Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tehát nem tévedtem nagyot, amikor PET-palackos Argus-szal védem a szervezetemet: https://index.hu/kulfold/2021/...

"EGYES TANULMÁNYOK SZERINT A KIS MENNYISÉGŰ ALKOHOL VAGY VISSZAFOGOTT IVÁS GYULLADÁSCSÖKKENTŐ, ÉS ERŐSÍTI AZ IMMUNRENDSZERT."
Na jó de be lesznek oltva a jó labancok,lehet szállodába menni,meg kell maszk meg elfogadják a csúnya NER-es igazolványt....................megannyi kérdés..................hajjj.
Ja, de kvázi te (meg az őseid) teremtetted meg, aztán valaki meg csak úgy megkapja, mert a fönök olyan jófej, hogy aztán alapítványokba bújtatva odaadja a haverságnak. Azok meg majd nyilván ugyan úgy a rendelkezésedre bocsátják, mintha közvagyon lenne, csak sokat akarnak majd keresni is raj, így nem költenek rá, cserébe neked jó drágán adják...
a közvagyon egy vicc
semmi értelne
ha nem az enyém vakami tökmindegy hogy az államé vagy a kis pistáé
akkor még te
kb. van 6 szabadnapod az évben ebből 4-et a rozsdaboglyára fordítasz Mit akarsz te túristáskodni meg vakcinálkodni
Asszem talán én sem.
Szerintem én soha nem mondtam ilyet Ha olvasnál és értelmeznél talán én vagyok az egyetlen de lehet még elemző is aki nem hazaárulózik meg fikáz és írigykedik, mert te kint találtál magadnak egzisztenciát Ha másként alakul a fiatalságom akkor már én is rég kint lennék Fiatalon anyagi jólétben éltem volt saját vállalkozás már a 40-es évektől a családnak. A rendszerváltás környékén meg elég jól szaladt is. Így nekem nem kellett azon gondolkoznom, hogy kint találjak magamnak megélhetést. Gyakorlatilag itthon ragadtam. Aztán később lett több vállalkozás amik szintén csúcsra futottak az ezt megelőző években. Lehet a mai nap már nem szaladnak azért olyan jól ezek a vállalkozások, de azért még elvagyok. Pláne, hogy nem kiszartam, meg kihugyoztam a pénzt hanem próbáltam befektetni. Most is azon vagyok, hogy ezeket mozgassam, mert állandóan változik a világ. Azok a barátaim akik az iskola elvégzése után zéró családi háttér nélkül kezdőként jó esetben csak műszaki boltba tudtak eladónak elmenni havi 55 ezerért, vagy felszereltek rendőrnek, vagy katonának, vagy elmentek segédmunkásnak. Azoknak nem volt csábító az itteni helyzet A kinti viszont igen. Van olyan haver aki már 25 éve kint él, de egy csomóan akik több mint 10 éve. Ott is a nulláról teremtették meg az egzisztenciájukat, csak ott adtak rá lehetőséget is. Amíg ez az ország világ életben vállalkozó ellenes volt minden kezdő vállalkozást taposott valami de legfőképen az állam Ezek a cimbik van akinek saját vállalkozása van (takarító cég, festő vállalkozás stb) köszönik szépen jól érzik magukat a bőrükben Aki csak alkalmazottként helyezkedett el azok sem panaszkodnak. Én nem sajnálok tőled semmit, nem hazaárulózlak, nem is írigykedek rád. Ha annó úgy döntöttél, hogy kint keresel boldogulást én teljesen megértem. Ha meg jól is érzed magad a bőrödben megtaláltad a számításod akkor révbe is értél. Ezt nem más teremtette meg helyetted ez magadnak teremtetted meg. Nyílvánitthon is el lehet érni a nyugati szintet a semmiből csak sokkal nehezebb. Kb. ha 1000 ből 1-nek sikerül meg kell hozzá vastagon szerencse. Ez meg egy olyan tényező, hogy arra alapozni nem lehet. Van akinek van, van akinek nincs Nekem pl.egy csomó szerencsém volt már az életemben gazdaságilag ez vitathatatlan Sajnos lassan volt már annyi balszerencsém is de még mindig a felszínen vagyok
Ne türelmetlenkedj, ráérsz majd jövőre kujtorogni!
19-töl.
20 év múlva lesz kész a diktatúra, kiszervezve a (köz)vagyon a NER-hez? Ezt akartad írni?
Kurz.Fasznak ilyen kicsik a betűk?
Nincs valakinek hiteles infoja hogy all korz a vakcinációval?
Lehet mar menni turistaskodni?
Ez az usákos rendszerre hasonlít amit ja bevezetnének lenne sírás.
szerintem még kell közel 20 év mire mindennek újra lesz gazdája, utána már nem lesz arra szükség hogy romlasszák a dolgokat
Alakulgat a rend? Ohje!!!
Ezt még lassan egy közép afrikai diktatúra is megirigyelné, olyan jól alakul :-)
te sem teszel többet mint itt tennél
ott annyibal másabb a helyzet hogy már kialakult egy rend, ami nálunk még csak most alakulgat
mivel nem jártam még ott nem lehet tudomásom semmiről sem, a hírek meg olyanok hogy bármit mondhatnak....
Ja, olyat teszel, amitől nem halad semmi sem előre, és a másik 9 millió is így tesz, így aztán nem történik más, csak pl a rám mutogatás, hogy miattam van, mert én leléptem, nem kapargattam ki nektek a gesztenyét...
Éhes vagy dagikám ?
vesznek A befektetők
No,zárva a kebabos?
A vakok közt ,a félszemű a király !
attól még nem mond azt, hogy nem teszek érte
“Ha a paraszt nem szarik ,a Pösti nem eszik !”