Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://www.napi.hu/magyar-gaz...
Nesze bogyó
2022 után se fogja a köcsög libsi dk-jobbik-momentum szétlisztelni egymás közt a visszaszedett vagyont
Pedig kurvára gyurnak rá
A korabeli csöves erősítők 95%-as egy rakás fos volt - szerencsére nem azok maradtak fent, illetve nem azok alapján építik a mai audiofil cuccokat. Gondolj csak a vasúti pályaudvarok rettenetes hangú BEAG APX 100-asaira.... (TV-sorvégcsővel, más típusokban meg rádió-adócsővel a végén... ...mert az volt olcsó és nagy teljesítményű)
ugyanott és ugyanavval a hangfallal volt a teszt?
pl nekem a leghitványabb kocsi magnó is egész elfogadhatóan szól a szobai hangfalakon
anno így adtam el a sok gagyi odavissza játszós kocsi magnót
nekem teanzisztoros az erősitő, kb az utolsók közül utána már ic volt a divat
amúgy a 70-80 as évekbeli csöves nagy dobozos erősítők elég fosok voltak hangzás ügyileg
egyedül az elején a varázs szem ami bejött
Mélynyomót hajtani kiváló - de amúgy még én nem hallottam olyan kapcsolóüzemű erősítőt, ami a teljes tartományban szépen szólt volna (térhatás, egyéb finomságok...). Igaz, vagy 10-12 éve hallgattam utoljára ilyesmit, azóta biztos fejlődött az a technika is.
amúgy egy jól tervezett kapcsolóüzemű erősítő nem az ördög műve
csak az nem 20 dollár
egy csöves erősítő mindig jó a háznál
Ja, nekem is volt 200 W kínai, amihez 5 V 1 A dugasztáp volt Volt 100 W-os verziója is, az simán USB-ről ment
Van viszont ilyenem is: https://picclick.co.uk/Soundst...
ez 2x25 W papíron, viszont stabilan lead hídban 1 ohm-ra 300-at
Nagyszerű 200 W-os "blútúszos" "hangfalak" vannak telefonhoz, amik 2 ceruzaelemmel elmennek másfél napot is!
Azokra a zenékre, amit hallgatsz, minek neked csöves erősítő? Oda jó D osztályú is, 200 W-ost kapsz az íbéjjen 1500 Ft-ért - de az is felesleges, mert a vonagló fiatal üszők miatt úgyis monitoron nézed, meg 2 W-os kínai hangszórón hallgatod PC-ről
inkább dobják a rokonok a kukába?
5 éven túl itt egyik vén fasznak se érdemes tervezni
Már itt van...
2 hete az angoloknál azonosították !
Mi lesz a sok oltottunkkal ha ez ellen nem fog védeni egyik se ?
A lónak a faszát: csak egy szétrohadt, lyukas tartályos gázbojlerem van számodra, benne 20 kiló vízkővel. Azt viheted!
Namost nemmindegy most vagy jövőre?
5 év mulva ugyis harangoztak neked.
majd megyek hozzád a csöves erősítőkért és coviddal fizetek
E
Z
T
E
D
D
I
G
I
S
T
U
D
T
U
K
!
Á

L

L

A

T

V

A

G

Y

I

N

I

!
Akkor ér valamit talán, ha el sem olvasod.
a következő körben lehet kell nekem is a kínai, de ezt az idényt kihúzom a papírral
egy hét múlva már meglesz a dokument
utána direkbe fertőzök mindenkit mert nagy geci vagyok
nézd úgy hogy ha te buksz fel nem kell tovább aggódnod
ha időben találsz egy gazdatestet a gyerekednek már avval se lenne kötelezettséged
Hádemér'? Sokkal kevesebbet kell velük bíbelődni, az áraidat meg tízszeresére emeled, és ugyanott vagy.
majd előtte minden képen jelzem
az én fennmaradásomat nem segítené, ha csak tized annyi ember hozná a pénzt
Hátha végre beszarsz, és elmégy magadat beoltatni kínaival...