Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most nem tudlak hová tenni Nem rémlik se semmilyen 78 fityó sem svájci ford, biztos velem beszélted?
Vagy hétköznap is tolod a 3-centeseket sörivel
10 évet hajtottam, de még eladtam utána.
na tessék most, hogy felvetettétek pont benne van a hírekben. Ezek szerint a kormányoldal olvassa az SM-et. Bár én ilyen hosszút nem olvasok végig te gondolom az van benne, hogy lehet mutogatni a kártyátokat bátran
http://www.atv.hu/belfold/2021...
Ford tudod... 14évesen lett behozva Svájcbú anno...
Ő nincs, mert mindig bemutazkozik
milyen 78-as fityóval?
dzsémsz bond nincs ilyent titokban mi?
Nem dohányzik
Mondjuk én se, de ha elkérnék, szívesen odaadnám, ebben sincs titkolnivalóm
Egy politikai totyikot berakhatnátok, mert a sok beteg idióta itt öli egymást, és gechi unalmas, köszönöm! ( tisztelet a kivételeknek )
inkább az index linkeket kellene tiltani automatikusan
Mint te a 78-as fityóval te idióta!
postán is dohányboltban is bárhol is elkérhetnek iratot, ahol a szükség úgy hozza Nem vagy köteles odaadni de akkor veheted a kabátod oszt ennyi
ja tényleg azt az egyet meghagyhatjátok, az egyetlen rajtam kívül akibe szorult némi értelem az összes többi vakon van
én mondtam már a sok idiótát penderítsétek ki
Van róla listám ha kéritek szívesen segítek, itt mindenki szerepel rajta
ha nem lesz jó az újítás akkor ti is felkerülhettek rá
A múltkori néhány évvel ezelőtti fejlesztés nekem nem jött be. Remélem nem a hátrányára fog most is változni Én inkább a helyetekbe hozzá se nyúlnék.
Esetleg annyi fejlesztés beleférne, hogy a nokia c2-mel is könnyen tudjam kezelni az oldalt
Remélem építő jellegűek voltak a javaslataim
Mert az ő felelőssége.
Nem állhat minden helyen rendőr.
Vagy te kinek lennél hajlandó ezt az igazolványt bemutatni?
Fel vannak hatalmazva azzal, mert a felelősség is az övék.
Gondolom, aki nem mutat hajlandóságot, vagy hőbörög, majd ahhoz hívnak segítséget a karhatalomtól.
De ez csak az én gondolatmenetem.
olyanon,ha kimegy valami balfasz ellenőrizni ne forgassa be egy milkával a céget
én kérdeztem szombaton a vendéglátósokat Halovány fogalmuk sem volt róla, semmi instrukciót nem kaptak ezzel kapcsolatban
Ha büntetnek érte 100-1 m-ig akkor szerintem a pincér kérni fogja, hogy mutassák meg az oltási kártyát. Ha nincs olyan akkor meg fog kérni a távozásra.
Én már olyat is hallottam, hogy ezek az előnyök annak is járnak akik még nem kaptak oltást csak regisztráltak NORMÁLIS? Akkor végül is összeengedik azokat az embereket akiket oltottak meg azokat akik nem Hát akkor mi is az értelme? Nyílvánvalóan a rákényszerítés
Ha mondjuk ez tényleg ilyen egyszerű akkor regisztráltatom magam, a regisztrációt kinyomtatom,onnantól lesz papírom azt amikor hívnak beoltani elutasítom mindet Ha elfogytak a lehetőségek akkor a vallásommal takarózom, hogy hát az én istenem nem engedi. Ha már minden kötél szakad töredelmesen bevallom, hogy mire ment ki a játék oszt bekaphassák
Akkor már téged is!
Ti léteztek 3 éve nem is láttalak errefelé
Van egy csomó semmirekellő alak itt az üzifalon akit ki lehetne penderíteni innen
Ha jobban belegondolok tulajdonképen rajtam kívül mindet IS ki lehetne
Nem csak par snitt.

http://youtu.be/OqNvS2x5ED8
asztra kezdi kifejteni a hatását
Milyen tömeget láttál terasznyitás után? Én nem láttam. Raktak néhány snittet pécsről, meg pestről, meg néhány nagyvárosról (mint ahogy ezt borítékoltam is, hogy fognak) ahol estére összeröffentek a 20 éves fiatalok a tereken zéró fizetőképességgel a zsebükben Ezt pont megtehették volna terasznyitás előtt is Nem volt itt még habzsi-dőzsi a vendéglátósoknak
ha ennyi szar tulajdonság van akkor nem is köll
Azt nem írta de gondolom ezek után egy raklap áru se férne bele
Neved es a pofazmanyod kell meg a szig.szam,nem a bankszamlaszamod.
Szoval ne sirj,fogadd emelt fovel a dontesed.
A Pipi hozzászólásait nem lehetne 10 karakterben korlátozni?