Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja ez az az tibi barátod akire évekig vártál, meg nagyon profi kőműves
Egyszer már ódákat zengtél róla, minden esetre burkolni nem tud szépen de legalább remélem jó drága volt
ha attól minőségi a munkája, hogy van egy 3 ezer ft-os lézerfénye hát lelked rajta
Nincs az össze vissza....
Uristen ezt a sok hozzá (nem) értőt Maradjunk annyiban, hogy Zoli és Levi kompetens butor témában, a többit inkább hagyjuk
Legalább van témátok a politikán kívül
Köszönöm az értékes észrevételt az indításkor használta Tibi baratom, amúgy 800x200x10 rektifikált lapok az ár miatt ne aggódj, ahogy a kivitelezés minősége miatt sem
Igen, a 60x60 nem nagy. 90x90--t szerettünk volna, de nálunk most az van, hogy építőanyag hiány van. A corona alatt mindenki nekiállt építkezni, felújítani. Nincs elég építőanyag, meg az áruk is felment, a szakemberekről nem is beszélve. Szóval azt vettem ami volt :-)
ez a melós csiszolt sarok az árnyék miatt ilyen össze-vissza?
akartam én us így de az összes felszerelésem egy harapófigó volt és avval nem sikerült szépre
csak a belső élt csipkedtem le ne legyen 1 centis fuga a sarokban
Hát igen, nagy térben a nagy lap mutat... de azt a legnehezebb szépen lerakni. Súrló fényben (pl. egy nappaliban, ahol az egyik fal földig ablak) nagyon látszik a hiba.
Oda jutottunk, hogy a 60x60 már nem is számít nagynak...
Mit kell rámenősködni ?
Ha nem akar veled járni ,fogadd el !
De nyomulós vagy..,
És garázsuk sincs !
Nekem most lesz lapozva a teraszom ott 60x60-as nagy lapok lesznek letéve. Van ahol a keskeny mutat jól, van ahol nem...Mostanában az igazán trendi a hatalmas nagy lapok, a formája mellékes. Akár méter fölötti oldalakkal.
Ja, még valami: láttam már mestert burkolni - sosem a szélső sorral kezdték. A fal nem olyan egyenes, mint a fuga, ha ceruzával fel van rajzolva, vagy lézerrel... a diagonált meg midig középen kezdték, bár manapság az eltűnt, hogy az ilyen hosszú és keskeny lapok jöttek divatba, nem a négyzet.
Parasztvakítás. De ahogy írtad, legalább látványos.
2020 dereka óta szinte mindenhol. Ez év eleje óta meg főleg...
Ez nagyon nem ugyan az. A te képeiden valami nagyon szar minőségű izé van...eleve hogy fényes...Az enyém olyan, hogy tényleg meg kell fognod, hogy megmond hogy nem fa és még a struktúrája is megvan, a felülete is olyan mintha fa lenne...
Hát, ha már az első sor lent van, akkor már baxhatod a lézert... meg látom, útban is van szóval át kell rakni, és akkor máris nem ugyanoda fog világítani - de a megrendelő mindig többet fizet, ha látja, hogy itt bezony lézerrel mérnek!
Egyébként a jó minőségű lapot szépen lehet rakni, a praktikeres akkcijjósat meg nem, mert eleve görbék és szór a méretük. Egyenes aljzat meg a legfontosabb, ha az hullámos, a lap se fog egyenesen állni, akármilyen ügyes rakja.
Ott eddig is olyan árat mondtak amit éppen kitalálni nem szégyelltek...Sok helyen jártam már életemben, de ár-érték arányban nem sok minden lehet rosszabb mint a balatoni vendéglátás, úgy kb a strandi büféktől felfelé...(Az is durva hogy a strandi büfék képviselik a minőséget is, ami fölötte van az csak drágább, de nem jobb)
Mondjuk miután az udvarról és házról van kép kívülről, el tudom képzelni, hogy belülről is milyen igénytelen lehet....
Mondjuk ezt valóban leverném a picsaba
Az a gond, hogy neked, mint vaknak, nagyon nehéz lenne elmagyarázni a szivárványt
hagyámá szaré-hugyé vettem ilyeneket
én ide ingatlanról többet képet nem teszek olyanok ugatnak be akik albiba vagy sátorba laknak max olyan ingatlanról teszek képet amin van valami érdekesség amit adok-veszek azt szép tisztaság és rend van benne
elég kemény büntik vannak érte. 10-ből 8 helyen tuti telibe verik a gépeket 3 éve ez az arány még fordított volt
ezért a végeredményért szerintem kár volt ezzel ennyit küszködni talán annyi a szerencse a szerencsétlenségben, hogy igénytelen olcsó anyaggal dolgoztatok, legalább nem sajnálod kivinni a sittre miután szétverted az egészet
baz a kisméretű tégláról kitaláltam Bár azt gondoltam az volt régen meghagyva a felvonulási épületnek a zsír új ház építésekor
Egyébként ide ne tegyél semmilyen képet én egyszer a garázsról tettem 1-et azóta azt hallgatom, a sok okost mert rajtam kívűl mindenki geci meg fikáz
Én nem vagyok ilyen
Egyébként szerintem jó szar lett ez a konyha, jobban jársz ha még most leütöd a picsába hátha nem fogja még olyan erőssen a ragasztó Azt csinálj valami normálisat, modernet