Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még ma is hivogatnak arra a szarra a szocpolos cigányok
De hát több ló nem indul. Lehet felvásárolom a környéket egész jövedelmezőnek tűnik pláne,hogy egy hét alatt eladom dupla haszonnal
Nem úgy tanítják az orvosi egyetemen a nebulókat, hogy járvány alatt tilos az oltás? Érdekes ugye.
volt ilyen érzésem, hogy teleteszik ilyen snittekkel a médiát. Tegnap egész nap pesten forgolódtam reggel 10-től este 8-ig. Ennek nyoma sem volt. Elég sok vendéglátó hely előtt elmentem az a helyzet, nagyjából fele nyitva sem volt Lehet még várják a csodát de szerintem bőven akad köztük aki már sosem nyit meg.
Biztos vannak olyan népszerű helyek pesten ahol igy összeszalad a nép 2 milliós nagyvárosról beszélünk de nem ez volt a jellemző. A margitra mikor kimentünk ott elég sokan voltak. Vendéglátóhelyenként 3-4 asztal kirakva sehol nem ülték tele, pedig ember volt jócskán. A 18 millárdos szélkapu köz park (milennáris B) is csak lézengés volt. Unalmamba bementem a mammutba, hogy ott mi a stájz csak az alsó szinten 15 üzletet láttam bezárva. Nem az volt ráírva, egyikre sem,hogy kiadó, hanem az,hogy el. Az 1000 nm-es üzletekben akkor volt annyi vevő mint az eladó, ha 3-an bementünk. Az indes az egy nagyon informatív hírforrás de annak sem lehet mindent elhinni. Persze, kormány részről jön majd a mellveregetés,hogy hú mekkora sikere volt a terasznyitásnak. Van egy olyan érzésem,hogy sokan a hidegvízre valót sem árulták ki. Hosszú folyamat lesz ez még szerintem, mire beindulnak a dolgok. Azt ha jönnek a következő hullámos riogatások akkor meg sosem lesz vége.
Ja cigányputriké.
Ez minősíti pipit.
Lölőnek nem kell okosnak lennie. Sőt.
Aki tömi, az okos.
attól lehet még kevesebb agysejt?
ez a pánztáros-mészáros nem tűnik olyannak aki okos
Pipi a kistérségi ingatlanpiac lölöje.
Csak neki kevesebb agysejtet osztottak es több tokát.
A Pipi nem egy virológus típus - ő egy öntudatos néprajzos.
De jó sok hülyeséget írsz már megint.
Lehet nem ártott volna odafigyelni az alsó osztályos biológia órán
sajnos esélyes az oltakozók miatt ennek a kialakulása
Ezzel az a bajom, hogy aki leoltatja magát kb. majd 5 millió ember és az 5-6 hullámos mutációval nem bír megküzdeni a saját immunrendszere mert az oltással saját felelősségére szétbarmoltatja azt odalesz Ezzel lefeleződik a lakosság egy rövid idő alatt
Marad egy csomó üres ház meg lakás esélytelen lesz kiadnom a meglévőket mert hát kinek? Ráadásul túlkínálat lesz a piacon az árak is a béka segge alá fognak kerülni.
Olyan ez a rohadt vakcinakampány mint mikor orrán-szájján nyomatták, hogy vegyél fel svájci frank alapú hitelt azt gyorsan költsd el autóra meg házra mert az kell. Ott is mi lett? A fasza az még sem lett olyan fasza aztán a felelősséget senki nem válalta érte. Sok év múlva a kormány az árfolyamgáttal jó megsegítette a szószban lévőket volt akinek duplára szaladt a törlesztője
Valószínű át kell nyergelnem temetkezésbe abból lesz egy kis guba
jöhetne már az újabb hullám a veszettkutya variánssal, amiellen nem véd meg semmi oltás, egyből kiseb lenne a szád
Motorostársaim!
Aki a hétvégi jó időt kihasználva a 2 napon együttesen nem volt legalább 200 km-t (hölgyeknek, robogósoknak, sportmotor-tulajdonosoknak elég 100 km is... ) motorozni, az írásbeli megrovásban részesül!
az meg hozzám jár miket nem feltételezel rólam
Van ilyen párt aki tudja ezt hozni Ha a libsijeidet elfelejtenéd azt a 2 farkú kutyákra raknád az X-et te járnál a legjobban mert ráadásul a sört is szereted
irtam már, a főni bevalotta, pár napja rakta valaki fel a riportot
"kihullik a férgese" durva...
amúgy fel lehet fogni egy nagymértékű tisztításnak is a vírust
kihullik a férgese aztán minden fasza lesz, mert kb ezekkel van amúgyis a legtöbb gond
az hogy a tv-ben a soortolók mit mondanak az meg teljesen más dolog
a nagyeszű nem gondolt a futárokra
sok idejük nincs decegy gyors menet tuti belefér egy lazább napon
elég nafy szórással jön az azonos cég is pl a gls van hogy 11-körül itt van és van hogy csak 13 után pedig a kör ugyanaz
Csomagpostas.
Aki elkapja a COVID-ot, annak mindenképpen megrövidíti az életét szerintem (is). Nem mindegy, hogy egy amúgyis beteg szervezetnek ezzel a borzalommal is meg kell küzdenie egyidejűleg, vagy sem - pláne hogy nincs orvos és személyzet az "egyéb" betegségek kezelésére, tehát míg "régen" egy infarktusosnak kb. 75% esélye volt túlélnie, addig most kb nulla, mert nem kapja meg a szükséges intenzíves kezelést. A vakcina csak a járványtól való megdöglést előzi meg, a többi okból kifolyót azt sajnos nem (Pedig az "örök élet - ingyen sör" kombó nem volna rossz.
Akkor mégiscsak van olyan hogy nem a covid vitte el de a statisztikában benne van?