Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen. Van egy ismerősöm x5 el jár ő mesélte különk kulcs van az asszonynak. Jó amúgy is alapból 4 kulcs van a bájerekhez, vagy legalábbis régebben így volt.
https://www.origo.hu/itthon/20...

Bogyónak olvasnivaló...
ilyenkor mindenkinek másik kulcsa van?
Tuti, mert a jobban felszereltekben teljesen egyénre beállított autó a kulcs elfordításakor beállít mindent, ülés, kormány, fűtés, klíma, tükrök stb...
biztos van egyéb mem is a kulcsban, pár bit kell csak az ilyen egyszerű adatokhoz, egy sim kártya 1000x annyi adatot tud tárolni
Tárolnia kell a kulcsnak is valamit, mert pl. a km-t honnan tudná, mikor megnézi? Meg aztán az összes user beállítás (menük, rádió adók, stb) is mások lehetnek a két kulcsot bedugva...
A bélával?
Ebbű lett a gyerök?
Szegény.
nem a kulcsban csak a kulcsban lévő immo ic száma számít
Már a 2006-os autómnak se volt, csak elektronikus, ráadásul az autó se kell hozzá, a kulcsban tárol mindent. Ja mondjuk ez rendes autó bajor
#rohaggyámeg
Értem Valamivel néha el kell szórakoztatni a sok fűnyírásért cserébe, ha már a lankadt faxoddal max az arcát tudod csapkodni
Asszony 7 éves tojotájának már nem volt szervízkönyve elektronikus. Az én pözsómnak nem tudom adtak vele egy félmarék valamit de bmégb nem nyitottam ki Feraktam valamelyik szekrénypólcra
vékonyabb nem lett, asszony a tanúm rá
Hát itt qrvára az számít szerintem, hogy 3 hónappaál ezelőtt mekkora volt az újjad, meg most mekkora
nem találtam annyira régi adatokat igaz nem is nagyon kerestem
a múlt évi nem volt kiemelkedően magas, igazándiból simán belefért az átlagba novemberig, utána "vadult be" a buli
Élvezd ki minden csepjét nem lesz már belőle sok
Vannak kb. 10 évente kiugró évek Nem fog ettől eltávolodni Majd csak akkor amikor az összes oltott 1 hónapon beül eldobja a kanalat a magyarok nyíliai variánstól
Annak sem kellett feltétlen pozitívnak lenni simán ráfogták. Mén a fejpénz érte
Nem találam róla 1 rohadt élő webkamerát, a honlapon sincs semmi írva a 2016 programterv a legfrissebb, helyszínen sincs semmi írva 2020 zeneösszeállítás van még a táblán
Na tessék megmondtam bogyót fejét elhagyja az a maradék értelem Ezért kellene leoltatni magam
úgy néz ki akkor mégiscsak te dugtál a futárral nem az asszony
Pedig zotya szerint valamelyik futártól van Valójában meg egy kémcső az apukája
Érdekes, a kocsihoz - bár online alkalmazáson keresztül, telefonos app-pal - van vezetve minden, de a rönyóhoz adták a kis szövet iratmappát, benne a használati utasításokat nyomtatott formában (de netről is letölthetők pdf-ben), illetve a pecsételős szervízkönyvet is.
nincs is ilyem, itt már minden csak a gépben van, még felhasználói útmutatót se adtak a géphez semmi papírt csak a forgalmit
régiekhez volt egy kistáska mindenféle papírokkal de már ezt is kispórolták
ezek nem élnek hanem ferrarit vesznek belőle
és ez nem közhely hanem 1-2 hete vette a gyerek
de nem csodálom mert az olaj(feleslegesen a legdrágább) 12 a szűrő 3 és max fél óra
még a kartervédőt se vették le mert csupa olaj alul, úgy mosogattuk le itthon féktisztítóval az olajat róla