Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én most maradok antiszociális
az mekkora terjedelem? Tudok bele sokat írni?
Egyébként midegy hány karaktere korlátoznak le a napi beírásaim számát ne korlátozzák
mondtam,hogy nem olvastam végig
De logikusan ha abból indulunk ki,hogy a személyazonosságot igazoló okirat az fényképes (szeméyli, jogsi, útlevél) az oltáslkártya meg nem akkor eviden, hogy kell hozzá, nem elég ha anyuciét betolod a farmerzsebbe
mai digitális világban no perc alatt lehet hátteret építeni ilyen egyszerű dolgokhoz. Ebből én nem következtetnék semmire
kiesik kb. 2-3 millió ember a gazdaságból szerintem ez átgondolandó. Most még pontosan, nem tudjuk, hogy az indiai 2-es, majd az indiai 3-as, majd a magyarok nyilai végigfut-e. ha marad mindenm ahogy most van és az oltás elcsöpög 5,5-6 millióig akkor szerintem érvényét veszit minden korlátozás. Nyárig meg lehet az 5 millió, kb. ha onnan nem halad akár bevezethetnek drasztikusabb intézkedéseket is. Ha eléritek a 60%-ot akkor megint egyenrangú lehetek veletek Vagy simán behazudják, hogy meg van ha lölő szállodái nem hozzák az elvártat
Te jó Isten
Az epitoipar es a hazi kivitelezes csodai.
Egyszer egy burkolatok kikerte maganak hogy nincs kesz mire odamentunk, aszondta nem baj, rakjuk be a konyhat, majd utana kicsempezi a felso es az also kozt.
A haziasszony tervezes utan isteni szikratol vezerelve attette a mosogatot a masik oldalra, csak nem szolt, kivittuk, szerljuk........ Nénk....... dehogyakurva........... Ez mi?
Ha megbeszeltuk a vizessel hogy ott jobb........... Ok de a munkalap meg minden........... Mashol a terv itt a rajz, jo hat kell masik munkalap es mosogato szekreny, egy honaap es jovunk ujra. A
Hat delutan a vizes morogva a mosogatoban kuporogva gipszelte a csoveket az eredeti helyre.
Azért csodákat láthatsz
Nem volt vicces, a cucc pofara dotve szerltuk, majd ketten felallitottuk, es bukik befele balra, tekerem, tekerrm es kopp beesik, lehetett visszarakni pofara, majd vissza a lab es kajtatni valami lecdarabert kihezagolni.
Amugy ez rendszeres regi hazaknal, uj az a gepi munka, es a blokkfalazok miatt mar nem ilyen szar.
ott csak akkor gebasz ha mondjuk kihaggyak a gipszkarton alol az erositest.
de volt hogy, szabalosan csepegett a viz a sarkokban mert az ablakban kbol kimaradt a paraszellozo.
Azt konnyu volt javitani, az ablaktokba furt lyukkal
Akkor ott a sarokban egy kisebb kacsaúsztató volt,annyi víz meg tudott állni.
Alatta minden vizszintben, aljzatkiegyenlitozve... minden lap vizszintben... tetszik, hogy a sarkok is be lettek csiszolva...
Na,akkor nem értem.én nem hazudtam sem adatokkal sem képekkel,sem írással.
Nem,nem küldöm át.még mindig nem értem miért kéne.Amit publikusnak érzek az fent van,amit nem azt meg nem küldözgetem senkinek sehova.
ha meg ettől nem lehetek hiteles,hát.....akkor így jártam.
Uristen hat itt minden burkolat lézerrel van indítva a ház 1959-ben épült, na azért van benne játék, de Tibi rendkívül precíz es igényes munkát csinál...
Egy csaladi haz volt eddig a best off, a 270 es gardrob allitolaba kiesett a sarokban a falnal mert nem volt eleg a 6 cm intervallum.
Frissen burkolták.
Akkor lehet hülyére venni itt bárkit, ha hazudsz az adataiddal, írásoddal, képeiddel.
Ugye-ugye?
Én nem akarok senkit hülyére venni, nem titkolok semmit.
Te?
Tudod a teljes nevemet, a szolg.helyemet, motorjaimat.....
Ezeket miért nem írod le nekem privátban?
Tudom már leírtad valamikor a fórumon, de ha megkérlek, átküldöd te is ezeket magadról?
Szánj meg, hogy ne kelljen visszakeresni!
Szépen megköszönöm!
Értettem
Itt gyönyörűen szintben van, Tibi baratom nem viccel...
Igen az egy legbeeresztő... illetve kettő.... amikor ki lettek cserélve a nyílászárók, akkor került beépítésre, mert kell neki az oxigen.... nálam nem vizesedik semmi, egy kibaszott hegyen lakom, a talajvíz is 50m melyen van...
Had passuoljam mar tovabb a fenykepnacik dumait.
Meg vagyok veszve a vizzaroert.
Mar jo egy eve csak aluszint rakok fel, a fasz foglalkozik szinekkel.
Amugy baszhatom ha minden csempet osszevissza meretekkel rakja fe a vevo.
ja,értem.tegyek ki 10 képet a motoromról,írjak be egy megye nevet,a keresztnevem és a vezeték nevem első betűjét.És akkor egyből hiteles leszek.jó hülyére lehet téged akkor venni.
Jójó, így sikerült szerinted nem szarom le, milyen egy fénykép? Meg közepén a motor mi?
Nem turbós a cirko....
Nem is kell, az retro be van tolva a csempe alá és színes sziloval lezárva.... mint a fuga....
Nézz magadba!
Ja, meg az adatlapodra!