Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ARC D76:
Nekem is az a "kedvencem" bár soha nem hallottam szólni egyet sem - viszont némelyiknek meg van a kapcsolási rajza: az Ongaku az "audiofil" orientációjú (azaz addig válogatnak, "csiszolnak-reszelnek" neoprimitív kapcsolástechnikát amíg jól nem kezd szólni, az ARC viszont ízig-vérig mérnöki produktum. Az "ki van számolva" precízen, és ezért lett jó.
ezeket a watokat mindenki másképp számolja
amikorvsz aiwa 300w volt a hk 100 a csöves meg 25 és kb egyformán szóltak
biztos utána tudnék nézni hogy van ez de nem érdekel annyira a téma
Bakker, most kikerestem, csak 45 volt... azt tudtam már akkor, hogy pár évvel öregebb nálam... https://hu.wikipedia.org/wiki/...(%C3%BAjs%C3%A1g%C3%ADr%C3%B3)
Ez már viktoréké maguknak lopták el
https://ezalenyeg.hu/kozugy/so...
Jó ismeretségben voltam a forgalmazójával, aki először ezt hozta Magyarországra, a Csontos István. Váratlanul halt meg, 50pár évesen Hogy azóta ki importálja, nem tudom, de mint termék, nem is izgat. Ha csőre fanyalodnék, csak Audio Researc.
Attól én jó hangot még nem hallottam - pedig próbáltam párszor. Eleve semmivel nem volt jó. csak a saját falával, pont a 20 W miatt. Hallgattuk a Gaku On-t is, de az tényleg 7 W, és egész komolytalan áron (=60 milláért hülyének nézik az embert ) az tényleg csak sznob-mágnes.
OTO az volt nálam vagy 2 hónapig, beszámoltuk valamibe, de annyi idő alatt nem tudtam eladni aztán valahogy csak akadt rá balek
semmi Bekrepálnak Az én jó immunrendszerem meg két köhintéssel átvészeli
Azért az nem lehet véletlen, hogy a pár éve is közel 30 millió forintba kerülő Audio Note Ongaku csöves végfok is 27W-os..... (de létezett - még drágábban! 7,5 W-os változat is ugyanannál a cégnél...) Kétségtelen, hogy kurva jó hangszóró kell hozzá.
Az más, az PA, ne keverd a szobai hi-fi-vel azokat a vermonákat betéve a szobába egy fosul szólna - leginkább azért, mert az úgy van tervezve, hogy névleges teljesítményén van hajtva. Kis hangerőn semmi hangja és a közeltéri adatai is rosszak (magyarul távolabbról hallgatva áll össze) A 100 W kell otthon is minimum, mert különben nem lesz energia benne, ez volt a bajom a csöves kütyükkel is. 4 évszak jól szólt rajta, de a Carmina Burana meg a Floyd már nem
sokszor bent szól és kint hallgatom
elveszik pár marék magas de ki lehet bírni
Azért gondolom, hogy neked se nagyobb a szobád, mint egy átlagos vidéki művház "nagyterme".
ja
valami kis pince putriban 30 főnek elég is az a cucc
500w azért jó mert 150w felé nem torzít nem melegszik és elvan az örökkévalóságig
és 8ohm hangfalaim vannak, nincs kedvem mélyeket cserélni ezek nagyon faszán szólnak
pár éve vettem baráti áron egy 50esért alig használtan
Fasza lesz!!!
Tök jó, olyasmi mint a Telex.hu!
New design on. A fórum, feltöltés, stb még a régi. Folyt köv.
A doboz azért vagy 150 literes, basszreflex.
500W? Mi a halál f@szának? Rendes, nagy érzékenységű hangszórót kell használni.

A 70-es években a Vermona MV-3 cuccal (általában 2-4 db-bal) kisebb koncerteket is lenyomtak, és nem volt hiány hangerőben. ez 10 (TÍZ!!!!) wattos kis csövi, 12 collos hangszóróval.
újkori nekem szerintem sosem lesz mert annyi pénzt nem akarok kiadni
ha kihal a mostani akkor valami hasonló 500w körüli teljesítményű lesz olcsón a hangfal majd javít rajta
de azért jó lett volna érteni mit mond
Összekevered a célt a minőséggel. Vasutállomásra nem kellett hifi....