Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja,hát én sem tudom rólad.Ezért írtam hogy egy fórum alapján megítélni valakit nem egy okos és bölcs dolog.
Túl magyarázod megint. Nekem semmit nem kell bizonygatni azt se tudom hogy hol szolgálsz Egyáltalán igaz az amiket ide irkálsz úgyhogy ezért vagy hiteltelen Többek között ezért is Úgyhogy te itt ne vezényelj Köszi
Túl magyarázod megint. Nekem semmit nem kell bizonygatni azt se tudom hogy hol szolgálsz Egyáltalán igaz az amiket ide irkálsz úgyhogy ezért vagy hiteltelen Többek között ezért is Úgyhogy te itt ne vezényelj Köszi
ja,ilyen lap van nálunk is. már tervbe van a cseréje.Ennél azért többet vártam,a nagy f2 olyan járólapot rakat le amit más már felver mert unalmas.....
Nem kell.
Gondolom semmit.És én vagyok a hiteltelen...........Nem én minősítek egy általam ismeretlen autót.
26 év?Abból mennyi a kül.szer? Szóval igen,jó esély van hogy én valóban többet mentem 20év alatt mint te 26 alatt.főleg hogy 5évig voltam megbízásos is.De ez nem tartozik ide.
Nálunk a budi ilyen szűkös
Ezt 2 hét alatt kicsempéztem volna
Holnap kereslek.
Ne haragudj, vezetek már!
Negyed annyit se mint te isten.
És feleannyit se vezettem a 26 év Alatt mint te
Te vagy a király
Ez az a nagyon extra konyha amin sokat kellett töprengeni ?
Negyed annyit se mint te isten.
És feleannyit se vezettem a 26 év Alatt mint te
Te vagy a király
Te már csak tudod,mennyit is ültél 4000-es AT-n? Mennyit ültél ezen a típuson?
Jobb volt, mint lett!
Soha nem ment.
Úgyhogy vita lezárva
Volt ilyen is
Megy?Ment,fénykorában.De ezt is írtam,nem lep meg hogy nem emlékszel.Ma már csak 125,nagyon max 130.,de ezt is írtam.Ne kezdjük el megint,nincs értelme.
Maradjál a bronto-nál az évi 10 vonulásoddal.
Azért haladunk....
Egyetlen túlélő virágom van.... nehéz hetek állnak mögötte
Nincs is rá szükségem,te voltál tudatlan.Neked kéne minimum elnézést kérned itt azoktól akiket félreinformáltál a tudatlanságodból fakadóan.
Hogy a ti autók 140-et megy???
Ne magyarázod!!!
Semmivel.
Az hogy egy fórumon ki hogy ítél meg ,az pont annyira hiteltelen.Egyetlen egy emberrel találkoztam innen személyesen,leírta neked a véleményét rólam.Az hogy egy fórumon ki mit von le és kiről alapból egy hülyeség.
Veled két dologban vitáztam,mindkettőben nekem volt igazam,ezért számodra hiteltelen vagyok.........
Aztán mivel?
4!