Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudod mi a kínos?
Ha valaki A -t mond itt, akkor te B- t.

És inkább én nem másolnám ide be, hogy nekem mit küldenek rólad privátban.
De ha igényled befényképezem és átküldöm.
Van bőven.
Természetesen privátban, hogy ne járassalak le.
Majd változik ez, ha elindul a nyári tenger látogató roham. A horvátok nem hülyék, hogy szopassák a fizető turistákat, a fél Horvátország ebből él.
Van még valami véleményed, vagy problémád?
Nekem kellett Tunéziába, meg Svájcba... egyébként ha repülsz bárhova, akkor is útlevél kell. Mostantól sztem angolokhoz is kell, meg Gibraltárra is.
Remélem tudtam segíteni???
A dohányokban, hogy ellenőrzik a fiatalkorú vásárlást????
Ne legyél már ennyire korlátolt!!!
Beküld a hatóság egy fiatalkorút.
Az étterembe meg meg megpróbálnak beküldeni egy igazolvány nem rendelkezőt.
Ha beengedik, akkor ......
Te vagy az aki másként értelmezi a problémázást.már megint a fingot fűrészeled.Aztán majd írogatsz privátba mert jelzik hogy hülye vagy. itt előadod hogy elengeded a témát,aztán privátba meg írogatsz,dehogy engedted el csak már kínos volt hogy nem volt igazad és sokan látták.
És egyébként ezt hogy fogják ellenőrizni?bemegy a hatóság aztán te ott nagyba nyammogod a bélszint és mennek oda hogy mutasd meg a papírjaidat?mennek majd asztalról asztalra miközben az emberek esznek?
"Leírtam mi a problémám vele"
Akkor most problémád van, vagy véleményed?
Nem ugyanaz.
De téged nem érint semmiben.
És honnan tudod, hogy nem egy millára büntetik, vagy nem egy évre záratják be????

Szerintem ezt ne mi döntsük el!!!
Majd a vendéglátós, mozi.....
Problémázok?leírtam a véleményem.Nem ugyanaz.
Nekem is van kártyám, múlt héten át kellett volna ugranom a horvátokhoz egy napra, szerencsére előtte megkérdeztem hogy mi a helyzet.
48 óránál nem régebbi negatív teszttel engednek be, vagy ha viszel hivatalos orvosi igazolást, hogy a második oltást több mint 14 napja megkaptad. A kártyánk az semmilyen szinten nem érdekli őket, és azzal nem is engednek be. Csak mondom, ha valaki oda készül.
Szerinted mi az a 200 ezer egy vendéglősnek?Semmi.Pár beengedett kártyanélküli kitermeli.
Ez pont olyan mint a be nem ütött összeg a pénztárgépbe.ahányszor és mire lebuknak vele már a tízszeresét kitermelték.És a jó vendéglátós elég szépen le tudja szűrni az ellenőröket.
Ha engem nem érint, nem problémázok rajta.
Főleg nem bonyolítom az életemet piti dolgokkal.
De nem vagyunk egyformák.
gyerekként kurva sokszor én mentem a boltba mindenféle kacatért, cigit is kellett venni mert fater sokáig füstölt
aztán mégsem szoktam rá, ki érti ezt........
most meg el se küldhetném a fiatalkorú gyereket cigiért, ekkora faszságot, aztán fele iskolás dohányzik......
A vendéglátósok kérni fogják.
Tudom, te mást gondolsz ezekről,és elfogadom.
Egy dohányboltos barátomat most büntették meg egy kiskorú vásárlása miatt.

De ti nyugodtan hátradőlhettek, nem fogjátok hiányát érezni!
Érdekes.Neked mindig csak azzal van problémád és arról van véleményed ami közvetlenül érint?Nem hinném.
Szóval miért ne lehetne problémám véleményem róla attól hogy közvetlenül nem érint?
ahová már útlevél kell oda nem menék szívesen, szóval azt figyelembe se veszem
Az nem akit megbasznak 2 kilóra.
Ha nem használod, és neked nincs ami hiányozna, éhen se halsz, akkor nem nagyon lehet problémád.
Leírtam mi a problémám vele.
Attól hogy engem sok mindenbe nem fog befolyásolni még van róla véleményem,de egyébként az egészről azt gondolom hogy szarni fognak rá a vendéglátósok.
Rosszul tudod. Útlevél kell. Az meg van. Más kérdés, hogy a környező országokban meg az ejuban elég a szig is.
B+, ez az ember egy színész óriás... ez a kizökkenthetetlen előadásmód, szilárd tekintet, művészi arcjáték - priceless
Szerencsés ember vagy.
Akkor azt nem értem, hogy mi a problémád ezzel az intézkedéssel???
Semmi szükséged a kártyára, akkor ismét szerencsés ember vagy.
külföldre menni kell a személyi