Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mit lehet bennük szeretni?
szóra sem érdemes
Örülök, hogy ennyire ismersz.
igyekszem jóba lenni mindenkivel Én inivel ellentétben szeretem az embereket
Még az olyan egyszerű, együgyű formákat is mint ti vagytok
De csak ujjak, agytorna tuti nem.
ez neki a reggeli torna
Mindenkihez van egy kedves szavad.
ennek meg hiányzik a fejidomja Megcsúsztattad, festőnél van?
te minden alkalommal áttörölgeted ahogy kiszállsz belőle?
én ilyen tiszta képet az enyémről legfeljebb a szalonnál tudtam volna róla csinálni
ez az orfű ilyenkor a legszebb
Na a c2 kb ugyanezt tudja, csak nem kap fényt ha kinyitod
édesapám hobbyja volt ez az otthoni képelőhívás, a 70-80-as években nagyon tolta neki az öreg. Ilyen sárga keménypapír dobozban lehetett kapni ilyen fényérzékeny lapokat, valahogy arra hívta elő a fürdőszobában ilyen uv fény mellett. Mondjuk egyszer benyitottam kisgyerekként arra emléxem akkor valamiért mérges lett
Neked nem lehet túl izgalmas a motorozásod. Azt a nyamvadt kápolnát szinte mindig látom a képeid között, amikor arról van szó, hogy gurulsz egy karikát. Neked a jogosítványodat útvonal engedélyre korlátozták vagy mi? Másfelé nem is mehetsz?
meg minden hölgyeménynek is ini lehet a főnyeremény
ugyanezt tudom elmondani az előző 1,1 évről, de hát én ez miatt még is debil vagyok
A hívőknek a saját főnökük vallott színt,hgoy az elhunytak az összes elhunyt amit eddig bejelentettek nem a kovidban meghaltak. Itt van ezen a szent fórumon a videó a főni saját szájából akkor még is miről beszélünk?
biztos érdekből A jó létre hajtott
vajon milyen pozíciót tölthetnél be ott
Az ég világon semmihez nem értesz
Bár
Igazából az elmúlt 30 évben ez egyáltalán nem volt szempont Volt aki 3 féle miniszter is volt 2 ciklus alatt, ugyanúgy mint te mindenhez sem értett
Az a filmügyi biztos vagy mi szerintem testhezálló lenne neked Ott egyébként is lett üresedés, mióta andy bá odalett Sorozatokat szereted nézni a timikét szerintem szívesen megcsinálnád néhány tíz milliárdal meg valamit majd csak kezdenél , a casinó részben segítenék csendestársként Ha timicsinek kevésnek bizonyulnál esetleg nagy duzzogva ott is be tudnék segíteni, kitágítani úgy sem tudnád előttem
Itt nehéz elbaszni. Még nekem sem megy :-)
Maximum.
Ja, a motorig.
Akkor meg ballagás
Na jo majd a munka unnepen kerulok egyet.
Én tuti nem, csak az esö tarthat vissza
Rohaggyotthon.
Legalább motoroztál, ma jo.idö volt rá. Holnap meg jo.szar lesz megint. Pedig menni akartam valamerre