Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk pipi hiánya nagyot lendítene az inteligencia átlagban felfele.
csak megbízható forrás létezik
amúgy az emberiség fennmaradását nagymértékben segítené ha tized ennyi ember lenne
na ez ha ideér
Ezek a riposztos cikkek mennyire megbízhatóak?
https://ripost.hu/politik/kulf...
Ez a vé szputynyik.
A szputnyikot 64 éve fejlesztették - aztán kilőtték a Zűrbe
A legjobb helyeken gránithegyre építik a kastélyt.
Speciel a szputnyikot kba 6 éve fejlesztették ki ebolára,így csak a génszekvenciát kellett átváltoztatni a covid vírushoz.
szerintem mind kockázatos, de ez majd kiderül 5-10-20 év múlva
nekem meg neked kb tökmindegy mert addig úgy is elvisz az ördög mire kiderül a teljes igaszság
mint az üvegesek a nagy táblákat
vákuumos tapoancsok 2-3 emberrel
vágni meg majd a cég vágja ilyen helyeken nem kisfkex van szarrá kopott ugrálós gyémánt tárcsával
Jobb helyeken előre gondolkodnak, lerakják a több mázsás gránitlapokat, majd utána építik körbe....
Az oké... de mi a pöcsömmel viszed be? Vágod méretre? Az a feladat... 2mm hiba sem volt sehol. Nagyon szépen megcsinálták.
Akkor a szokásos.
Motorozzatok mán.
építkezünk, utána egy kis o1g majd jöhet a vírus
majd ha minden lecseng előkerül a gagyi sör
najó,haggyuk a visszaolvasást.
ahhoz gép kell
kis akkus rezegtető aztán stressz mentesen lerakod
a gránit amúgy is csiszolt nem öntött-égetett és nem görbe
Nemrég olyan helyen voltam ahol gránit 135x75ös lapok voltak, tökéletesen lerakva, 2cm vastag. Igaz a tulaj gránitos ember volt, minden gránit volt. De baszki azokat a lapokat már csak bevinni is kemény munka nemhogy szépen lerakni.
Te olyan hülye vagy, hogy meg időt is kar rad vesztegetnem biztos hogy örököltél, mert azt a kis pénzt is csak az utcasarkon lenne esélyed összeszedni, vak lepras területen
Ki is röhögne téged.... mondjuk a közelébe nem engedne téged
Na előkerestem a haverodról alkotott véleményed Azt mondjuk nem tudom mi lesz a véleményed róla amikor ide-oda bukdácsoltok a szarul lerakott járólapok miatt
Abban a konyhában azt hiszem az lesz a legkevesebb baj, hogy a barátnőd szétrugdosta a 60 ezer ft-os mosogatógéped előlapját amikor nem láttad
mondanám, hogy megmutatom az asszonyodnak,hogy mi az a szex, mert úgy gondolom, hogy eddig csak becsaptad Mondjuk belőled kiindulva nem hiszem,hogy a kedvemre való volna
Impotens vagy te nem kompetens
hidd el több ilyenen túl vagyok már mint te ha kompetens vagyok ha nem Ilyen igénytelenül nálunk 3500 rakják
Ehhez sem értesz.... mint semmi máshoz