Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem olcsó, de azért hasra esni sem kell az árától ahogy f2 ezt beállítja.
A 30nm-es nappali ilyennel van lerakva, de már nem tetszik annyira.
jól írta, 4 nm-es konyhába 6 nm-nyi konyhabútor szerintem elég trükkös feladat egy sokat látott asztalosnak is
Faszt
lófütty a legolcsóbb obis szar valamelyik pecót én is ilyennel burkoltattam néhány éve
Mutasd, hogy is néz ki az a rozzant házad belülről?
kár kínlódni a felverésse rá kell burkolni valami modernebbet
Aki 9 db gyephézag téglát nem tud lerakni rendesen, meg pár kerítés lecet felcsavarozni, sztem meg se szólaljon
kisméretű tégla? Ez valami 100 éves alsóépület?
mikor kezdetek hozzá? Még le sem bontottátok a régit
Ez így sokáig elhúzódik
Legyen 100
Na de akkor ki küldi neki?
Szerinted egy balatonparti vendéglős ebből mit érzékel. Még jól is jár. Amúgy is csak most nyitna, emelhet árat mert hála a médiának mindenhol ezt harsogják, az emberek ki vannak éhezve.
ide,ide ide Légysz, légyszi, légyszi
mit titokzatoskodsz Dobd fel ide szeretnénk mi is olvasni
Blődi egyébként is az én H.A.B 1-esem Jogom van tudni mindenről IS vele kapcsolatban
első nekifutásra nincs soha nmaximális bünti
Csak a visszaesőknél
Amióta kötelező hordom, mikor nem volt az akkor nem.
Ja, nagyon hatékony a pénztárgép használat elmulasztásánál is a példa statuálás.
most nem 200 ezer hanem minden ft sok egy vendéglősnek fél évig be voltak zárva. Mi csak 2,5 hónapot voltuk 2 nekifutásra egy fél panel ára rögtön odalett
ja első alkalom 2 kila a második egy milka a harmadik meg adószámmegvonás fél évre. nem úgy van ám ez ahogy a diszpécser szolgálat mögül elképzeled
De ha ennyire hiányzik a kártyás kiváltság oltasd be magad én ragyogóan elvagyok nélküle meg egy csomó pénzem meg is marad
szerintem 1-2-őn példátstatuálnak ami nagy nyilvánosságot fog kapni onnantól majd nem fognak rá szarni
Látod, boltba se mehetsz be maszk nélkül, pedig májusba, júniusba, augusztusba is kötelező lett volna a maszkhasználat, de akkor kb. szart rá mindenki. Mikor el kezdték vegzálni vele a kereskedőket megkövetelték a vásárlóktól. Nálunk is voltak ellenőrizni
Mié valahol még a határon megállítanak?
Egyébként a jogsi az nemzetközi szerintem az is bőven elég
Ezekkel a módszerekkel hamar rávennének az oltásra Gugolni meg békaügetni útálok
Mondjuk azt sem szeretem ha furkosbottal vernek
Szerintem téged amúgy sem oda vinnének.
ja vinnének a dutyiba de nem vihetnek mert nem vagyok beoltva