Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Elvtársak! Ne hagyjuk, hogy a tények megzavarják a tisztánlátásunkat!"
Ha-ha-ha-ha-ha-ha!
még mindig nem jövök rá itt melyiket sajnálod tőluk a vakcinát vagy az alkoholt
Az majd csak az indiaitól indul. A magyarok nyilai, meg elvisz minden beoltottat
Hát én látok olyat is, hogy az ilyen sportos makk egészséges faszik akik nem élvezenek az életben semmit csak azon morfondíroznak,hogy másnak hogy lehetne szarabb egyszer csak a szívükhöz kapnak hörögnek egyet oszt holtan csuklanak össze.
Elég egyszerű a világképed.
Nem is csodálkozom, hogy nem érted.
Mit fizetnél bogyónak ha rajtad múlna? Ilyen pap ami lóbász a láncon ilyen füstölő valamit meg imákat mormol az még beleférne?
bocs ha nem nyitom meg de mindenki aki elkapta a kovidod tüdőcserés lesz
Még jó, hogy van ennyi beoltott hamarosan lesz tüdőből bőven
ki az a marha aki néhány ezer ft-ért nem köt utasbiztosítást
Bár én ismertem egy ilyet annak 15 évvel ezelőtt 5 millájába fájt a manőver
Nem értem az összefüggést Azt a 10 millert te kerested meg?
Nem ez a lényeg de neked elmondom külön Mondjuk te befizetsz magad után havi 30 ezer ft tb-t/hó mert neked ennyi a fizetésed ennyit vonnak utána. A főnököd meg befizet maga után 150 ezer ft/ hó mert neki meg annyi a fizetése és azután vonják. Aztán 1 kórterembe kerültök egyforma ellátással Közben meg azon susmorogtok, hogy a kórterem legfaszább ágyán aminek elektromosan billenthető a hátlapja egy rozsdás cigány buhog akinek a tb befizetése az alap hétezer nyócszáz, meg még meg is csicskáztat benneteket a paripa cigány + ha nem adjátok oda az ebéd fejadagotokat még nyakon is hajít benneteket.
A tefajtádnak az lenne a baja, ha 500 ezres mennyiségben/minőségben 64* többet-jobbat kapna, hogy az nem igazságos.
Tehát ugorjuk át a kifogásaidat, ha lehet, ne nevettesd ki magad.
Má B+ inkább el se olvasom, akkora baromságokat monc Igazából tudom, hogy nem lehetsz ennyire sötét - de én is tévedhetek Annyira fullba tolod a kretént, hogy az már nem is vicces.
Attól függ melyik részre igyekszik
Azért nincs mindenhol tárt kar
A legtöbb nyugati országban teljesen más rendszer szerint működik ez az egész. nem tudom,hogy a világon van-e még egy olyan hely, hogy az is ugyanazt az ellátást kapja meg aki 7800 ft-t fizet maga után meg az is ugyanabból a kosztból eszik a kórházban aki havi 500 ezret becsönget
https://www.origo.hu/itthon/20...

Ez 2003-as cikk, tehát nem a jelenlegi tulajdonos volt akkor a tulajdonos, és hát a pénz értéke is más volt még akkor.
Egyébként pont mostanában olvastam valahol a történetet:
Nagy bííírkanyáj, szélén ólálkodó farkas, meg is indul a pusmogás a bííírkák közt:
1) bíírka: "Engem nem érint én messze vagyok, a túloldalán a nyájnak, biztos nem engem talál meg"
2) bíírka: "Én erős vagyok, fiatal, én nem félek, úgyis a betegeket kapja el" (FireBlade)
3) bíírka: "Én nem láttam, nincs is farkas" (Pipi)
igen én most azt hiszem pl. ezért a pénzért én nem nagyon láttam még semmiféle ellátást. Arra sem nagyon foghatjuk, hogy a vényre kapható gyógyszerek olyan nagyon olcsóak lennének nyilván lehet még kórházi kezelésre szükségem a következő 50 évem során bár ne legyen Csak ezt az ócska dumát hagyjátok már légyszi, hogy aki nem oltatja be magát majd az kerül nagyon sok pénzébe az adófizetőknek. A ti oltásotok sem ingyen van ám, ha már itt tartunk és akarom nem akarom blődivel ismét egyet kell, hogy értsek a kovidos kezelésre annyi úniós pénz jön, hogy még marad is belőle qvázi a ti pici befizetett tb-tek meg az én sok befizetett tb-met ez éppen nem is érinti.
Például az alkeszek, ha el is jutnak a vakcináig, egészen biztosan nem tudják megállni, hogy ne igyanak alkoholt.
Faszt Ugyanannyi pézt kűdenek, ha napi 10 beteg van, mintha 80... szted melyik a jobb nekünk?
Ezé pofázom minden bírkának már egy éve, hogy menjen óttani bár én még csak 2 hete kaptam Megvártam, hullanak-e tőle? de nem
Pedig a gugli mindenkinek a barátja, egész jól és könnyen megtalálható (és már mutattam is régebben) a szenvedélybetegekre költött költségeket.
De vigasztaljon a tény, hogy az élet alapvetően igazságos, MINDEN élvezeti szert használó előbb vagy utóbb (akár látom és nevetek rajtuk, vagy akár nem) igen alaposan MEGSZOPJA.
akkor meg mit sír a szád Egyébként pont ebből éltek ha jól sejtem Ha lemegy a kovid megint mehetsz targoncátszerelni
AEbnnek a két idiótának halvány göze sincs ezekről, csak mondják a hülyeségüket Pipi a saját HAB listáján le akarja nyomni Blédet az első helyről
Meg a belterjeséknek az egész pereputty életen át tartó kitartását.
Bakker, te tényleg tűzoltó vagy!
Mégis mit gondolsz, ki fogja helyetted kifizetni? Franc Jozef? Egy faxt átszámlázzák a magyar TB-nek, államközi megállapodás... a magyar TB meg eléggé nagyvonalú.. fizeti az extrém sportot, fizeti a 30 éve bagózóknak a tüdőrák kezelést...
Ne aggódj, ha ez rám lenne bízva... lenne csodálkozása Bogyónak, mikor beviszi a tüdeje miatt a mentő
http://hu.265health.com/surger...

Ez egy nem Magyarországi árak, de jól lehet azért látni, mikkel kell számolni, és az árakat az ottani átlagjövedelemhez is lehet hasonlítani, így könnyen kiszámítható, hogy EGY EMBER tüdő transzplantációja a 2 millió sokszorosába kerül.

https://www.google.hu/search?q...
Csak ha van EU tb kártyád,ha nincs ki kell fizetni az alap ellátást is,persze számlát kapsz és itthon a TB nek benyujtva azok forintban kifizetik neked,de csak miután hazajöttel.
Ha helikopteres mentés kell még egyebek az már nem alapellátás,ott csengeted keményen ha nincs utasbiztosításod.