Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És,nem tudsz edzeni?Nekem eddig sem kellett lemondanom róla.
Szabadidőt mivel töltöm?Családdal,nem színházzal meg focimeccsel.
Meglenne fél óra alatt, de pont leszarom nekem nem kell semmire se... azt olvastam valahol, hogy a jogsi pótolja, mert az is arcképes... innentől fogva nem mentem utána.
sokkal jobb lenne ha minket is csippelnének mint a kutyákat meg a lovakat
nem kellene ez sok buzi kártya
Baszki,ettől a bemutatótól nemhogy az NC-hez nem kaptam kdvet,de mindentől IS elmegy a kedvem.

http://youtu.be/il-ZpmLAXMk
Ez már legyen a te problémád!
Nekem már pl hiányzik az edzés....
Elég elszigetelt életet élsz.
Mivel töltöd a szabadidődet?
Szerezz egy személyit,lopj,hazudj,csalj.
Most kaptam meg a Kocsma és Kerthelyiség Látogatási Engedélyemet! most szedtem ki a postaládából...
Rá van írva, hogy személyivel vagy útlevéllel érvényes, és hogy nem ruházható át.
megjegyzem, nincs személyim (elveszett olyan 5 éve) útlevél van, de sosincs nálam ugye. Jogsit viszont mindenütt elfogadják - de ezzel HIVATALOSAN nem
hívhatjuk bárminek,nem járok színházba,moziba,sport eseményekre.étterembe amúgyis kint ülnék le,de ha nem mehetek akkor sem fogok éhen halni.állatkertbe vinném a gyereket,de ha csúszik az sem baj,vagy viszi a nagyszülő.Szóval semmi nincs ami hiányozna,ha ez egyenlő az antiszociális magatartás formával,akkor az vagyok.
oltási igazolvány nélkül,vagy ha trükközni próbálnak ezt kell:

http://youtu.be/YIFm0a1D5qY
Igazán nem érdekel, mert én simán felmutatom, nem problémázok ilyen piti dolgokon.
Akár a dohányosnál, akár az étterembe, akár állatkertben....
Mit titkoljak????
nem ugyanaz a két dolog.ugyanis az étterembe az oltási igazolást kell felmutatni.
Fényképet se tölthet fel.
Szerintem nincs.
4
Budaörsi IKEA melletti bevásárló "városban" minden kiülős hely foglalt volt vasárnap délután.
Nemafaszt,sot en koteleznem hogy a trukkozoket holpattal kelljen utni.
Aki nem antiszociális, annak van igénye olyan helyre is menni, ahova nem kötelező
40!
Igen.
Pipifax nevű felhasználót max. 400 karakterre kéne korlátozni!
Ahova kötelező menni ott nem fogják kérni.
lehet,de itt sem írja hogy személyi kell hozzá.csak ezt a buzi kártyát kell felmutatni.
ki ért ezekhez a buzi bankkártyákhoz?
mi a különbség a dombornyomott visa meg a sima visa között?
a sima visa kártyával nem tudom fizetni(simple) a telefonszámlát, hiába van bank áltak küldött biztonsági kód, meg a pin megvan de nem tudja levonni
a dombornyomott visáról meg lazán leszedi mindenféle biztonsági faszság nélkül
ha már ilyen villámgyors digitális hátteret építettek hozzá, biztos vagyok benne hogy hosszabb időre terveznek
mert nem elég a kártya megléte annak érvényesnek is kell lenni, most persze mind érvényes még, de idővel csak a további oltásokkal érvényesíthető
Tényleg nagyon lüttyő vagy, csalódtam benned pipi.
Akkor egyértelmű, hogy az étteremben, moziban, konditeremben is elkérhetik.
Aki nem nem tetszik, az nem megy, marad a seggén!
Az azért elég antiszociális.