Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott is csak egyes tipusoknál
Hat, a szamtalan kék halalbol kiindulva nem egy hiheto ipse ez a B1G.
Úgy értem, hogy az egy autóhoz tartozó kulcsok lehetnének egyformák, de a drága kocsiknál nem azok.
Nem,majd ha kötelező lesz.
Az még nem feltétlen különbözteti meg a hozzárendelt kulcsokat....
Az első autóm egy '78-as fiesta volt nagyon szerettem. Ilyen színben csak ugye bal kormányos.
Persze hogy meg tudja őket különböztetni,különben mi értelme lenne az immo.-nak?
Van ez így....
Nyilván.....akinek.meg fordra se tellik az renyót
Annál.nem tom.mennyi a gyári kulcs, de azt is az auto tölti. Felváltva kéne használni de nem szoktam.
Mindig az a fillérbaszás - már ott kezditek, amikor BMW helyett Fordot vesztek....
Elötte kellett volna....?
Ehhez is van töredék áron, ez a gyári ár.
Meg minden nap mailben.kap egy fejezetet
Fordé is ilyen, oszt óccóbb
Tehát csak a járvány vége után fogod beoltatni magadat? Állítólag jövő év legvégére elmúlhat:
https://index.hu/kulfold/2021/...
Ez kivétel, majd megmutatják a világnak
Kishitüek nobel dijra gyurnak
Ja. Kikössük Bakonyban egy fához azt felolvassuk neki!
Arra gondoltam meg kéne neki venni ajándékba.....
Csak hogy legyen.fogalma a nagy politikusokrol is, ne csak jelentéktelen hadházykrol, jakabokrol, gyurcsányokrol meg dugnivali dk-s picsákrol
46ezer + a tanítása.
ezek a csodák csak az autóiparban számítanak csodáknak, ott minden fejlett tehnológia 15 éves csúszással érkezik meg, de legalább 5x drágábban
Oszt how much egy ilyen csoda?
Biztos, nem tudom nem is izgat, az tuti, hogy gyújtásról tölti az akkut a kulcsban, már az én öreg rombuszkulcsom sem elemes hanem akkus.
Na ja, csak az adatokat nem a kulcs tárolja, hanem az autó. Mindig azt veszi elő, ami az adott kulcshoz van rendelve (tehát meg tudja őket különböztetni).
De,ez egy alapvető dolog.