért pakolják bele. 2-3 ezerért néztem prox főtengelycsapágyakat darabját. Ha érdekel.
Az enyém 1991es, de biztosan állítom, hogy jobb állapotú mint némelyik 2000 körüli. Egyébként rendszámosat érdemes venni, az valószínűleg jobb állapotban van, hiszen nem azért rendszámos, hogy erdőbe szétkrosszozzák az agyát.
Nincs mit!Én is most szeretném felújítani,mert elhagyta az erő!
Köszönöm! Sokat segítettél
Hali!
Nekem DT 50 MX van és 6 V-os!
Köszönöm a választ, de megalapozottan írtad? Neked 125-ös DT-d van és nem is MX adatlap szerint. Még nem volt alkalmam szétbontani az elektronikámat, hogy megnézzem a gyújtásba beleszól-e az aksi. A 10 centis jelöletlen kábelköteg a fejidomban elrettentett. Viszonyítási alapom sincs, ezért kérdek olyanokat akik tudhatják. Az égőkkel az a gond, hogy szét van szedve a gép, most csinálják a tengómat. (500Ft-ért rakják bele az új hajtókart, tűgörgőscsapágyat, közti csapot, amit megvettem korábban :D) Mert leélten vettem. Van valakinek DT 50 MX-e? Hány voltos a rendszere?
Te beteg vagy. Neked kéne inkább orvos. Írt valaki rólad véleményt?
Kérdeztél, válaszoltam. Amúgy az idom nem karcos, hanem törött.
Ám te írtad hogy esztétikailag nem érdekel, magyarul "leszarod" erdőbe kell csapatni. Én tudom mit olvastam amit leírtál ,de te látom nem tudsz értelmezni.
Lehet 17 vagy, de agyilag tényleg nem több 12-nél.
Részemről befejeztem.
Sok sikert.
bocs, csak felhúzott kicsit ez a dolog, h itthon ülök, míg a haverok már veretnek az erdőbe, az eddigi robogós spanok meg már kocsit vezetnek, és ez a motor se jött össze...
szerintem te azt hiszed h élete során eddig mentem egy aeroxal, meg egy simsonnal, és egy 12 éves hülyegyerek vagyok aki bepisil, ha megemeli egy motor az elejét..
nem szétbaszni kell, de ahhoz h erdőbe krosszos, meg enduros haverokkal elmászkáljak okosan, lassan minek kéne nekem 2 egyforma tükör, meg karcalan idomok? tökre nemérdekel...
csak kérdeztem h milyen állapotú lehet,mer nem értek hozzájuk, hogy mit kell rajta nézni így külsőleg, hogy betudjam határolni az állapotát, meg mennyi km sok meg mennyi nem sok benne stb...
haverom kmx-éhet is odaírta valaki h nincs sok hátra mer csetteg a hajtókar vagy mi meg ilyenek, azt több mint egy éve semmi baja
tudom hogy kell ezeket használni, meg nem szétbaszni akarom, csak egy olyat szeretnék ami nyáron elmegy alattam, s nem törik szét a bele ikor épp 30km-re vokitthontól az erdő közepén...
Oktatlak?
Te kérdeztél, elmondtam a véleményem......
Ha tök mindegy, meg szétbuszni kell, akkor minek kérdezel?
Cseréld el jó lesz az neked.........így is jobb mint a robesz, de ide utána ne gyere, hogy ti mondtátok vegyem meg........
Má bocs de Te nagyon hülye vagy.......robogós gondolkodású.
jah, és legalább 125-ös kell nekem, mielőtt valaki 50-esre gondolna
és erdő alatt lakom,és endurozni kell nekem, szal nem érdekel az index, meg az egyforma visszapillantó, meg a karctalan idom...
az aprilia rx-ekről mi a véleményetek, mer a legtöbben fordított elsőteló van már, meg külsőleg sztem jó sportos enduros formájuk van, de nem nagyon találkoztam még ilyen motorral...
van róla vmi véleményetek?
jó engem ne oktass, ültem már ilyen motoron , meg jóval erősebben is, és tudom a különbséget, de ő pl pestre költözött, és azér cserélne robogóra, mer 1250-össel 50-es ként pesten járkálni nem olyan muris...
sokan vannak, akik olyan helyzetbe kerültek, hogy jobban kell nekik egy robogó...
Ülj rá egyszer egy ilyenre....
Szerinted van olyan hülye aki Aeroxra cserélne?
Mit tud az a Rox? Megváltozik a szemléleted a robogók iránt ha járhatsz egyszer ilyennel....
Amúgy is a Roxban minarelli olasz blokk van.....csak a váz Yamaha.
Volt nekem is mina...........
értem...
de nekem olyan kéne, aki cserélne velem az aeroxomra...
Ha árulja a haverod, akkor egyedül fogsz motorozni?
Bár úgysem sok van ennek a mocinak hátra, úgy kolompol a hajtókar benne.............
Ez hogy van?
Most itt 2 oldalon van kipuff?
Ez milyen konstrukció?
Ezek Enduró motorok. Az esztétika visszahat a szerkezeti állapotra is...Csak meg kell nézni...Sok fiatal azt hiszi CROSSZ.....
Hegyesek a fogak, ovális a láncmodul, és látni hogy el van csúszva a lánc a lánckeréken....
Linkeltem neked párat, amik esztétikailag is szebbek......
Pont itt van alattunk egy 98-as szétnyírva 190-ért. Ráadásul illegális, tanyára jó csak. Még a teljesítménnyel sincs tisztában az eladó, vagy szándékosan akar megtéveszteni. Én egyetértek a 130ezres árral a képek alapján.