Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgymeg 15 körül nagyon patent kismuffokst lehet ám szúrni
ha kicsit cigány akkor még olcsóbb
múltkor ismerős még borravalót is adott annyira tetszett neki a műsor, 12 volt a tarifa aztán nem kért vissza 15-ből
tágul a kör
így 50 felé már egész sok 40+os asszonyka megérne egy patront
a 20 év körüliek meg szinte mind
Fizetni kell érte.Szűkül a kör.
Koronavurus.....megfoxhalni faxnak kell kujtorogni
Arra ki ne érne rá?
Én Advilt kajálok - fronthatáskor soxor fáj a fejem így vénségemre
az algoflex kb lófaszt se ér
egy cataflam meg egy qualerin együtt lehet hatna, de a vánnyadt szervezeted lehet ki sem bírná
Barackmagról cseresznyemagra?
Sorvad az agyad a sok telextől azért fáj A fájdalom a zsugorodás mellékhatása
Öcsémnek a B variánstól volt tegnap,de nekem nem,mára a sajgó váll is elmúlt.
Volna mit csinálni, de valamiért úgy fáj a fejem, hogy leikrázok tőle. (Algoflex Forte már egy órája beszedve).
kurvára ráérsz.
Akkor foglalkozzunk a való világ egyéb problémáival is.
https://gazdagisztan.blog.hu/2...
na ezt sosem fogja fel senki sem
meghalt pedig nem is volt beteg....
nem tudott róla mert még a vérnyomását is lusta megméretni, de a jugó dohány meg a kannásbor fogy
szóval kibaszott lusta, nem pedig egészséges.....
nem kell messzire menni ilyen vagyok én is, rozmár test kibaszott egészségteken kaja, mozgás szinte nulla, de várom a csodát
aztán ha elvisz az ördög mit mond a nép? semmi baja se volt mert nem voltam orvosnál vagy 10 éve
ez csak tavasszal volt igaz
akkor senki nem látott hallott semmit
most már tusztán látszik hogy van-volt baj
csak nem akkora és nem akkor amikor a média tolja
Azt láttad má mekkora pacsker van fenn,csak a lábfeje akkora mint O1G fele.
Örülök ha ekkora mamutok kihalnak.
A sikeres tömeges oltás csak kb 5 hét után lesz sikeres,és el kell érnie a megfelelő mennyiségű oltott emert+ felgyógyultat.4-5 hete nem volt annyi vakcina hogy érdemben bele tudjon szólni,és akkor már 1 éve ment a húzdmeg-ereszd meg.Nem kell örömódákat zengeni,de nem olyan tragikus,középmezőny kb.
...főleg mezteleny
Ja, fegyelmezetlenség + túlzott önbizalom. Mindre lehet sok példát látni itt a topicon is meg a hülyeség, hogy Pipi ki ne maradjon
Plusz dk-s komáid is sokat tettek, hogy inkább káosz meg pánik legyen, ne rend. Pofáznak baromságokat a partvonalról, aztán visszatáncolnak. Így könnyű okosnak lenni (de nekik ez se sikerül)
lemezen
Gechi hideg lehet az a plé mezteleny.
Tehát - hellyel-közzel - a második válasz a helyes szerinted is:
- mi vagyunk a legfegyelmezetlenebb, mindenki mást nagy ívben leszaró csürhe a földön így a járvány közepén (is)...

Az viszont a kormány bűne, hogy a szavazatvesztés elkerülése végett ez ellen nem tett / nem tesz semmit.
Nem B+, az emberek MAGUK az okai Nálunk senki nem tesz semmit az egészségért. Nem mozog, rosszul zabál, iszik, cigizik, elhanyagolja a szűréseket. Csak akkor rinyál, mikor baja van, de akkor ugye minden kell azonnal.
Szóval szar ÁTLAGOS állapotban vagyunk, és ha jön egy kórság, akkor az ilyeneket viszi előbb. A jól tartott, pl. svájcinak jobbak az esélyei...
Itt vagy pl. te. Saját bevallásod alapján krónikus betegként dohányzol, meg a legmocskabb sört vedeled aztán ha jön a gebasz, rohansz O1G-hez oltásért