Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a fordnál meg pár másik tipusnál nem kártya hanem kulcs, nyithatod gombbal.is vagy csak simán.megfogod a kilincset. A kártyával szemben elönye hogy rejt egy valodi kulcsot is amivel ki tudod nyitni a soförajtot ha lemerült az aksi vagy beszart. a rendszer
Akkor miért nem olyan felszereltségűt vettél?
nem kell már kulcs. Valami vékony plasztikkártya volt. Berakom a hasitasiba a hátsócipzásrosba. Amikor odaértél az autóhoz érzékelte oszt nyílt. indításhoz asszem egy gombot kellett megnyomni Ezt el tudnám viselni
Attól még a zsebedbe van. Ugyanúgy elhagyod.
egyébként azt hittem, hogy az én autóm ilyen elavult már,hogy még mindig kulcsal indul. Egyébként is mindig elveszítem, nem lehetne ezeket már kihagyni az életünkből?
Haver retyója már 10 éve kártyával indult, de szerintem kulcs nélküli indítás is lehet már 10 éves találmány. Ezt az egyet bánom, hogy nem kértem az enyémbe. Amikor próbáltam egy rav 4 et azokba már ilyen faszság és felesleges dolog olyan mint kulcs, na az nem volt
Én nem mondtam ilyet.
Vagy kiütik az immo-t. A többit meg csak tanítani kell.
de hát az már nem ugyanaz most mondjátok
én ezen azért elgondolkoznék Most örökölt vagy 2-3 mrd-t Nálam ez ilyen megszépít egy nőt
Elmégy a márkakereskedésbe, igazolod a kocsi tulajdonjogát, kifizetsz - a hasitasiból - egy valag készpénzt, és gyártatnak neked másikat.
jó lenne már, ha gondolatban sem piszkálnád az ágicámat
tartalék kulcs?
aszt mi van akkó amikor elveszik a kulcs?
te hány éves vagy 70?
vagy rönyót
hát most azt mondják itt is a fél brigád leoltatta már magát
hát talán ennek a faszinak a szavára lehet adni Ő 10 éve megjósolta ami most történik járványügyileg. Akkor egy évre csak tudja már. Főleg úgy, hogy tuti biztos vagyok benne az egészbe az ő keze, van csak tudja mikor akar neki véget vetni
Dehogynem.
Elmegy de nem okos
A clam mar atoperalta magat egy snitzerrel nővé,tied lehet.
Nincs,de képes rá maga a kulcs,illetve a vezérlő.
Kizárt.
Az mind nyugger fathátkommandos.
Jó lesz neked a Clam is.....