Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak tenni nem érte...
ez kb olyan duma mint amikor egy nigériai nincstelent osztasz hogy el kell menni dolgozni és lesz ház meg autó meg arany karkötő, hiszen neked is van és ez csak a munkából teremtetted elő
Mondtam hogy hagyd már a picsába a külföldi példálozást! Hogy jön az ide?
És akkor lényegébe senkinek nem fizetne semmit. Gyomorfekély? Miért eszel fűszeres kaját. Rossz a szemed? Miért bámulod annyit a monitort? Stb stb.
én nagyon szeretnék
Olyanok a politikusok mint a nép, hisz azok emelik ki maguk közül öket, hogy képviseljék öket...
Ez a legszarabb kifogás, hogy nincs jobb.
Senki sem akar jobbat...
mi történne?
hiszen csak azt tudod választani hogy a száraz tehénszar jobb vagy a bal oldalát kell enned
más opció nincs politika téren, semmi új íz
neBazmá, ha ennyi ésszel még választani is elmegy, még nagyobb szarban leszünk...
Legalább 12 év iskolai költséget és 18 évnyi ingyenes orvosi ellátást vittél magaddal
De ha ezt már vissza utaltad akkor nem mondtam semmit
Ja, ja, mikor elköltöztem két zsák pénzt, hat cukorgyárat, a teljes magyar gépgyártást, meg a nemzeti aranytartalékot is magammal vittem....
Szép szavak ezek egy hazaárulótól
Mondhatni kiloptad a téglát és máshol építetted a hazát belőle
Ezt az országot építettétek magatoknak, meg a szüleitek...
Nem panaszkodni kell, hanem felelősségteljesen választani amikor választások vannak, meg felelősségteljesen adózni...
Ha ez egyik sem megy, akkor meg nem panaszkodni...
Nem járok kórházba meg az államnak sem kerülök pénzébe. Egyszer mondjuk voltam mikor valami balfasz az autójával rommátörte a kezemet
Nyilván nem a külön kórteremre, színes tv-re meg a válogatott qrvákból álló szeméyzetre gondoltam.
Csak tudod amikor bemegyek a körzetihez(mivel az nagyjából nem ért semmihez csak be tud utalni egy szakrendelésre) akkor ne az legyen már, hogy kapok időpontot másfél hónapra. Azt addig vagy meg döglök vagy meg gyógyulok szenvedések közepette. Azt ha még épen másfél hónap alatt nem gyógyultam meg, de pont meg sem döglöttem akkor ne keljen már várni még másfél hónapot arra, hogy valami képalkotó berendezés közelébe kerülhessek lehetőleg valami másik megyében egyéni utazással.
Tudod nálam úgy van ez és szerintem nagyon sok mindenkinél. Ha lesz valami bajom meg se fordul a fejembe, hogy az állami gyógyellátás válasszam Kifizetek egy tenger pénzt az államnak és közben nem veszem igénybe a közgyógy ellátását mert olyan várólisták vannak a 7800-as figurák miatt, hogy soxor egy műtétre 7-8 hónap múlva kerül sor. Hát bassza mán meg a jó qrva úristenit nem? Vagy egy rohadt MRI szakrendelésestől 3 hónap Nem szívesen de inkább kifizetem az az 50-80 rugót, azt 2 nap múlva kezemben az eredmény 3-ik napra meg kapom a kezelést. A befizetett tb-mből meg a 7800-asokat javítgatják Én erre gondoltam ha nincs állami kapacitás az én szakszerű és gyors szervizelésemre akkor fizesse ki a magánellátásomat. most az van,hogy én kifizetem a kötelező államit, ha meg bajom van kifizetem magam után a sajátomat. Nagyon sokan lehetünk ezzel így mert ha nem így lenne nem lenne egyetlen magánklinika sem
Ez egy pont Vagy pont egy pina
De te folyamatosan csak hülyeségeket beszélsz, mert még a problémádat sem tudod megfogalmazni úgy, hogy választ kapjál!
Az én 30-ezres befizetésem (plusz a munkáltatómé) legyen az alap és a retkes cigány a 7800 forintjáért ennek a tizedét kapja, vagy a 7800 legyen az alap és én kapjam az minőségi ellátásának a tízszersért?

Írd már le, mi a faszomra vagy kiváncsi, mit szeretnél igazságosan elérni?
Ezt kérdeztem az előbb is, hogy legyen, aki 64* jobb ellátást kapjon? De mert te csak állandóan a saját nyomorodat akarod megmagyarázni, még megfogalmazni sem vagy képes, hogy mit szeretnél.

Ez a baj pipifax, felfogod ha így írom le?
pinát kihagytad, vagy az nem velejárója?
itt papolsz azon,hogy a sok geci dohányos, alkoholista, drogos és zsírosat zabáló túlsúlyos pénzedbe kerül. Mert te makk egészséges vagy és te fizeted ezeket a rohadékokat. De nekem azért egyszerű a világképem mert én azt teszem szóvá, hogy különböző befizetésért ugyanazon ellátás jár. Pl. nekem nem tetszik egy kupiban, hogy az is komplettet kap aki csak szakszira fizetett ezért hagy ne én legyek már a hülye
Mellébeszélős.
(Mert most sem a lényegre válaszoltál. Mondjuk nem is lepődtem meg.)
Még szerencse hogy te odafigyelsz a minőségi és egészséges táplãlkozásra...
Csak nem tudom ,hogy akkor miért vagy egy tunya elhízott igénytelen sertés hmmm ?!!
milyen az én fajtám?
szerintem ezt pont te teszed. Te azt állítod, hogy én kurva sokba vagyok az államnak mert nem oltatom magam
Erre én nem tudok mit lépni maximum jó erőset ballal
Tudod te, csak ha hülyének tetteted magad, akkor nem kell leírni a kellemetlen választ.
Igen, van ilyen is, csak azok a hülye arányok, azok ne lennének...
A sekélyeséknek pont ez és ennyi az élvezet, alkohol, bagó és drog, slussz.
4) bírka. én kaptam oltást engem meg se bír harapni