Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vettem egy több éves de alig használt bukót ismerőstől
pont fasza volt, estem keltem benne évekig nem volt szép, de legalább csúnya volt
vettem egy ugyanolyat újonnan az meg satu volt
Annyiban b@szódtam át a boltban (Motoroázis, Pest), hogy az M-es bemutató (felpróbálható) darab az alig-alig nyomott, hiszen sokat tágíthatták már, a megvásárolt viszont egy bontatlan, szűz darab volt. Aztán itthon volt csodálkozás....
Nolan,shoei,scorpion,shark meg a fasz tudja miminden van még ezekben az árakban.
Bár ezeket az extrákat hulyeségnek tartom.
Zárt buko napsemüveg nélkül és csá.
A shoei nxr-t csak rövid távon 4-5 órát tudom elviselni.Azon felul is de az ár nyűgös.
50-60 ezer forint között kerestem mindenképpen felhajtható állrészest (a szemüvegességem miatt), 5*-os SHARP törésteszttel, és feltétlenül Pinlockkal. Csak a Caberg Duke volt ilyen akkoriban. Igaz, ez meg szélzajos mint állat, azóta csak füldugóval motorozom, előtte eszembe nem jutott volna ilyesmi (az előző, zárt Kappa sisak végtelenül csendes, csak azt meg le/felvenni volt iszonyatos szenvedés minden alkalommal - főleg nekem, aki 3/4 óránként megállok.
Több tipust kell próbálni.
Nekem megérte azt a "kis" kényelmetlenséget: most, 5 évvel és 30 ezer km-rel később is tökéletesen passzos, de mégis kényelmes a sisakom. Milyen lenne, ha "kényelemből" megvettem volna az L-eset....
Kötözött sonka !
Disznó !
Mozgás alatt azt érted ,hogy felülsz rá ?
az eszedért még nem akartak ellopni ha jól gondolom
Csak a bal kezeddel kell integetni a szembe jövőnek, az meg nem gatyafüggő.
Dehonnem.
A motoron ülve nem kell akrobatikázni.
Igazából csak úgy normál állapotban állva nem rossz,csak motoron nehéz mozogni.
Lábat felemelni,ilyesmi.
Saláta étrend van,sportolok én a pakolással.
Be kő járatni a cuccot,aszondták nyúlik még,csak nehéz hinni benne.
KB 75 km-t mentem eddig benne.
Hétvégén kínzom még magam.
Az nekem sosem jön össze: M-es bukó mindig szűk, az L-es meg már a boltban l9ötyög a fejemen, gyártmánytól függetlenül.
Marad az M-es, meg pár napi szenvedés: a mostani Caberg-ben a nyári kánikulában két napot üldögéltem itthon a számítógép előtt. Könnyítésképpen felhajtott állrésszel...
Mi úgy szoktuk, hogy jó méretet veszünk
Norbi-Update, fogyókúra, sportolás nem játszik?
a bukómat úgy jársttam be higy beketettem egy leengedett labdát és felfújtam
pihent pár hetet és kurva jó lett
neked is ezt kellene csinálni csak nem labdával hanem térkitöltő zsákkal
Remélem nyúlik még a nadrág,mer tegnap gyötrelmes vót.
majd délután megyek egy kört
etetni kell, várom a nagy halat
No,motoroztatok?
Vagy most gyün a vírus?
akiknek ez kell az nem csalódik benne
alkoholfok van ártani árt, aztán fasza
amiben nincs fagyálló meg metil és hasonló dolgok az mind bor, és nem ártalmasabb az egészségre mint a többi szőlőből készült rettenet
de ugyanez igaz a többi alsópolcos szeszesitalra is
Minöségi
Meg soknát füstölni...