Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No problem
Bocs, nem emlékeztem hirtelen hogy Te már átestél rajta. Még egyszer sorry!

Tudd be annak, hogy most nyomtam le a tegnapról megmaradt másik fél petpalackos sörömet....
eddig így is volt, bár a márciusi "kurva nagy baj" van nem érte el a decemberi értékeket, de stabilan kb1000 emberrel több hal meg mint "szokott"
eddig nem volt ilyen mértékű plusz, most azért egy influenza szezonhoz képest is 3-500 emberrel több hal meg hetente
Nem,azert mert orszagonkent eltero idopontban indul a buli.
Amugy meg egyetlen negativ adatot tudsz szajkozni,amibe az is beltartozik akit elutott a csabai gyors,csak a kovid tesztje pozitiv lett.
félnek hogy befagy, 3-4 fok volt reggel, majd lefagyott a tököm 4 takaró alatt
Ha rám gondolsz, akkor megint vakon vagy.
Sajnos én átestem rajta, most nem oltathatom magam.
Hol olvastál tőlem ilyet?
Épülsz le az oltástól?
mennyire vagy felénk ismerős? soltszentimre megvan? egy putri hely, már 30 éve is elég alja volt, de nem ez a lényeg
nyílt valami lakókocsi büfé mostanában, vagy csak most vettem észre, mert nem szoktam nézelődni sokat
az a neve hell büfé , komolyan mondom üvegtigris hozzá képest egy 3 csillagos hely
mentem-jöttem pecázni péntek-szombat-vasárnap aztán mindig volt valaki előtte, volt hogy vagy 5 ember
szóval roppant érdekes hol van nép és hol nem......
Mer' úgy kedvezőbb a Führernek?
zárva volt, hogy sz@pjon le3 a margiton a szökőkút sem ment még pedig azélrt mentünk
Nyugi a nemetek moyt huznak bele,mortalitast csak jarvany utan szamolunk.
Tűzoltókat nem basztatni!
Soha ne keljen hívni őket, mindig csak ügyeljenek azt ha letelt a műszak tünő béla haza...
A hevesi meg a Balaton-parti.
Ki az a kettő?
...két itteni képviselője.
Nálunk más a szitu most családon belül, nem ide való téma.
elmondta a vezérünk, hogy mindenki beleszámolt értsd már meg. Az is aki megszurta egy tűvel az úját azt vagy elvérzett tőle vagy elfertőződött. 1-2 ezer lehet a többlethalálozás összesen ezt leprodukálja 10 évente egy makacsabb náthás időszak is
A Sashegyi izé nem jó, nincs levél a bal oldali fán! Oda később vissza kell mennetek.
Betojok mennyire hasonlít rád a fiad!
Tűzoltóság?
Kifejtenéd, hogy ez honnan szeded?
Ez is index?
Pocses épp ezért írta.
Ha nem oltanak, lehet, hogy még ennyien se.
Majd leirja
A tegnapi pesti tömegről ennyit.
10 ilyen közpark árán mederbe lehetett volna tartan a gazdasági szereplőket. De sokkal jobb, egy ilyen park ha el vannak rajta 50-en
Na legyen szerencséd, kitömöd pénzel a vánkost és végre te is boldog és vidám leszel.
Ne mondd, hogy te is gyáva vagy magad beoltatni mint Pipi, meg a tűzoltóság?
Köszönjük Emese!
Beledögleni is tilos egy ilyen takonykórba, mégis 26625 honfitársunknak sikerült. Eddig....