Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem akarom Bogyó álláspontját védeni - mert ilyen nem teszek, amíg nem leszek teljesen elhülyült dk-s nyugger - de nézhetsz bármilyen külföldi stat. oldalt... mindben a kormány által kiadott adatok szerepelnek. A WHO embere nem megy Bácsbokodra halottat meg fertőzöttet számolni
Nem azt kérem számon a kormányon hogy miért nem nálunk a "legjobb" a járványügyi helyzet itt a régióban, hanem azt, hogy miért a legrosszabb - még a sikeres tömeges oltás ellenére is (az elmúlt másfél hónapban legalábbis). És miért próbálja meg a kormány ezt a pocsék (vég)eredményt "sikertörténetként" eladni nekünk? Épp ezzel tüzelik a vírustagadókat, oltásszkeptikusokat.
2000 alá csúszott az új fertőzötti eset,a lélegeztetőn is feleannyian vannak mint 3 hete,aktív fertőzött is 260e alá esett.
Sok a gyógyult,és kb 1,7 millió körül kapta meg a 2. oltást egy csomó ember.Ezek mind jó adatok,de tudom,a 26e halott a jó mantra mióta a Nagy Attila Tibor feldobta hogy ezzel kéne kampányolni.
Addig míg nem állnak neki úgy ütni meg guggolást csináltatni az emberekel mint az indiaiak baszhatod a rohaggyotthont.
A dojcsok fegyelmezettek,de kurvára tele a tökük a lezárásokkal,már tüntiznek is.
Egy éve megy ez.
Kibaszott nehéz úgy lavírozni döntésekkel hogy legyen zárás de ne legyen túl erős,nelegyen zárás de he dilizzen be senki és valahogy működjön.
Nomeg a fene nagy szabadság és a fennkölt sajtó se engedi hogy gúlában állajanak a a trakónlőtt hullák.
Alapvetően én is a másodikra tippelnék, mint legfőbb okra....
Ha láttad a terasznyitás után tömeget szerinted?
Amúgy a pipi féle nincs vírus,az oltás meg elvisz mindenkit bullshit em segít.
Az ini féle nem láttam halált,tehát nincs is,mega amúgyis meg csak influenza mint amit kawa meg a tűzoltónk mond.
Na ezek mind azt eredményetik hogy hopp,van pár hullánk.
Amik KB a 2019-hez képest + 10e ember.
Igen. Sárgarépa
Ez esetben egy valami basz el, a számolást.
- vagy a "turáni átok" miatt a magyar emberek mindenkinél könnyebben halnak bele a koronavírusba...
- vagy mi vagyunk a legfegyelmezetlenebb, mindenki mást nagy ívben leszaró csürhe a földön így a járvány közepén (is)...
- vagy a - totális hatalommal felruházott -, 2/3os kormányunk valamit végtelenül elbaszott, és folyamatosan el is basz.

Válassz!
Konklúzió?
A számok ugyanazok: átvettük a 100 ezer főre jutó legmagasabb halálozást a csehektől....
Tessék játssz egy kicsit a statisztikával, amit nem a telexindex tolt eléd.
https://covid19.who.int/
Az a baj, hogy ha megnézed a többi statisztikát, elég jó helyen áll Magyarország, de a zavarkeltésben érdekelt baloldal sikeresen megtalálta azt az egyet amiben szarul mutatnak a számok
Persze amikor egy válságban vagyunk, a válság következményei is a kormány hibája, kivéve ha ők vannak hatalmon, mert akkor a válság miatt szar a gazdasági helyzet, ők nem tehetnek róla.
Nem az a baj hogy baloldali vagy, hanem hogy gondolkodás nélkül beszopod a propagandát.
http://youtu.be/nyzXFxfVcIo
Ne!
Visszaolvassak?
Fidesz-színű?!
Pont ugyan ilyen volt nekem.:
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/suzuki/swift/suzuki_swift_1_3_gs-16860750
Akkor ez valami feláras extra lehetett, ilyet még nem is láttam eddig.
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/suzuki/swift/suzuki_swift_1_3_gs_acc-16979875
Dehogy volt benn digit klíma
Digitklíma volt benne. Az eggyel kisebb, GLX felszereltségben csak manuális.
Igen.
Voltak ennek biztonsági okai is.
Pl zsebedben van a kulcs, kikap valaki lopási szándékkal az autóból, akkor pár méteren belül álljon le az autó!
Nem egyszer fordult már elő hasonló autólopás.
De millió megoldás létezik.
Ez változó.
A fordot (Mondeo) beindítani csak akkor tudom, ha a kocsin belül van a kulcs. Ha a nyitott ajtó "zsebében" van, már akkor sem engedi beindítani. Ellenben, ha beindítom és bemegyek a házba, tovább jár a motor, 15 perc után leállítja saját magát.
Feleségem Seat Leonja is csak úgy indul, ha autón belül van a kulcs, de ha kiveszed a kulcsot és 2-3 méterre eltávolodsz vele, azonnal leáll.
És egyben az volt az egyetlen ami megközelítette azt ahogy egy autónak ki kell néznie, vagy felszereltséget tartalmaznia kell. Ár-érték arányban is az volt a legjobb (szerintem). Lehet hogy az volt a legmagasabb felszereltségi szint, de semmi extrát nem tartalmazott. Elektromos ablak és tükör, klíma, alufelni, CD-s rádió, meg ezt a kulcs nélküli indítás...