Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mint a viccben.

-Maga melyik vakcinát kapta?
-Da.
Lehet hogy a zasszonya szexmegvonással bírta rá az Astrára....
A sövényre nekem is kell a 3 nap bátorság gyűjtés. Rühellem, de ha kiirtanám a fasszopó szomszédom oda parkolna egyből 3 kocsival, úgyhogy inkább nyírom. Így is rendszeresen el kell hajtanom mert beáll a bejárathoz.
Amennyire fél a szuritól, én kinézem belőle.
De az is lehet hogy csak szégyenli hogy ennyi hiszti után mégis oltatta magát az első szóra
Nekem mindegy, ő baja, akárhogy is van.
Bizony pénzbe kerül 40méter gumikábel. Nem fogják ingyen adni, de nem is basznak át mint a barkácsáruházas hosszabbítókkal, ahol a legvastagabb vezeték 1-es, és az már 16amperre való szerintük.
Az hogy te a világ végén laksz,és a rendelésre is sajnálod a pénzt meg a te bajod
Rendes boltban van választék gyerekzár nélküli csatiból is.
De szerelhető csatinál tök mindegy. Kitéped belőle egy mozdulattal.
Putyin a valóságban is.megteszi nem csak álmában
háziorvos küldi a népet a kalocsai oltó pontra
de a háziorvos is olt de ritkán, ilyen 70+os ember szerintem kurvára nincs kedve hozzá
a nyuggereket szervezetten kisbusszal vitték az oltó pontokra, a fiatalabbak egyénileg mennek
Én meg azt álmodom hogy medvékkel bírkózok.
Milyen beutaló? Kitől?
Sógor 16 éves lánya nem bírja a fűszeres húst megenni, mióta átesett... szinte vega lett. Megváltozott a szaglása (sokáig alig volt) aztán most meg irritálja a hús szaga. Fiam meg a borsot alig érzi, 3x annyit tesz mostanában az ételébe.
Fura dolgok ezek.
ezt még mindig fenntartom
beutaló meg az xxxxx papír kellett csak, nekem is asszonynak is, meg még sokan másoknak
a netes regisztrációval már kérték a papírokat
vilanyos sövényvágót is vettem az asszonynak a devecseri piacon mert gyenge a keze és az ezer forintos praktikeressel sokáig szarolt
Nálunk táp nélkül is nő - ilyenkor tavasszal egy hét alatt képes 10 centit is, főleg, ha esett közben.
Ini mondta,ménehinném.
Beutaló kellett csak aszondta.
Há legyen úgy.
Mondjuk nekem személyit,lakcímkártyát,TB kártyát és nyilatkozatok is kértek.
Nálunk kb. 350 + az utca még 50 de 1ccerre mindig csak felét nyírom le, nehogy megártson meg a sövény is külön nap szokott lenni - igaz, 1 óra alatt megvan, de 3 nap, mire rászánom magam, mert azt utálom csinálni.
te ezt el is hiszed?
Naná, előtte én is mindig vettem, mert úgy voltam vele hogy úgy sem kapok olcsóbbat a kínai gagyinál, fűnyíróhoz meg jó.
Aztán kellett vennem MT kábelt pincébe a világításhoz, és ledöbbentem hogy mennyivel olcsóbb, és még jobb is.
3x2.5-es kábelből csináltam 20méteres hosszabbítót, így a hegesztőt, kompresszort, ágaprítót is tudom róla használni.
Fűnyíróhoz mondjuk még mindig a sárgát használom, de már 2 helyen meg van wagózva, szóval lehet esedékes lenne nekem is gumikábelt venni.
az igazi hajléktalan a teszkóból veszi a kettespet bort
vagy kap borjegyet ami valami munka miatt be tud váltani termelőnél
Mondjuk a dokit kéne felrúgni aki megtette.
Neked van elég bajod azzal hogy te te vagy.
Dehogynem: két hét múlva viszünk antitest - tesztre!
Ja, a hajléktalan - hiába adatta be magának halált megvető bátorsággal az Astrát - meg nem mehet be egy kocsmába, mert neki nincs róla papírja.
ez rágalom, bizonyítani nem tudod
Ini-t védi a papír,egy hajlékonyt oltották be a nevében.
Pedig nem ártana. Angol mutáns elég sok olyat is elvitt akinek rendben volt a szervezete, de aki megúszta kórház nélkül azok is panaszkodnak az utóhatásokra.
Meg aztán nem tudhatja senki hogy "TÉNYLEG" rendben van e.
Kolléga előtte 3 héttel volt alkalmasságin, ami elég alapos nálunk. Teljesen egészséges volt. Első tünetektől számolva 2hét alatt került a koporsóba.
De van itt az egyik irodista csaj. Rendszeresen sportol, maratont fut. 1 hét alatt kiheverte, de most meg lifttel megy fel az első emeletre, mert nem kap levegőt.
Az igazi pasi benzines fűnyíróval nyírja,nem baszakszik csajos hosszabbítókal.
http://youtu.be/1H1_S_7uN5o;t=119s