Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaj, es nincs vizzaro.
A falban az a 2kör a szellőztető? Arról írhatnál mert érdekel. Körbe kell szigetelni a házat de félő hogy penészedni fog a fal, vagy ha nem is fog, nem egészséges egy nejlonzsákban élni
Probaltal mar ilyen hoki fenykep alapjan saccolni mereteket?........... ...... nem konnyu szakma.
Hat a rácsos azért van mert, mert ott a cirko és nem turbós, alatta még nincs befelyezve, oda kerül takaró
És mi alapján vagyok hiteltelen?
Ugybiz
Volt is játék.... sok cső, sok vágás, falsík eltolva.... de a végeredmény igazán tetszetős lett, csak miután mar minden be van építve nem látszik.... jön a furdo butor és az Eloszoba butor, azok jóval egyszerűbbek... ügyesen megoldotta a srác, jó lett....
Én az állós mellett nem értem azt a rácsos valamit, miért van alatta ~15cm kihasználhatatlan rés?
Biztos van benne logika csak a kép nem adja vissza.

Meg alu léccel van összerakva a 3munkalap ?
Elszívót is 90-esre csináltam volna, 45fokos kisajtós helyett raktam volna egy ~40-40sima sarokszerkrényt
Mert te őszinte, igazmondó, egyenes ember vagy.
És elhisszük amit ide írsz.
Kis pénz, kis foci?
Be kerül a mosogatógép és a mosógép is.... plusz bent van a cirko is.... az a 2,4 kicsit több, de hat mint mondtam, itt nekem van a legkisebb hazam, nem vagyok olyan burzsuj, mint ti.... 11m2.a konyha, ennyit lehet kihozni belőle.... van meg egy ablak jobbra, plusz a hazam mögött az étkező.... ennyi fért bele...9
Így is van,beskatulyáztál mint hiteltelen embert,akkor ha leírom azt amit már egyébként megtettem akkor az mitől lesz hiteles?
Azt írtad régebb hogy feladtad a leckét az asztalosnak mert sokmindent kell beszenvedjen a trükkös konyhádba
A rovid oldalon van olyan 2,4 meter, az ablakhoz mar nem raktam volna szekrenyt, de te tudod. Annyi cucc nincs amihez kell.
Mondjuk a kép nem adja vissza.... sotetebbek a színek kicsit és matt a lakkozas is....
Uristen.... te kellettek még nekem.... nm-re több mint a taníttatásod
Na látod, leírtad, hogy mennyit ér, amit írsz.
Ez vagy te.
Semmivel se több, igazad van.
Nem értem a kérdést....
Neked ez 5 év
Kis panoráma kép, azért látod kicsinek
Fent van a fórumon.És egyébként mi változna ha tudnád?Ha hiteltelen vagyok akkor az mitől lenne hiteles infó?Bármit írhatnék.
A furdo jo, a konyha..... ........ Kicsi a ter, sok a butor, vagy a fenykep szar.
Nincs kozepen a motor.
Többet megtudnék esetleg én is rólad.
Mitől tartasz ennyire?
Kiderül valami turpisság rólad?
Tényleg befejezem mert rossz írni így,holnap tegyünk pontot a személyedre!
És akkor az mit bizonyít?Attól vagy hiteles?
A nevemet, a szolgálati helyemet, a szolgálati viszonyomat tudod.
Szeretnél még valamit James Bolond?