Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig szarintem pont fordrl hagyta el a kulcsot, bár megesküdni nem mernék, kb 4 éve volt. De gondolom igen erősen márka és típus függő is a dolog. Azt sem tartom kizártnak hogy már érzékenyebb a dolog.
Csak a legmagasabb felszereltségben (akkoriban GS volt a neve) volt benne.
A Suzukinál volt 3 vagy 4 felszereltségi csomag, aztán ennyi. Ha azt kérted, amiben már autónak nézett ki , abban benn volt.
mert gondolom egy ilyen 8-10 ezres elektronikának legalább 200 ezres felára
emiatt nem kérik sokan
pl anno nagy divat volt központizár nélkül rendelni az olcsó kocsikat aztán utólag beletenni tized áron
csomót betettem utólag mindenféle kocsikba, meg a "parasztos" indításgátlókat is
A ford valahogy nem távolság alapján oldja meg hanem belsö tér figyeléssel. A csomagtartoban(kombi) lehet a kulcs de a tükör mellett már nem. Konkrétan a kasztni a határ bármely pontján az autonak.
Mert a fapadost vetted meg. Az enyémben benne volt.
qrvára nem arról szólt nekem eszembe se volt, csak, most, hogy így szóba került elgondolkoztam, hogy ebbe is jó lenne ilyen. Azt,hogy ez gyárilag rendelhető opció e ehhez a típushoz nem meggyőződésem. Színből is volt 4 fajta azt slussz. Amit kinéztem színt pl. azt csak a busz változatban lehetett rendelni
Én meg simán indítottam addig mindet, a kulcs a tetőn vagy a szélvédőn,esetleg a szerszámos kocsin. Sőt olyan is volt hogy kolléga beindította, kulcs a szélvédőn volt, útközben meg elhagyta,semmi nem történt. de gondolom ennek már biztonsági okai vannak.
nekünk is volt 2005-ös switty, akkor még nem is hallottunk ilyenről
Mondom, a fillérbaszás mindent felülír nálad
alig került pénzembe Eladtam a másikat lejött belőle az áfa 4 ft volt az egész tokkal vonóval
Ilyen volt a Swiftem 2005-ben....szar suzuki
Ebben is vannak hülye megoldások. Nekem a VW kulcs nélkül indul, de ahhoz hogy be tudjak ülni kell kulcs. Ha már előtúrom a zsebemből hogy bejussak, akkor már indítani sem lenne volna gond vele. A 2005-ös Swiftem tudta azt, hogy az ajtót kinyitni se kelljen elővenni a kulcsot, és indítani sem kellett.
Mg ahogy korábban az influenzánál is beleszámolták...
Már csak tudom, itthon ilyen van
Ha az asszony kiszáll a kocsibol a garázsba nem.tudok beállni, pár méter és leáll. illetve ha kint van és a kulcs a zsebébe nem indul az auto csak a gyujtást lehet ráadni ls kiirja kulcs az auton kivül.
Tévedés, hatósugár kell, ami eltérő.De általánosságban elmondható hogy 10méter alatt van, de pl ez menetközben nem így van, ott nem történik semmi.
Az indithatosághoz kell.
Hogy te milyen egy okos ember vagy!
Nem kell hogy a belsejében legyen, elég a hatósugár.
ebböl is látszik amöba vagy kiszórsz egy valag pénzt és még csak utánna se olvasol mik a lehetöségeid. A kereskedök álma vagy, bármit el tudnak adni neked
Ez mégiscsak 16 éves kocsi
Akkoriban biztos ez is extra volt
nem nagyon gondolkoztam én rajta akkor. Elmondtam az összes extrát ami eszembe jutott és amire valóban szükségem van. 3 főszempont volt. Erős motor, dupla tolóajtó és vonóhorog
A többi már csak ilyen himi-humi mint szín és üveges oldalra nyíló hátsóajtó Igazából végig sem olvastam miket lehetett volna kérni felőlem az ablak is lehetne tekerős azt sem tudom lehetett volna-e kulcsnéklüli indításút kérni
Ezen elég ha a kocsi belsejében van akár a zsebedbe, táskába, akárhol.
nekünk is ilyen a toyota, csak a "távirányítót" kell bedugni majd gombbal indul, de van egy kis kulcs, avval lehet kikapcsolni a jobbos légzsákot meg ha nagyon akarja az ember ki lehet vele nyitna a bal első ajtót
Mert mint tudjuk igénytelen, müszaki analfabéta és sóher egyszemélyben.