Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt azért így nem mondanám Nem is kezdő pláne nem tehetségtelen
Persze ennyi pénzből egy 20-asal fiatalabb arát is kikaparhatott volna
Ő tud csinálni egy laposvasból kardot is !
Baromi nagy tehetség kell hozzá ,meg egy köszörű !
Kb minden második embernek menne ,beleértve a fogyatékosokat is !
De büszkén vállalja és hirdeti ezt !
Paraszt vagyok faluról, csak másik megye :-)
Nem. Többnyire öröklik...Meg azért van olcsóbb is, úgy fél milliótól, erősen felújítandó állapotban...
Ott figyeltem meg a “rajt” szóhasználatot gyakrabban .
Máshol a “rajta” a jellemző...
Fogalmad sincs mi van ott, de tudod, hogy ott mennyi esélye van egy helyinek...Oké...te nyertél :-)
Szeretnél te fele olyan tehetségtelen lenni...
Mégis itt sírtok !
Szerencsétlenek !
akkor ott nem sokan vesznek kertes házat
Lölö valóban tehetségtelen senki, de szerencsére van egy mecénása 4M euróért mar lehajolni is derogal….. persze azért is lehajolnak, csak mar fintorogva….
mégse oda megy fél afrika meg európa vagyont csinálni

amúgy fingom nincs mi folyik nigériában, de kb egyik afrikai ország átlag emberének negyed annyi lehetősége sincs mint egy magyarnak vagy egy románnak
Te Tolna megyei vagy ?
Na ez akkor félrement, mert Nigéria jelenleg a lehetőségek országa Afrikában....
Mi az a 4 millió? Ki vesztegetett meg kit ? Annyi itt felénk egy kertesház...mi az Lörinc vagyonához képest?
Itt? Azzal sokra mész...
Dehogy dumálok bele, hol kritizáltam én bármit is? Nekem tökéletes a magyar egészségügyi rendszer úgy ahogy van. nem én problémázok rajt!
Nekem az Orbán kormány is teljesen tökéletesen megfelel...
Nem dumálok én bele semmibe, azok a hangok a fejedben!
nem a rossz példa a lényeg hanem a lehetőségek léte/nem léte
a te "nyugati karrtiered" kb mindenki meg tudná csinálni 60 as iq felett egyedül csak hajlékony gerinc kell hozzá
Amúgy Nigéria egy jó példa...A földből kinövő új városrészei pont annak a rétegnek készülnek, akik már nem a csonttal az orrukban akarnak rohangálni a dzsungelben es törzsi háborúkat vívni, hanem tanulni, dolgozni és pénzt keresni...
https://goo.gl/maps/DkteSPLWtjf8igKm8
https://goo.gl/maps/z4vsgySdUcNgsEyZ6
Hagy már az ejrópádat 4 milla ejrós megvesztegetési ügy... tele vagytok jó példával ehhez képest jóLőrincünk tehetségtelen kezdő
mi az, hogy nem?
Folyamatosan itt osztom meg értékes felvetéseimet
Sok embernek teljesen mindegy ki van hatalmon ,akkor se boldogulna !
Mert életképtelen !
Ha mindenki ma kapna az államtól 1 millió forintot ,tudod mi lenne itt ?
Neeeem....nem örülnének !
Az lenne hogy ő miért kapott 1 milliót ,hiszen ő gazdag !
Én miért nem kaptam többet ,én diplomás vagyok...én egész életemben dolgoztam...én nyugdíjas vagyok...én családos vagyok...stb...stb
Aki életképes az tud alkalmazkodni és boldogan élni.
Tudja az élet pozitív oldalát nézni ,még ha vannak negatív oldalai is !
Mert lássuk be...olyan nincs ami mindenkinek jó ,ezért az adott lehetőségek közül kell a számunkra legjobbat választani !
Nem azzal foglalkozni hogy kinek milye van ,honnan és miből !
A saját életét mindenkinek saját magának kell jobbá tennie !
Ha ez nem sikerül ,akkor mindegy hogy mit adsz egy ilyen embernek ,soha nem lesz jó neki semmi !
Te mit tettél érte? Összepakoltál, és elmentél... neked aztán pont semmi jogod beledumálni, hogy itt mi van...
Ja, mindig lehet a helyzetet egy még rosszabbhoz nézni, csak nehogy lassan az legyen elfogynak a rosszabb példák...mint ahogy már Európában is egyre kisebb a lista amivel még példázni lehet...