Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg az olaszoknál tankerekben
én is azt hitem, hogy az alsó épület kiskonyhája Arra, hogy a haverok összeröffenek ott havonta arra szerintem tökéletesen alkalmas
egyetértünk
ha azért igénytelen vagyok, mert nem különösebben érdekel a zene a hangos zene meg kivált képen idegesít és taszít akkor igénytelen vagyok vállalom
Hát, az bebizonyosodott hogy megy nála a vetítés, vagy csak poénból adja elő mindig magát, akkor az más. Ez a konyha egy sima alap konyha, semmi említésreméltó extra nincs benne. Pláne hogy nálam a nappaliba ilyen járólap van 4éve,de egyáltalán nem érzem hogy különlegessége miatt mutogatni kéne.
Mert igénytelen vagy. De ezt mindenki tudja.
Most is keverik, csak nem a föld alatt, hanem a borászatokban.
Az konyha ?
Azt hittem valami melléképület kamrája...
pillanatok alatt
még most is keverik csak másképp
F2-őt láttátok ma?
Lehet elszégyelte magát azt egész nap bontja a konyhát
Szerintem a törmelékkupac gyűlik már az udvaron
halvány fogalmam sincs erre mit lehet élvezni nekem életemben az összes hangteknikám az autójaimba volt megtalálható gyári rádió formájában
Szerintem most sem tudnék itthon felleli itt a házban készakarva sem egy táska rádiót sem
A jutubot belinkelhetnéd szerintem kb. kitalálnám melyik lehetsz
bogyó szolidális hozzám mert én sosem basztatom a liberális mássága miatt Azt mondja, mihelyt hozzám megérkezik a diavetítő másnap te is kapod a pakkot
mer nagyban ment a borhamisítás
Egyébként annak mi vetett olyan pillanatok alatt véget? A zárjegy?
ez gyors módszer lenne csak nincs annyi kutya a világon.
Egyébként nem újkeletű a dolog. 10 éve már rákot is diagnosztizál a betanított eb. Mindenféle műszeres és szövettani vizsgálat nélkül másodperc alatt megmondja a kutya ha gebasz van. Egyébként ezt a vonalat érdemes lenne erősíteni alapvetően hatékony, olcsó és gyors
ezek a csövek voltak a régi készülékeinkbe egy életet kibírtak. Akkor még az eszközöket az elavulásuk miatt dobtuk ki nem azért mert tönkrementek
ja régen vettem horgászbotot 25 ezerért meg rá egy orsót 30 ezerért volt vagy 40 ezer forint a havi fizetésem
Most elfogadható botot lehet venni 15 ezerért meg ugyanennyiért orsót Ugyan ez volt az elektromos szerszámokkal is. Egy blek end dekker fúró volt 30 ezer forint 25-30 éve meg most is annyi. Ezeket egyébként soha nem értettem, hogy hogy van
Ehhez képest a kisgombócos fagyi 50 fillér volt a nagygombócos 1,5-en, most pesten 350 volt egy gombóc. Vagy a szofi 12 ftvolt egy doboz szerintem most olyan 1500 ft körül lehet egy cigi Hogy jönnek ki termé és termék között a különbségek. Ezt a logikát követve most egy horgász bot és orsó kombónak 500 ezer ft-nak kellene lenni vagy egy szaros fúrógépnek 400 ezernek
Csak szórakozásból csinálja, de általában jól jön ki belőle, reggel hatkor nyit a piac, de ő már 5 körül áttúrja a lomisok holmijait. A bátyja meg a nagyobb műcikkekre megy rá, mosógép, hűtő meg ilyenek.
Könnyen lehet. A jófogásra tette teszi fel a cuccait.
ja és anno egész devecsert áttúrtuk normális hangcuccért de nem volt, szerintem a hivatásososk ebben is megelőztek minket....
Kollégám üzletel hangfalakkal meg ilyesmikkel amikről írogattok, épp ma mondta, hogy a kutyának nem kell egy hangfala amit 30-ért kínál mert szerinte nem ismerik pedig valami igen drága holmi lenne valami dán kimondhatatlan nevű márkát (próbáltam megjegyezni, de több szóból állt és elég tosszul ejtette ki így nem sikerült) mondott és 70-es évekbeli ha jól emlékszem, egyébként a legtöbb vasárnap kint van hajnalban a kecsói bolhapiacon ahol lomisok vannak külföldön guberált holmikkal és azokból vesz mindenfélét, előző héten 2000-ért vett egy kis bose hangfalat amit tisztogatás után 16000-ért tett fel hirdetni és elvitték még aznap és azóta is zaklatják vele........
ja és ha a helyzet megkívánja simán lobogtatja a függönyt vagy rázza az ajtót
anyáméknál nem lehetett csak "halkan" hallgatni mert ott hagyományos födém volt, nádon volt a malter és elég jól potyogott a repedéseknél
akkor még nem volt az üvegszálas háló erősítés
a 91 az jónak mondható?
enyém is ilyen
https://www.hifiengine.com/man...
árához képest nagyon jól szól, és olyan élethűen hogy ha esik az eső olyan mintha tényleg esne
valami zenében van eső, cd verzióban egész jó